Cześć,

sprzedam moją forumową GT. W moich rękach 7 lat, ostatnie 5 zamknięta w garażu i trzymana na young timera jako, że jest to jedna ostatnich Busso z przebiegiem 100k km. Miałem wobec niej plany ale pojawiły się nowe pomysły. 15t km temu czyli jakieś 7 lat temu wymieniony rozrząd, założona przez naszego forumowicza od którego notabene została kupiona, instalacja LPG na dwóch parownikach (na 500KM) na miękkich przewodach itd. Auto dla konesera, nie jeżdżone więc trzeba zacząć od najlepiej wymiany rozrządu i przeprowadzenia pełnej eksploatacji etc, bo niby przebiegu nie ma ale ma swoje lata. Auto garażowane, przepalane, brak korozji co nie jest oczywiste, bardzo zadbane ale trzeba kilka groszy włożyć więc kupujecie super bazę i dostajecie GT 3.2, które będzie przez lata cieszyć nabywcę. Stoi u naszego forumowego Kacpra z DBW pod Radomiem obecnie, bo mieliśmy robić projekt ale plany się zmieniły. Nie mam ciśnienia, żeby oddać ją za 20k więc propozycje dam 19 i piszemy od razu proszę przekierować do tych ogłoszeń z okazji, tam na pewno się dogadacie. Moja GT to bardzo dobra baza dla kogoś kto chce mieć pięknie brzmiące Busso ledwo dotarte - auto nie było nigdy katowane - do tego służy mi m.in. 156-tka. Jeśli chcecie pojechać, obejrzeć, nie ma problemu, wszystko działa ale jazda próbna dopiero po położeniu pieniędzy na stole. Również z góry dziękuję ekspertom i handlarzom, bo to nie dla Was auto. Na miejscu konkretnej osobie wszystkie szczegóły wyłożymy czarno na białym co trzeba zrobić i ile milionów włożyć, żeby projekt był skończony. Dla konkretnych zainteresowanych drugi komplet kół z zimówkami oraz kompletne zawieszenie Bilstein B12 i jeszcze trochę gratów, żeby nowy nabywca miał co robić (obecne zawieszenie bez żadnych luzów także to nie jest tak, że trzeba je wymienić, jest to drugi setup jak ktoś się zdecyduje kontynuować projekt. Proszę naprawdę przemyśleć czy szukasz takiego auta zanim sięgniesz za telefon - szanujmy swój czas, proszę o tej zasadzie pamiętać!
,
Nie odpowiadam na smsy, mejle, wiadomości - szukasz GT Busso i masz na ten cele odłożone pieniądze teraz (nie jak sprzedasz swoje auto, nie za miesiąc, za pół roku, nie robię rezerwacji, nie przyjmuję zaliczek i zadatków) to zapraszam do kontaktu. Auto jest w pełni sprawne, nie ma żadnej bomby, ukrytej wady, nie jest po powodzi, ulepione z czterech ćwiartek a przebieg dostajecie na piśmie plus duża % osób z forum potwierdzi historię tego auta ale tak jak wspomniałem, sprawdzanie osiągów bez przeprowadzenia pełnej eksploatacji dopiero po rozliczeniu.

dziękuję i pozdrawiam.

tel 516-00-123-7.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	122.1 KB
ID:	274986Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	57.6 KB
ID:	274994Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	70.3 KB
ID:	274993Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	66.2 KB
ID:	274992Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	75.2 KB
ID:	274991Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	62.8 KB
ID:	274990Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	91.3 KB
ID:	274989Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	117.8 KB
ID:	274988Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	148.4 KB
ID:	274987Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	95.6 KB
ID:	274995

cena 25900zł a ogonek zniknie tylko jak zobaczę ten sam błysk w oku jaki ja miałem jak ją kupowałem:-)