Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Alfa Romeo 159 2.4 Ti Q-tronic 20v *Pomorskie*

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vudka123
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4jtdm Ti 20v 2008
    Postów
    442

    Domyślnie Alfa Romeo 159 2.4 Ti Q-tronic 20v *Pomorskie*

    Witam,
    oferuję samochód marki Alfa Romeo 159 2.4 20v 200km Q-tronic(aisin) w najbogatszej wersji Ti z roku 2008r czyli jest to wersja lift
    przebieg cały czas rośnie aktualnie 213tys

    Samochód został sprowadzony z Holandii niecały rok temu więc w PL jestem 1 właścicielem.
    Wersja jest bogata :
    -szyberdach elektryczny
    -3 strefowa klima automatyczna
    - radio android wartości ok 2.5k( sterowanie z kierownicy oraz mikrofon itd)
    -nagrzewnica PGC coś jak Webasto
    -telewizorki w zagłówkach (są włożone w zagłówki oraz połączone przewody ale niestety trzeba je podłączyć a moj elektryk ma takie terminy ze szok..)
    -bi Xenon
    -manetki do zmiany biegów
    -spryskiwacze reflektorów ( piją jak alkoholik płyn )
    -czujniki parkowania przód/tył
    -nagłośnienie bose
    -czujniki deszczu, zmierzchu
    I wiele innych co zawiera ti

    jako że jestem fanem tej marki od ponad 4 lat usunąłem w tym samochodzie wady fabryczne tego silnika oraz starałem się by samochód był jak najbardziej zdrowy więc
    -dpf wywalony z kompa tez
    -egr zaślepiony i z kompa także wywalony
    -klapy wirowe zaślepione


    Alfunia sprawuje się wyśmienicie do dzisiaj jeździ i nie była jeszcze na lawecie za mojej kadencji
    Nie ma żadnego kopcenia czy dymienia nawet przy mocnym bucie i od razu mówię iż auto wolno nie jeździ więc jest "eksploatowane" a i jeszcze jeżeli ktoś by się pytał czy przejdzie przegląd to mam dokument potwierdzający że bez dpf ma lepszą emisję spalin niż z dpf i normalnie przechodzi przegląd.


    jako że samochód ma swoje lata ma swoje niestety jakieś tam minusy więc

    - była wymieniana szyba czołowa i to już za mojej kadencji niestety pękła po środku od dołu więc trzeba było wymienić ale ze oryginał w ASO ponad 5 tys złoty to mimo tego że jestem fanem no tyle nie dam więc została zakupiona oryginalna ale bez znaczka loga także z Czujnikami itd oraz została poprawiona fabrycznie czyli nałożona została pianka pod szybą jak np w fordach bo w Alfie szyba czołowa trzymała się tylko na kleju.

    -urwana szpilka w kolektorze wydechowym ta od prawej strony jak patrzymy na przód auta , zrobiłbym to ale mechanik zalecił mi to zrobić kiedy będzie świstać a na razie nie śwista.

    Samochód prawdopodobnie kiedyś albo dostał strzała jakiegoś lekkiego albo coś zarysowane zostało mocno ponieważ jak sprawdzałem miernikiem lakieru drzwi od pasażera oraz błotnik były malowane ale drzwi maja oryginalne śruby wiec raczej tam jest szpachel Miernik pokazał ze na drzwiach dochodziło do 500 a błotnik 380 reszta w granicy 100-120 i to nie było za mojej kadencji wiec raczej w NE była ta akcja.



    Wymieniłem szybę jako wadę ponieważ dla niektórych szyba czołowa jest bardzo ważna.
    Aktualnie alfa stoi na 18 felgach(nowiutkie kosztowały mnie 2700zl i nie maja żadnej ryski nawet) z oponami zimowymi oraz dorzucam oryginalne 19 turismo z oponami marki vredstein.

    Ogólnie to wole odpowiadać na pytania wiec zapraszam do rozmowy a znając życie pewnie coś pominąłem w ogłoszeniu oraz jak zawsze to ja czyli nie po Polsku
    510-666-594

    Fotki -> https://drive.google.com/drive/folde...3c?usp=sharing

    Cena 36000zl do negocjacji z racji szpilki oraz szpachelki prawdopodobnie na drzwiach i troszkę zmęczonego wnętrza
    Gdańsk *Pomorskie*
    Cena dla grupowiczów automatycznie jest niższa o parę tys.
    Pozdrawiam!


    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...ml?isPreview=1
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20210428_201621.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	59.2 KB
ID:	278030  

Podobne wątki

  1. wypożyczalnia alfa romeo kujawsko pomorskie
    Utworzone przez kivi89 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-03-2016, 22:58
  2. [145] Atrapa ALFA ROMEO 145 POMORSKIE
    Utworzone przez mayka.88 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-05-2011, 14:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory