Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 268

Temat: ciemnie szyby w naszych alfach

  1. #11
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kuris
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    156 SW 1,9JTD / 146 1,6 Boxer
    Postów
    459

    Domyślnie

    czyli taka zwyczajną i bez problemu poddawała sie pod temperaturą ?? kurczyła sie ??

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar michal87tg
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    AR 156 po FL SportWagon 1.9 JTDm
    Postów
    719

    Domyślnie

    ja jej nie grzałem ani nic tylko przyciąłem na wymiar spryskałem szybę wodą i przykleiłem folie i wodę wyciskałem i tyle tylko że szyby miałem wyciągnięte i robiłem to w domu...

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar borsukmax
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    piotrków trybunalski
    Auto
    ALFA ROMEO 156 1.8 106KW TS
    Postów
    531

    Domyślnie

    tez mam chęć na taka zabawę,o ile moja włoszka znów nie zażyczy sobie jakieś nowej części,ile kosztuje taka zabawa,kiedyś jak jeździłem po całej Polsce montując meble kierowałem palio weekend ,a on miał przyciemnione szyby boczne przednie i to tak zdrowo,nie wiem ile procent,to jak przez 5lat pracy policja zatrzymała mnie ze 10 razy nigdy nie zapytali o te szybki

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gcredhot18
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Swieradow-Zdroj/Wrocław Poland
    Auto
    Była 159 SW 1.9 JTDm 2006r. Jest XF 2017. 241KM
    Postów
    910

    Domyślnie

    Cytat Napisał borsukmax Zobacz post
    tez mam chęć na taka zabawę,o ile moja włoszka znów nie zażyczy sobie jakieś nowej części,ile kosztuje taka zabawa,kiedyś jak jeździłem po całej Polsce montując meble kierowałem palio weekend ,a on miał przyciemnione szyby boczne przednie i to tak zdrowo,nie wiem ile procent,to jak przez 5lat pracy policja zatrzymała mnie ze 10 razy nigdy nie zapytali o te szybki
    ja w swojej przez półtora roku jeżdziłem z przyciemnionymi szybami z przodu(były przyciemniona minimalnie). zatrzymał mnie pan policjant w końcu wlepił mandat i zabrał dowód.mandatu nie przyjąłem,bo powiedziałem zeby wsiadł do auta i ocenił przepustowość,zmierzył jakimś przyrządem czy coś.mądry pan władza na podstawie własnego wzroku zmierzył przepustowość i powiedział tylko to że bede sie przed sądem tłumaczył.więc ja będę się tłumaczył w sposób taki..."wysoki sądzie te szyby w mojej alfie są oryginalne i nie są przyciemniane,niech wysoki sąd sam zobaczy albo niech panowie policjanci pokażą zdjęcie lub pomiar,bo napewno został zrobiony..." Zeby odebrac dowód musiałem zedrzeć folie z przodu,później rozmawiałem na ten temat z diagnostą,on powiedział ze boczne szyby muszą mieć przepustowość światła minimum 70% a przednia 75% natomiast zadna folia nie spełnia tej normy.nawet seryjnie przyciemniane szyby w niektórych autach nie spełniają tej normy ale w takim wypadku policja juz nie może nic zrobić
    wniosek mój jest taki -nie przyciemniajcie bocznych szyb? a właśnie ze nie,przyciemniajcie,bo po 1 ładnie to wygląda,2 słońce nie daje po oczach,3 w aucie nie jest tak gorąco,4 masz trochę prywatności,5 nie kusisz złodzieja. ja zauważyłem takie oto najważniejsze różnice po przymusowym ściągnęciu folii ale i tak delikatnie przyciemnie je z powrotem

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Tylko po co przyciemniać folią skoro przy pierwszej lepszej kontroli trzeba będzie folię zrywać?

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar michal87tg
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    AR 156 po FL SportWagon 1.9 JTDm
    Postów
    719

    Domyślnie

    ja miałem ściemnione w aucie wszystkie szyby łącznie z przednimi, ale przednie były tylko 30% policjant podczas kontroli w nocy (zatrzymali mnie bo im się nudziło) kazał mi opuścić szybę i sprawdzał i sprawdzał ale nie umiał dojść czy coś jest i mi powiedział że coś tu musi być a ja mu odparłem że nie wiem auto tak już kupiłem (a sam robiłem te szyby ) i zostawił temat i zajął się tym że zapomniałem o przeglądzie który wyszedł dzień wcześniej....

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gcredhot18
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Swieradow-Zdroj/Wrocław Poland
    Auto
    Była 159 SW 1.9 JTDm 2006r. Jest XF 2017. 241KM
    Postów
    910

    Domyślnie

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    Tylko po co przyciemniać folią skoro przy pierwszej lepszej kontroli trzeba będzie folię zrywać?
    raz na 50 kontroli drogowych traf
    i się taki policjant,który kaze ściągnąć folię ale te 49 razy można
    uniknąć,chyba,ze ktoś już ma takiego pecha wtedy niech nie przyciemnia

  8. #18
    Użytkownik Romeo Avatar Pfourul
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Katowice, śląskie, Poland
    Auto
    156 2.5 V6 R(etarded)-System
    Postów
    1,579

    Domyślnie

    http://moto.allegro.pl/folia-czarna-...485348578.html
    Co sadzicie o takiej foli na reflektory?
    Ostatnio edytowane przez Pfourul ; 13-03-2011 o 19:50

    << Like it!

    >2000
    o.O

  9. #19
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Na przednie lampy? Człowiek chce poprawić jakość świecenia lamp, a tu niespodzianka - folia przyciemniająca lampy.

  10. #20
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    W 156 i tak są badziewne fabryczne przednie światła strach pomyśleć co będzie po przyciemnieniu??. Chyba ze kolega ma zenony bądz soczewki-mimo wszystko średnio to widze.

Podobne wątki

  1. Spalanie LPG w alfach????
    Utworzone przez DASERT w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 16:14
  2. [156] Lampy Deyline ala Audi A5 w naszych Alfach -Ciekawe rozwiązanie
    Utworzone przez kamko25 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 16:22
  3. [156] Moc naszych alf...:D
    Utworzone przez magik663 w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-02-2009, 12:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory