Strona 13 z 73 PierwszyPierwszy ... 3456789101112131415161718192021222363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 727

Temat: [159/Brera] ringi DRL - projekt

  1. #121
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Owszem,tylko kleje do pistoletow uzywanych do klejenia na goraco rowniez sa w roznych klasach wytrzymalosciowych.Te lampy winno sie nie tyle skleic,co wyspawac na goraco.Pattex ma sporo dobrych kleji.do spawania sa takie cienkie sztyfty...
    http://www.youtube.com/watch?v=o2COB...eature=related

  2. #122
    Użytkownik Znawca Avatar wheelerwasp02
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    1,544

    Domyślnie

    Z tym spawaniem na gorąco to bym uważał.. na barwionym plastiku spoko.. ale na przezroczystym żeby się to nie skończylo że bezbarwny zrobi się szary od grzania.. albo gorzej czarny jak za bardzo przygrzejesz..

    To co jest na linku sądzę że taki efekt by miało.. bo jakby nie było opalarka ma swoją temperaturę pracy..
    Pozdrawiam Kuba



    Pomogłem kliknij "Podziękuj"

  3. #123
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Link byl tylko przykladowy dla zobrazowania co mam na mysli

    ---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

    W sumie ja bym zasiegnal opinii w firmie ktora sie tym zajmuje profesjonalnie-klejenie lamp zderzakow.Kiedys mialem takich monterow.Montowalem rzesy,czy jak kto woli brewki do BMW,a ze cena oryginalnych Kamei byla lekko nerwowa.Wiec kupilem nieorginaly i okazalo sie ze pasuja do E-36 i polNijak nie trzymaly linii blotnika.Wiec goscie wyprowadzali mi nowe profile.Badz zajrzalbym na typowa modelarnie.Tam tez sie bawia w takie rzeczy.kleje ,zywice itd.
    Ostatnio edytowane przez BURATINO ; 21-02-2012 o 23:11

  4. #124
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    BURATINO - przekombinowujesz z tym klejeniem Na dobrą sprawę wystarczyłaby wyłącznie taśma izolacyjna. Klej na gorąco to dodatek, a klej silikonowy to już niemal fanaberia Będzie dobrze

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  5. #125
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Nie przekombinowuje,tylko jakbym mial to zrobic u siebie,a coraz mocniej sklaniam sie ku temu.Chcialbym,aby bynajmniej u mnie bylo to wykonane na TiP ToP.Nie trawie chaltury.A juz napewno nie wyobrazam sobie u siebie lamp poklejonych tasma izolacyjna...Mysle ze im lepiej bedzie to wykonane i im mniejsze slady bezposredniej ingerencji w lampe,tym nizsze prawdopodobienstwo utraty dowodu rejestracyjnego.Co rowniez przerobilem,tylko zwiazane to bylo z pomalowaniem tylnych lamp na czarno.Rowniez upieralem sie ze to oryginaly.Lecz szeryf byl upierdliwy i odrazu stwierdzil ze to lipa,bo na lampach sa homologacje na przejrzystosc

  6. #126
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Aby "odkryć" tą taśmę izolacyjną, szeryf czy też diagnosta musiałby Ci zdemontować zderzak i odkręcić przednie plastiki i chromy. Jedyne co będzie widoczne w docelowych, złożonych i zamontowanych lampach jest na zdjęciach - małe nacięcie na kabel

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  7. #127
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Swoja droga rzeczywiscie bedac u siebie podjade z ciekawosci na modelarnie,przy Mlodziezowym Domu Kultury.do ktorej poniekad sam dawno temu nalezalem.Skleilo sie Jaskolke-
    i pare modeli z Malego Modelarza...
    Ostatnio edytowane przez BURATINO ; 22-02-2012 o 13:41

  8. #128
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Potrzebuję pomocy w elektryce tym razem.
    Chcę doprowadzić do modułu sygnał zamykania centralnego zamka. Może być też sygnał typu: napięcie = otwarty, brak = zamknięty (lub na odwrót). Cokolwiek co jednoznacznie da modułowi sygnał, że auto jest właśnie zamykane pilotem. Jakieś pomysły?

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  9. #129
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Username
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Katowice ... co jakiś czas ...
    Auto
    Piękna AR 159 SW, 1.9 16V
    Postów
    38

    Domyślnie

    Ja Tobie niestety nie pomogę, nie znam się ... Ale obserwuję temat i entuzjazm jakby nieco spadł? Mam nadzieję, że się mylę. Projekt super, YonasH trzymam kciuki, jestes wielki :-).

  10. #130
    waldi8321
    Gość

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Od jakiegos czasu ten pomysl z ringami tez mnie zaintrygowal Mieszkam w Irlandii i tez posiadam 159 Kibicuje temu projektowi bo tez chce to samo zrobic w mojej ale tez nie wiem jak :/. Czy mozecie juz napisac jakie sa srednice wewnatrz lam i rozmiary ringow jakie kupiliscie?

    ---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:44 ----------

    Chcialbym sie dolaczyc i jakos wspomoc tez finansowo. Jak moge to zrobic??

Podobne wątki

  1. Ringi 147
    Utworzone przez Jang0 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-07-2013, 12:13
  2. 145 ringi
    Utworzone przez MotiR w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 11:54
  3. Ringi wLfie 156 jak w Bmw
    Utworzone przez mariokol33 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-11-2011, 21:28
  4. LED Ringi do Alfy 155
    Utworzone przez SopelAR155 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-05-2011, 17:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory