Strona 52 z 73 PierwszyPierwszy ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 727

Temat: [159/Brera] ringi DRL - projekt

  1. #511
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Ostrów Mazowiecka
    Auto
    ALFA ROMEO 159 2.4 JTD
    Postów
    3

    Domyślnie

    Witam Panowie ! Na początku YonasH jeden wielki szacunek za ten projekt, naprawdę robi wrażenie.
    Od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem mojej 159-tki i zakochałem się w tych ringach !
    Przewaliłem całe 50 str tego tematu i wiem jak fajnie się to wszystko rozwijało z wyjątkiem jednego przykrego incydentu no ale cóż taki kraj Jest możliwość dopisania się jeszcze do drugiej tury czy ruszyła już realizacja ?

  2. #512
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Cytat Napisał olej7777 Zobacz post
    Czy powie mi ktoś jaki jest rozmiar ringów? czytałem temat ale chciałbym się upewnić czy jest to 100, 95, 90?
    Gdyby koszt okazał się dla mnie zbyt duży myślę nad zamówieniem ringów z chin smd lub cob co przy obecnych cenach wyniesie ok 30-40 $ za smd lub 55-65$ za cob oczywiście bez elektroniki - po prostu podłączone pod postojówki.
    100, 94, 90.
    Podłącz pod postojówki i oślepiaj wszystkich w nocy
    Co do zamówienia z Chin: jest to fajne rozwiązanie jakbym miał zamówić dla siebie i powiedzmy 3 kumpli. Ja zamówię ponad 50 kompletów i będę odpowiadał za to prawnie. Mam polskiego dostawcę, więc to on odpowiada. Gdybym sam importował - wszystko byłoby na mojej głowie (cła, RoHS, bezpieczeństwo i całe to gówno, którego nie zamierzam dotykać )
    Pzdr o/


    ps. obecnie, po 10-dniowej przerwie, czekam na trzeci już wzór obudowy do przymiarki. Obecna jest za mała, ta co przyszła za duża. Czekam na coś uśrednionego, ale będę musiał przeprojektować cały układ elektroniczny ;(

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  3. #513
    Użytkownik Embrion Avatar Jebudu
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Swarzędz
    Auto
    AR 159 SW 2.0 JTDM
    Postów
    23

    Domyślnie

    Dawaj znać kiedy będzie trzeba przyjechać na przymiarki :-)

  4. #514
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Yonash przy drobnym zamówieniu z Chin "całe gówno " można obejść bo zwyczajnie pan Chińczyk wysyła ci to jako -gift ( prezent ) . Rozmawiałem z ludzmi ,którzy sobie sciągają z portali chińskich różne badziewia i bez problemów da się to obejść . Jak byś zamówił palete ringów to był by problem a tak dogadasz się z Chińczykiem . Co do podłączenia ringów pod postojówki to przerobiłem też te tematy w bawarkach ( tam większość tak robi ) i na ledach i na ccfl'ach i myślę ,że w nocy i tak więcej światła dają światła mijania na tle których ringi się najzwyczajniej zgubią i nie będą oślepiać . Yonash ty robisz projekt godny podziwu bo od A do Z przemyślany ale da się i zrobić to taniej i z efektem tymbardziej ,że i tak lampy w obu przypadkach tracą homologacje ( w razie uszczypliwości Policji przy kolizji ) a i same ringi do dziennej jazdy na własne ryzyko będziemy użytkować bo tak samo lampy są "przemajstrowane" . Szacunek mimo wszystko za jakość roboty .

  5. #515
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Nazar - umów się z kimś kto ma moje ringi. W nocy. Nie wiem jakie LEDy Ty widziałeś, ale przy moich dowiesz się o co chodzi z oślepianiem i przemyślisz swój pomysł jazdy na w pełni rozświetlonych ringach po zmroku
    Co do Chin. Masz firmę? Zamów dla mnie na "prezent" 300, może 360 ringów. Jeśli towar będzie miał wady - to sam się bawisz z Chińczykiem. Mnie interesuje tylko i wyłącznie w 100% sprawny towar. Pamiętaj, że w razie reklamacji odpowiadasz jak producent (boś importer spoza UE). Nie zapomnij wystawić mi FV. Dolicz sobie wszystkie ryzyka, skalkuluj i podaj cenę
    Podziękował za szacun, pzdr

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  6. #516
    Użytkownik Rowerzysta Avatar por.Jaszczuk
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 SW JTDm 2007 & VW Passat 2018 2.0TDI
    Postów
    252

    Domyślnie

    Cytat Napisał YonasH Zobacz post
    Nazar - umów się z kimś kto ma moje ringi. W nocy. Nie wiem jakie LEDy Ty widziałeś, ale przy moich dowiesz się o co chodzi z oślepianiem i przemyślisz swój pomysł jazdy na w pełni rozświetlonych ringach po zmroku
    Co do Chin. Masz firmę? Zamów dla mnie na "prezent" 300, może 360 ringów. Jeśli towar będzie miał wady - to sam się bawisz z Chińczykiem. Mnie interesuje tylko i wyłącznie w 100% sprawny towar. Pamiętaj, że w razie reklamacji odpowiadasz jak producent (boś importer spoza UE). Nie zapomnij wystawić mi FV. Dolicz sobie wszystkie ryzyka, skalkuluj i podaj cenę
    Podziękował za szacun, pzdr
    Rzeczowo napisane.

  7. #517
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Ja nie neguje ani ciebie Yonash ani projektu. Wręcz przeciwnie -podziwiam za wytrwałość i przemyślany produkt . Fakt ,że ryzyko zawsze jest jak zamawiasz z Chin . Co do faktur itp. Rozumie ,że ty sprzedajesz to jako firma i wystawiasz faktury. Ja nie wiem kiedy się zabiorę za modzenie przy tych ringach ( praca i praca i lenistwo ) ale robię to dla siebie więc papierkowymi sprawami się nie przejmuje ani gwarancją . Zapodaj fotki z twojej fury jak to daje w dzień i w nocy jak to nie problem . Ja założe chyba ringi CCFL z przetwornicami bo w Bejcy w nocy nie oślepiało
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ringi.jpg
Wyświetleń:	1007
Rozmiar:	29.4 KB
ID:	148770  

  8. #518
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Spoko Nazar, nie odebrałem niczego źle i tak też starałem się odpisać.
    Nie ma znaczenia jakich ringów chcesz używać. Bez modulowania mocy nadają się albo TYLKO na dzień, albo TYLKO na noc. Dobrze widoczne w dzień oślepią w nocy, te dobre w nocy znikną w dzień. Proste
    Na obu fotkach ta sama, maksymalna moc:
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0993.jpg
Wyświetleń:	939
Rozmiar:	87.1 KB
ID:	149034   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1001.jpg
Wyświetleń:	958
Rozmiar:	94.5 KB
ID:	149035  

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  9. #519
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Jak sytuacja na dzień dzisiejszy z przygotowaniami?
    Widać jakieś światełko w tunelu?
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  10. #520
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    Planuję zakup AR 159
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    Jak sytuacja na dzień dzisiejszy z przygotowaniami?
    Widać jakieś światełko w tunelu?
    Pozdrawiam.
    - Rafał
    Podpinam się do pytania

Podobne wątki

  1. Ringi 147
    Utworzone przez Jang0 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-07-2013, 12:13
  2. 145 ringi
    Utworzone przez MotiR w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 11:54
  3. Ringi wLfie 156 jak w Bmw
    Utworzone przez mariokol33 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-11-2011, 21:28
  4. LED Ringi do Alfy 155
    Utworzone przez SopelAR155 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-05-2011, 17:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory