Strona 59 z 73 PierwszyPierwszy ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 727

Temat: [159/Brera] ringi DRL - projekt

  1. #581
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,554

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andree Zobacz post
    Yahoo44 czy ciebie nie ****. Co ty odwalasz i zaśmiecasz temat! Po co te zdjęcia robiące zamieszanie! Przez twojego chorego posta rozniosła się jak domino telefonicznie informacja że Yonasz już rozesłał ringi i kolejne będą w następnym roku (2016) A co ciekawe każdy informowany, potwierdzał że nie dostał ringów i na poczekaniu niezbyt ciepło komentował YonasHa!
    Jeszcze niech Ci roznosiciele fałszywych informacji nauczą się czytać ze zrozumieniem i myśleć to z pewnością unikną kolejnych takich wpadek...

  2. #582
    Użytkownik Ogier Avatar Andree
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    159 SW 1,9
    Postów
    188

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Jeszcze niech Ci roznosiciele fałszywych informacji nauczą się czytać ze zrozumieniem i myśleć to z pewnością unikną kolejnych takich wpadek...
    Zgadzam się, ale wiesz ile emocji i wyczekiwań wniósł ten projekt. Po otrzymanym telefonie sam rzuciłem okiem na smartfonie, bo nie dowierzałem i błędna informacja plus zdjęcia skompletowanych zestawów mocno mnie również w błąd wprowadziły. Dopiero na stacjonarnym się zorientowałem i teraz ciąg dalszy do Alcesa1

    Słuchaj Alces1 ja na niego jeszcze nie naskoczyłem tak ja powinno się na niego naskoczyć. Zgadza się cytowano wiele razy ze zdjęciami ale tam było jedno zdjęcie, a nie cały album zdjęć pod którego ogromem gineła treść wypowiedzi. Chłop błysnął jakby był posiadaczem VW. Mało tego, sprawdziłem co on tu powypisywał w zaledwie 3 postach, okazało się że jest zniesmaczony YonasH'em bo mu nie raczy odpowiadać na zawołanie, twierdzi że nie udziela się i takie tam. Ranga kolesia jest w stopniu Embriona, temat zawalony zdjęciami jak spod ręki trolla, a postawiony koleś do pionu zamiast ze skruchą przeprosić i zabiegać o wybaczenie uzasadniając swoim krótkim stażem ma czelność mi ubliżać?!? Alces wybacz ale jeżeli tego nie rozumiesz to powoli zaczynam tracić do Ciebie szacunek, a awatar też nie bardzo ci pasuje. Drugim razem Alces jak masz osobiste przemyślenia to wyraź je na priv bo wychodzi mały offtop i niepotrzebnie to czyta wiele osób spoza forum.

  3. #583
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    OK Andree.
    Nie było tematu.
    Pozdrawiam.
    - Rafał
    Ostatnio edytowane przez alces1 ; 22-04-2015 o 22:51

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  4. #584
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar wola
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW
    Postów
    25

    Domyślnie

    Nie zaśmiecajcie tematu

    Może wiadomy jest już jakiś przybliżony termin?

  5. #585
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    Może kiedyś będą ;d Wpisuję się na listę jakby cud się wydarzył
    Pozdrawiam

  6. #586
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Jestem, była miesięczna przerwa, ale czytam i wstyd mi, że nie mogę tego popchnąć dalej. Pojawiły mi się nawet myśli by sprzedać projekt. Ale pojawiło się coś, co powinno mi pomóc...
    Śledziłem rynek ringów ponad 2 lata. Czekałem na coś nowego jak Wy na zestawy. I wiecie co? Chyba Ci, którzy wytrwali będą zadowoleni, że czekali. Pojawiły się w końcu, po prawie 3 latach ringi w nowszej technologii COB. Sprawa jest taka, że teraz ja chcę je mieć A jak mam robić dla siebie, to rykoszetem zrobię 50 zestawów dla Was. Tyle z dobrych wiadomości. Raport:
    - mam tą "cholerną" większą obudowę do przymiarki i namiary na dwie osoby z Poznania, które pomogą mi w przymiarkach
    - mam do wyboru z tuzin dostawców nowych ringów COB. muszę usiąść, przejrzeć, porównać i zamówić próbki
    - ringi w zestawie będą opcjonalne. masz swoje - kupisz samą elektronikę
    - DUŻYM problemem jest zabezpieczenie modułu przed zakłóceniami z przetwornic HID, które niektórzy z Was niestety posiadają. Jest to wręcz BARDZO DUŻY problem, ponieważ na płytce nie ma już miejsca na kolejne elementy elektroniczne. To jeden z głównych powodów obsuwy
    - drugim powodem była szczelność modułu. Mam wybrane szczelne złącza, ale ogarnięcie produkcji z ich wykorzystaniem jest pewnym wyzwaniem (nie wspominam o zwiększonym koszcie o dobrą stówę)
    - trzecim była nadzieja na pojawienie się lepszych ringów

    Możliwe scenariusze:
    1. Nowe ringi będą tak zajebiaszcze jak wszyscy mówią, że są. Będą współpracowały z obecną elektroniką. Większa obudowa zmieści się pod maską. Uda się upchnąć zabezpieczenie modułu przed HID => będą nowe zestawy z super ringami. Może zrobię ich nawet dużo więcej, bo produkt będzie genialny i mega dopracowany.
    2. Większa obudowa nie wejdzie = problem z uszczelnieniem. Jeśli pozostałe warunki będą spełnione to wykonam zestawy na sprzedaż warunkową (uszczelniasz na własną rękę, zalanie nie podlega reklamacji)
    3. Nie uda się upchnąć zabezpieczenia HID => sprzedaż z zastrzeżeniem, że nie można używać razem z HID. Moduł się spali - Twój problem. Nie naprawiam.
    4. Ringi COB będą kiepskie => zostajemy przy SMD, ale realizacja projektu nie jest pewna. Możliwe, że zaangażowanie w testowanie nowych ringów na tyle mnie rozbudzi, że uda się rozpocząć produkcję. A rozpoczęta produkcja zostanie ukończona na 100%, bo wyłożę górkę siana i będę chciał je odzyskać
    5. Ringi COB będą super, ale elektronika nie da rady ich obsłużyć => tu największy problem, bo mnie trochę ch** strzeli. Jeśli znajdę w miarę proste rozwiązanie, to pójdziemy do przodu, ale to nie będzie szybka akcja. Gruntownie przebudowana elektronika będzie wymagała nowych testów. Obecna płytka jest mega sprawdzona! Jedyne usterki przez ponad 2 lata to 1x zalanie, 2x spalenie HIDami i jeden przypadek do dziś nie wyjaśniony (jakiś problem z opcjonalnymi przyciskami). Generalnie mega sprawdzone, bezawaryjne rozwiązanie!

    Chciałbym zrealizować drugą turę tego projektu, gdyż wadzi mi to jak drzazga w dupie Ale nie zrobię tego byle jak! Wykonam minimum 50 zestawów. Bylejakość może oznaczać 50 niezadowolonych męczących mnie klientów. Dziękuję, postoję.

    Komentarze?

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  7. #587
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Jeszcze taka mała ciekawostka. Skonstruowałem sobie "symulator" oświetlenia przedniego do testów
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ImageUploadedByTapatalk1431038966.670566.jpg
Wyświetleń:	209
Rozmiar:	297.1 KB
ID:	165867

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  8. #588
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    Alfa romeo 159
    Postów
    17

    Domyślnie

    W takim razie ja sie wpisuje na liste chetnych o ringi

  9. #589
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Ełk
    Auto
    AR 159 1,9JTDm
    Postów
    13

    Domyślnie

    tez sie dopisuje

  10. #590
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    Alfa 159 1.9jtd 120&170
    Postów
    6

    Domyślnie

    Ja także się wpisuję.

Podobne wątki

  1. Ringi 147
    Utworzone przez Jang0 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-07-2013, 12:13
  2. 145 ringi
    Utworzone przez MotiR w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 11:54
  3. Ringi wLfie 156 jak w Bmw
    Utworzone przez mariokol33 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-11-2011, 21:28
  4. LED Ringi do Alfy 155
    Utworzone przez SopelAR155 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-05-2011, 17:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory