spoko nie obrażam sie za byle co

to mi sie podobalo to założyłem ale nie jest to jeszcze podlączone a musze niestety zmienić moje lampy bo nic na nich nie widze wiec pewnie nie bedzie to długo
postoje w kierunkach no właśnie może w twoich okolicach nie jest to kopiowane

a ja wymyśliłem to do kuzyna do auta (golf II

wieś sie bawi tańczy i śpiewa

) ale jako że usa wersja i obrysowki orginalnie po bokach mial to włożyłem mu jeszcze do kierunków z przodu

wiec jednak to jest

taka troche choinka świeci

ale nawet nawet to wyglada

jednak chwile potem jak to mu założyłem coraz wiecej Golfiarzy zaczęlo na tym jeździć...:/ kopiowanie pomysłow niestety :/
a u siebie kombinuje jak bede teraz w domu to w kierunkach znajda sie postojowki z philipsa

bo tez tak kiedys o tym myslalem za to nie bedzie postojówek w lampach
Tak gonzo wiem

czasu troche było ale jak to zobaczyłem jak wyglada to jak dla mnie warto bylo
ja już u siebie miałem mase diód

i innych pierdół ale wszystko powywalalem

tez mi sie to nudzi powoli... i przestaje podobać... ale to akurat mi sie spodobało
