Witam Załogę

Ponieważ będę musiał pomalować ramkę radia konsoli środkowej - chciałbym zapytać czy ktoś z Was zna numer lakieru konsoli środkowej po lifcie lub wie jaką farbą te elementy konsoli środkowej były malowane. Wiem była srebrna i platynowa (tzn ta z croswagona).
Muszę odtworzyć kolor tej srebrnej jak najbliżej oryginału ponieważ ramka ta jest po delikatnej przeróbce (pod rejdyjo więc zakup nowej odpada) a nie chcę malować ani panelu klimatronika (bo to grubsze rozbieranie samego klimatronika) ani też ramki mieszka zmiany biegów. Wszystko jak najbliżej oryginału (no chyba że będę musiał).

Wiem można by okleić wszystko folią i do tego carbonem ale:
- trzeba oklejać wszystko (ramke radia, panel klimatronika, ramkę mieszka, panele na kierownicy) - za dużo roboty i prawdopodobnie za duży koszt
- ciemny karbon jest za ciemny na wnętrze alfy
- jasny karbon leci foliową okładką do zeszytów rodem z PRL-u
- srebrnego karbonu nie miałem okazji oglądać w realu (poza tym folia to nie carbon, a jak carbon to carbon a nie folia)

W przejrzanych tematach nie znalazłem odpowiedzi - być może od tego czasu już ktoś przerabiał temat i wie co podchodzi najbardziej.
Oczywiście pozostaje opcja aby pójść do zaprzyjaźnionego sklepu gdzie dorabiają lakiery i tam mi dobiorą i nabiją w puszkę ale...
ale mam wrażenie że oryginał to jakiś lakier lub farba która potem nie była przykrywana lakierem bezbarwnym (nie ma głębi ani połysku, nie widać też żeby to był bezbarwny lakier bezbarwny półmat...) - a jak mi napakują puszkę to będę to musiał lakierować bezbarwnym - a jak to, to i całą resztę...