Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Temat: Tylne lampy do GT tuning

  1. #11
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150KM
    Postów
    257

    Domyślnie

    Powiem tak: kocham to auto, jeździłem wieloma, ale chyba żadne nie dawało mi takiej frajdy. Znam wielu miłośników właśnie tego tyłu GT, ale tyle samo, albo i więcej, przeciwników. Nie ukrywajmy - projekt ma -naście lat (btw. auta są projektowane z kilkuletnim wyprzedzeniem), technika poszła do przodu więc czemu, nie ujmując wcale temu wozowi na atrakcyjności, nie pójść w coś takiego? Ja np. lubię mieć rzeczy które ma mało osób, albo nie ma nikt. Takie lampy to już jest wyróżnik na drodze. Nie mówię tu o pakowaniu takich lamp jak z Lexusa z przezroczystymi szkłami, mówię o bardzo subtelnych zmianach, które dostrzeże tylko wprawne oko. Nie zachowujmy się jakbyśmy tu mieli przed sobą Shelby z '67 do którego faktycznie nie pasują takie przeróbki. GT do dziś ma nowoczesną linię i myślę, że jak najbardziej można puścić jakąś wodzę fantazji, coś zmienić, kwestia gustów i guścików, ale już tak nie demonizujmy, OK?
    Ostatnio edytowane przez khad ; 11-07-2014 o 22:41

  2. #12
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD 2004
    Postów
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał george11 Zobacz post
    chyba za bardzo staniały GT bo od pewnego czasu wieśtuningowcy w natarciu.

    pzd.
    niesamowite jak odczytujesz moja wizję, tylko pogratulować, bo jeśli z brery 159 lampy to wieś to nie wiem co robisz na tym forum, bo czegoś takiego szukam , ale przecież z gt ładniejsze
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pobrany plik.jpg
Wyświetleń:	774
Rozmiar:	6.0 KB
ID:	137992   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	800px-Alfa_Romeo_159_black_hr.jpg
Wyświetleń:	566
Rozmiar:	139.5 KB
ID:	137993  

  3. #13
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    co robie na tym forum???? a pisze jak mi sie coś nie podoba, wolno mi prawda???
    nie rozumiem po co upodabniac swoje auto do innej marki, jak można po prostu je zmienić na właśnie tą marke, no ale vag w cenie, wiec trzeba przerobić co sie da aby upodobnic do vaga.
    Linia nadwozia Gt jest ponadczasowa, projektanci dopasowali do niej światła i inne detale, i jesli ktos pisze na forum AR, że jest przestarzałe to chyba cos tu jest nie tak, polecam sprzedac GT i dokonać nabycia pasacika w tedeiku na ledzie, w metaliku itd...
    na twoje nieszczescie niestety, w naszym kraju kolor kierunkowskazu to pomarańcz, nie czerwony, nie zielony, i nie niebieski, i musisz sie z tym pogodzić.
    i weź zmień towar lub dilera, bo Twoje wizje są przerażające.
    pzd.
    Ostatnio edytowane przez george11 ; 12-07-2014 o 05:45

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał damian7110 Zobacz post
    niesamowite jak odczytujesz moja wizję, tylko pogratulować, bo jeśli z brery 159 lampy to wieś to nie wiem co robisz na tym forum, bo czegoś takiego szukam , ale przecież z gt ładniejsze
    A co Ty niby chcesz zdziałać z tymi lampami od brery?! Chyba nie będziesz ich montował w GT...?

  5. #15
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar ishan
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    Renault Scenic 1ph2
    Postów
    434

    Domyślnie

    rozwalacie mnie. kto pisze o jakims upodobnianiu sie do innego auta. George piszesz ze moze cos ci sie nie podobac, tak i kolega moze pisac i robic cos co sie jemu podoba, ale kolega to sensownie argumentuje a Ty george zaczynasz zaczepki jak wlasnie z kregow vagów itp, wiec sami sobie odpowiedzcie kto tu powienien zmienic marke. Ktos tu fajnie napisal, gt to nie klasyk z 68r ze szkoda cos ruszac, to zwykle auto, fakt ladniejsze niz wiele pozostalych ale w dalszym ciagu samochod ktoremu nie nalezy sie puki co zaden piedestał

    i dalej nie kumacie ze on nie chce przeszczepiac lamp z 159 tylko cos na ich wzor zrobic. W 156 tez sa lampy na wzor tuningow vagowaych (noviteci czarne) a jakos sie wiekszosci podobaja. I nie uwazam ze zalozenie ich do 156 robi z niej passata
    Ostatnio edytowane przez ishan ; 12-07-2014 o 08:59
    Było:
    Daewoo Tico 0.8
    Opel Vectra B 1.8
    Alfa Romeo 166 2.4jtd
    Alfa Romeo 156 2.5 v6
    Alfa Romeo 156 sw 2.4jtd

    Jest:
    Renault Scenic 1ph2 1.4

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar Lenix
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Była 147 2.0, jest GT i Saxo
    Postów
    1,161

    Domyślnie

    Amen !

    ~ taka była piękna ! :C




  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie Tylne lampy do GT tuning

    No widzę ze na kolektor paliwa 170 zł szkoda ( temat czy 2 niżej ) ale na ledziki juz jest
    Ostatnio edytowane przez omen ; 12-07-2014 o 09:21

  8. #18
    Użytkownik Ogier Avatar ar.192
    Dołączył
    12 2012
    Auto
    byly 156 2.0TS nero, 156 2.5 V6nero, 147fl rosso SZUKAM 159
    Postów
    152

    Domyślnie

    jesli chodzi o lampy uwazam, ze orginal w alfie zawsze bedzie wygladal najladniej. a sam kombinowalem z lampami to itak zawsze wychodzilo, ze orginal najladniejszy
    szukam 159

  9. #19
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    Cytat Napisał ishan Zobacz post
    rozwalacie mnie. kto pisze o jakims upodobnianiu sie do innego auta. George piszesz ze moze cos ci sie nie podobac, tak i kolega moze pisac i robic cos co sie jemu podoba, ale kolega to sensownie argumentuje a Ty george zaczynasz zaczepki jak wlasnie z kregow vagów itp, wiec sami sobie odpowiedzcie kto tu powienien zmienic marke. Ktos tu fajnie napisal, gt to nie klasyk z 68r ze szkoda cos ruszac, to zwykle auto, fakt ladniejsze niz wiele pozostalych ale w dalszym ciagu samochod ktoremu nie nalezy sie puki co zaden piedestał

    i dalej nie kumacie ze on nie chce przeszczepiac lamp z 159 tylko cos na ich wzor zrobic. W 156 tez sa lampy na wzor tuningow vagowaych (noviteci czarne) a jakos sie wiekszosci podobaja. I nie uwazam ze zalozenie ich do 156 robi z niej passata
    jaki piedestał??? czy ja pisze o swiatłach z 159???
    mnie tam z vagów nikt nie zaczepia, może Ciebie tak, i nadal będę uważał ze pchanie ledów do GT do skrajna wiocha i buractwo.
    jak chce to niech pakuje, mnie tam zwisa, nie ja tym bedę jeżdził. nadal podtrzymuje ze GT tak staniało ze trafiło pod strzeche.
    pzd.

  10. #20
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar ishan
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    Renault Scenic 1ph2
    Postów
    434

    Domyślnie

    ja tez nie pisze przeciesz ze Ty mowisz o lampach z 159. Ja tez nie mam problemow z wlascicielami innych marek, malo tego mam bardzo duzo kolegow ktorzy maja vagi i jakos nie uwazam sie lepszy/gorszy niz oni, to tylko samochody. Nikt przeciez nie broni ci wyrazac swojego zdania, bo kazdy ma takie prawo, od tego jest forum. Tylko kultury troche. Krytyka tak, ale konstruktywna a nie wiocha, passat i ch.j. Zagladanie do porfela to juz bez komentarza pozostawie

    I nie chce tu nikogo obrazac (jesli kolega George poczules sie obrazony to przepraszam)ani tworzyc bezsensowne spiny ale czasem rece opadaja jak sie czyta wywody dumnych jak pawie wlascicieli juz jednak troche podstarzalych alf

    Ja osobiscie koledze kibicuje, niech robi cos indywidualnego, jak zrobi to sie oceni. Lubie zmiany czy to opel, vw, renault czy wlasnie alfa.
    Ostatnio edytowane przez ishan ; 12-07-2014 o 14:15
    Było:
    Daewoo Tico 0.8
    Opel Vectra B 1.8
    Alfa Romeo 166 2.4jtd
    Alfa Romeo 156 2.5 v6
    Alfa Romeo 156 sw 2.4jtd

    Jest:
    Renault Scenic 1ph2 1.4

Podobne wątki

  1. Lampy tylne
    Utworzone przez pawel365 w dziale GT
    Odpowiedzi: 202
    Ostatni post / autor: 24-07-2018, 19:50
  2. [156] tuning - tylne lampy
    Utworzone przez alfka156 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-07-2008, 23:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory