Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Temat: Tylne lampy do GT tuning

  1. #21
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    nic nie poradze, wkładanie diod do lamp, oraz zakładanie angel eye, kojarzy mi sie jednoznacznie, to chęć upodobnienia w tym wypadku AR do vaga lub bmw.Tylne swiatła w GT sa naprawde dobrze dobrane stylistycznie, ich forma jest skończona, pomyśl troche i wyobraz sobie to co on chce zrobic, dodac ledy na kształt swiateł z 159, jesteś to w stanie ogarnąć????? i co nie zalatuje wiochą??
    pzd.

  2. #22
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar ishan
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    Renault Scenic 1ph2
    Postów
    434

    Domyślnie

    na forum mamy kolege ktory przerabia lampy z alfy na ledy i moim zdaniem wygladaja rewelacyjnie. Tez poczatkowo mogloby sie wydawac ze to nie pasuje. Tylko ze tu znowu jest kwestia gustu, mi sie podoba, a Tobie moze nie bo faktycznie zalatuje to motywem z audi.
    Ja jestem ciekawy jak to wyjdzie
    Było:
    Daewoo Tico 0.8
    Opel Vectra B 1.8
    Alfa Romeo 166 2.4jtd
    Alfa Romeo 156 2.5 v6
    Alfa Romeo 156 sw 2.4jtd

    Jest:
    Renault Scenic 1ph2 1.4

  3. #23
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD 2004
    Postów
    100

    Domyślnie

    Jezu jaka nagonka się na mnie zrobiła, ale od początku nie uważam że lampy mają brzydki kształt, ale były by ładniejsze gdyby nawet zamiast pomarańczu był biały plastik. A w 159 podoba mi się że widać nazwijmy to wnętrzności. A samochód nadal będę modyfikował, bo mam wrażenie że robię to z gustem. Alfa Gt jest bardzo ładna ale można to poprawić pewnym detalami, a wieś to była by gdybym zmieniał na body kit ala transformers. Ja na przykład dodałem chromowane listwy koo szyb i wygląda to bardzo fajne, a jak komuś mówię że to sam robiłem to się dziwili gdzie tu wieś .
    A przewodów szukam po szrotach i kolektora ale na razie lipa, a ten temat ciekawy byłem czy coś by się dało zmienić czy ktoś przerabia itp.
    A co po niektórzy, to bardzo emocjonalne podchodzą do sprawy. To jest samochód nie kobieta chyba się ktoś zapomniał, pozdrowienia dla tych co zmieniają !

  4. #24
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Chojnice
    Auto
    159 i 75
    Postów
    881

    Domyślnie

    Myslalem zeby zrobic lampy w stylu cos jak ma ktos z forum w 147 takiej czerwonej poliftowej. Jest temat w dziale nasze belle ale nie chce mi sie szukac. Ma taka jakby ramke czarna zrobiona.. Fajowo to wyglada. Tylko ze on malowal lampe z zewnatrz. Ja myslalem zeby rozkleic cala lampe i srodek pomalowac na czarno

  5. #25
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Znaczy klosz od srodka na czarno??








  6. #26
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał ishan Zobacz post
    i dalej nie kumacie ze on nie chce przeszczepiac lamp z 159 tylko cos na ich wzor zrobic. W 156 tez sa lampy na wzor tuningow vagowaych (noviteci czarne) a jakos sie wiekszosci podobaja. I nie uwazam ze zalozenie ich do 156 robi z niej passata
    Skoro szuka lamp od Brery a ma Gt to, jaki wniosek się nasuwa...?

    Dodano po 3 minutes:

    Cytat Napisał stuntmachine Zobacz post
    Myslalem zeby zrobic lampy w stylu cos jak ma ktos z forum w 147 takiej czerwonej poliftowej. Jest temat w dziale nasze belle ale nie chce mi sie szukac. Ma taka jakby ramke czarna zrobiona.. Fajowo to wyglada. Tylko ze on malowal lampe z zewnatrz. Ja myslalem zeby rozkleic cala lampe i srodek pomalowac na czarno
    Nie ma sensu rozklejać i malować wewnątrz z kilku powodów. Zdejmij lampy i pomaluj je klarem z lekką domieszką czarnego. Wtedy będzie świecić jasno a zniknie żółty odcień kierunków. Ewentualnie oklej czerwoną folią do lamp.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 12-07-2014 o 21:17 Powód: Dodano

  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie

    Cytat Napisał george11 Zobacz post
    nic nie poradze, wkładanie diod do lamp, oraz zakładanie angel eye, kojarzy mi sie jednoznacznie, to chęć upodobnienia w tym wypadku AR do vaga lub bmw.
    A za to powinni od razu człowieka ukamienować!!!! Każda zmiana włoskiej stylizacji samochodu jest karygodna i powinna zostać zduszona w zarodku. KAŻDY kto dopuści się jakiejkolwiek zmiany powinien zostać natychmiastowo unicestwiony.

    Naprawdę brak tolerancji na tym forum jest niesamowity!

  8. #28
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Chojnice
    Auto
    159 i 75
    Postów
    881

    Domyślnie



    O to mi chodzilo. Ale zrobic to tak jak sie przyciemnia przednie lampy. Kwestia czy da sie rozebrac tylne lampy bez popsucia ich?
    Ostatnio edytowane przez stuntmachine ; 13-07-2014 o 12:20

  9. #29
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150KM
    Postów
    257

    Domyślnie

    Nie wygląda źle, w GT od środka też jest taki plastik w kolorze czerwonym jeśli dobrze widzę. Co do lamp - chyba najsłabszy element GT - przód daje mało światła, tył wygląda trochę archaicznie (wyglądał już w dniu premiery). Czy pchanie ledów to wioska? Moim zdaniem nie. Wiejski tuning to jest przerost formy nad treścią - 2 spojlery, parapet, malowane lampy, gleba taka, że przez progi trzeba przejeżdżać bokiem itp., a nie delikatna customizacja. Czy jest to upodabnianie auta do innych marek? Nie powiedziałbym. Jednemu się podobają angel eyes, a nie chciałby jeździć BMW, drugiemu się nie podobają tylne lampy, ale widzi w nich potencjał, który można osiągnąć za pomocą LEDów i nadać im bardziej nowoczesną formę. Nie ma w tym nic złego. Chciałem zauważyć, że przeginanie w jedną jak i drugą stronę jest trochę śmieszne, nie jest to rozprawa nad klasykiem na żółtych blachach tylko nad wozem, który skończył 10 lat.

  10. #30
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    Cytat Napisał khad Zobacz post
    Co do lamp - chyba najsłabszy element GT - przód daje mało światła,
    to sprawdz odbłysniki, nic nie jest wieczne, pewnie wypalone.

    Cytat Napisał khad Zobacz post
    tył wygląda trochę archaicznie (wyglądał już w dniu premiery)
    no to gratuluje smaku!! zakładaj ledy do świateł z 159 i montuj w GT, to nie bedzie wiocha, to bedzie megawiocha!!

    pzd.

Podobne wątki

  1. Lampy tylne
    Utworzone przez pawel365 w dziale GT
    Odpowiedzi: 202
    Ostatni post / autor: 24-07-2018, 19:50
  2. [156] tuning - tylne lampy
    Utworzone przez alfka156 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-07-2008, 23:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory