Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Lusterka zewnętrzne - flaga Włoch

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Kraków/Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 GTA
    Postów
    58

    Domyślnie Lusterka zewnętrzne - flaga Włoch

    Witam,
    chciałbym na lusterku zewnętrznym nanieść flagą Włoch. Oglądałem projekty zrealizowane za pomocą folii - ale żaden nie spełnił moich oczekiwań pod względem estetyki, a ich jedynym plusem była cena. Dokonałem wyceny u lakiernika i za usługę zaśpiewał sobie 150 Pln. Niestety już przy kilku pracach sparzyłem się jakościowo i nie chciałbym kolejny raz przecierać utartych szlaków. Dlatego mam prośbę do osób, które takie malowanie dekla lusterka już wykonały o pochwalenie się efektem prac i przekazanie namiarów na firmę, która im je wykonała.

  2. #2
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Cytat Napisał wtomeg Zobacz post
    Witam,
    chciałbym na lusterku zewnętrznym nanieść flagą Włoch. Oglądałem projekty zrealizowane za pomocą folii - ale żaden nie spełnił moich oczekiwań pod względem estetyki, a ich jedynym plusem była cena. Dokonałem wyceny u lakiernika i za usługę zaśpiewał sobie 150 Pln. Niestety już przy kilku pracach sparzyłem się jakościowo i nie chciałbym kolejny raz przecierać utartych szlaków. Dlatego mam prośbę do osób, które takie malowanie dekla lusterka już wykonały o pochwalenie się efektem prac i przekazanie namiarów na firmę, która im je wykonała.
    z tego co sie orientuję, to ci co mają flagę to mają lusterka oklejone. Nie dziw się, że tyle chcą za pomalowanie skoro zwykłe pomalowanie lusterek to koszt 100-150zł, a wchodzi tu zabawa w barwy i łagodne przejścia...

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Kraków/Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 GTA
    Postów
    58

    Domyślnie

    Ja się nie dziwię. Chciałbym tylko rekomendację od kogoś kto taką usługę zlecał.

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    09 2013
    Auto
    AR 159 3.2 Q4 JTS
    Postów
    287

    Domyślnie

    Witam,

    Ja mam polakierowane lusterka. Jeśli dobrze pamiętam to cena 300zł za dwa. Lakiernik zgodził się tylko dlatego że jeszcze inne elementy lakierował. Generalnie jest z tym sporo zabawy. Lakiernik spod Łodzi.


    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...pierre-24.html

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MatiMatteo
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Konin
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
    Postów
    677

    Domyślnie

    Może ktoś wrzucić zdjęcia oklejonego lusterka folią?

  6. #6
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    takie lusterka - czytaj małe powierzchnie - to można i samemu farbami w spreju pomalować

    powierzchnia jest mała, nie sąsiaduje z niczym w tym samym kolorze, a ryzyko pojawienia się zacieku jest nie wielkie jeśli robisz to powoli i starannie
    a jak się coś spieprzy, zawsze możesz bazę zmyć rozpuszczalnikiem i spróbować drugi raz... dla chcącego nic trudnego

    tylko generalnie dałbym na spód biały kolor na całość, a potem robił odcięcia zwykłą żółtą taśmą malarską
    przy malowaniu trzeba się śpieszyć, i mieć przygotowane jakieś naprawdę gorące źródło ciepła, np grzejnik elektryczny albo farelkę, bo taśmę po położeniu następnych kolorów trzeba szybko ściągnąć kiedy farba jest jeszcze lekko wilgotna, żeby się linia nie poszarpała

  7. #7
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Powiem tak. Była Alfa 156 (lusterko wiadomo- łezka ) . Okleina do mebli z obi za 10pln 3 paski po 20-30 cm ,suszarka i 3 lata już jeździ. Roboty na godzinke z piwem w ręku a efekt bardzo ładny. Okleina jest plastyczna pod działaniem suszarki :-) .Zara poszukam foty to wkleje.

  8. #8
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	uploadfromtaptalk1447003472645.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	62.8 KB
ID:	182817Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	uploadfromtaptalk1447003489938.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	39.2 KB
ID:	182819Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	uploadfromtaptalk1447003504626.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	39.2 KB
ID:	182820

Podobne wątki

  1. [159] Lusterka zewnętrzne z led
    Utworzone przez paweltbu w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-02-2015, 21:16
  2. Flaga Włoch na odblaskach AR
    Utworzone przez Kanio111 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-11-2014, 18:26
  3. Taśma na rant felgi - flaga Włoch.
    Utworzone przez Zwol4 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-07-2011, 08:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory