Strona 10 z 27 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 268

Temat: ciemnie szyby w naszych alfach

  1. #91
    tfiluu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał rYKU Zobacz post
    a co myslicie o przyciemnieniu jasną folią ale wszystkich (oprócz przedniej offkoz)? taka jak z tej aukcji 25%?
    da to cos? jest sens sie babrac i pojsc w koszty? niech powiedzą fachowcy czy poprawia to wizualnie auto?
    jak będa wszystkie przyciemnione to nie widać wiec i carabinieros sie nie przyczepia raczej hmm.

    bo wiem ze lepsza ciemna, ale wtedy jak dla mnie tylko sam tyl, co mnie osobiscie sie nie podoba.
    (chociaz są bezdyskusyjne zalety bo np mozna cos zostawic na siedzeniach przykryc czarnym kocem i nie widac)


    http://allegro.pl/folia-przyciemniaj...824568514.html

    Taka folia jest nic nie warta. Ma teoretycnzie jakis atest ale to sie nie nadaje do montarzu ponieważ po pierwsze nie jest termokurczliwa a szyby sa wygiete i jej nie przykleisz. Po drugie przy odsuwaniu zaraz ja porysujesz bo to jest dziadostwo, a po trzecie jak to moze byc dobre jak kosztuje 15 zl. Zastanówcie sie.

    ---------- Post added at 15:38 ---------- Previous post was at 15:34 ----------

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    oryginalne szyby w 147 były barwione co powoduje że nie mają 100% przepuszczalności. Dzięki temu stosując nawet najmniej przyciemniającą folię stoimy w konflikcie z prawem. A ten atest to chyba na to, że bankowo policja zabierze dowód
    Dokladnie. Szyby w alfie 147 są zielone. Latwo to sprawdzic. Przykladajac biala kartke do opuszczonej szyby. Wystajacy kawalek kartki bedzie bialy a za szybą zielony. Szyby zielone są 30% przyciemnione!!!!!! Wszystko poza to jest niezgodne z prawem. Zapamietać raz na zawsze!!!

  2. #92
    rYKU
    Gość

    Domyślnie

    oj tam oj tam!
    prawo jest po to zeby je czasem załamac
    ja wiem ze są zielone, ale jak troszke jeszcze zaćmisz to nic sie nie stanie.
    ja nie chce robic czarnej szyby tylko deczko przyciemnić.
    poza tym chce łapać zalotne spojrzenia kobiet, a jak zrobisz ciemnosc to wiadomo

    jak sie znasz kolego tfilu na tym to rzuc jakiegos linka gdzie mozna kupic lepszą, bo na allegro prawie same takie
    ktos tu tez pisal ze nie musi byc termokurczliwa na boczne szyby, bo sam przyklejał... hm
    nie chce też kupowac takiej która od razu sie porysuje bo to pogarsza widocznosc bardziej niż przyciemnianie no i jak mam sie upierdzielic caly dzien z klejeniem tego to nie tak zeby wytrzymało pół roku

    jak ktos ma taką jasną folie na szybach to ponawiam prośbe o fotkę!
    Ostatnio edytowane przez rYKU ; 02-10-2011 o 11:47

  3. #93
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Seat Leon FR
    Postów
    618

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciekk Zobacz post
    no i ty masz diesla bo lubisz a ja mam naklejki bo lubie wiec nie wiem o co ci chodzi
    I wystarczyło tylko to napisać masz bo lubisz. Przecież każdy ma swoje gusta i można o tym pisać.

    Pzdr.

  4. #94
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolin Zobacz post
    I wystarczyło tylko to napisać masz bo lubisz. Przecież każdy ma swoje gusta i można o tym pisać.

    Pzdr.
    to ty napisałęs pierwszy ze masz bo lubisz wiec powinienes to doskonale rozumiec a przeciez nie musze sie nikomu tłumaczyc dlaczego mam tak a nie inaczej
    pozdr.
    o co k'mon???

  5. #95
    tfiluu
    Gość

    Domyślnie

    Folie musisz kupowac powyzej 40 zl za m2. Wtedy bedzie dobra. Firmy to LLumar, armolite, bruksafoll.
    A z bocznymi to jest tak, ze jada szybe przyciemnisz a na drugiej nie. 80% trzeba troszke przykurczyc.
    O przepisach mam napisane na stronie www.folcar.com Wejdz sobie i pogladaj.
    Jesli chodzi o przednie szyby to tak jak pisalem wczesniej sam mialem przyciemnione ale lekko

  6. #96
    rYKU
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tfiluu Zobacz post
    Folie musisz kupowac powyzej 40 zl za m2. Wtedy bedzie dobra. Firmy to LLumar, armolite, bruksafoll.
    A z bocznymi to jest tak, ze jada szybe przyciemnisz a na drugiej nie. 80% trzeba troszke przykurczyc.
    O przepisach mam napisane na stronie www.folcar.com Wejdz sobie i pogladaj.
    Jesli chodzi o przednie szyby to tak jak pisalem wczesniej sam mialem przyciemnione ale lekko
    no wlaśnie ja bym chcial lekko przód i tył z taką samą mocą, bo nie podoba mi sie ciemniejszy tył :/
    ten seicento chyba ma taką jaśniejsza co? ale tam jest przód i tył?
    przepisy znam takze spoko, wiem w co sie pakuje

    generalnie naklejenie na szybie folii z przodu moze tez uratowac ci rzeczy w aucie przed złodziejem. Czytalem historie kolegi Omena, którego skroili we włoszech i 2 tysie w plecy. Mozliwe ze gdyby miał folie to nie dostali by sie do srodka poprańcy...


    edit:
    a tak na marginesie bardzo ciekawa stronka... duzo trzeba za taka zaplacic? jaki rzad wielkosci? 500zł, 1000zł 2000zł, 3000zł?

  7. #97
    Użytkownik Romeo Avatar Pfourul
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Katowice, śląskie, Poland
    Auto
    156 2.5 V6 R(etarded)-System
    Postów
    1,579

    Domyślnie

    Cytat Napisał rYKU Zobacz post
    Czytalem historie kolegi Omena, którego skroili we włoszech
    Pomyliło Ci się Omenowi wybili szybę w NL

    << Like it!

    >2000
    o.O

  8. #98
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    140

    Domyślnie

    Najlepiej przyciemnijcie sobie jeszcze przednią szybę, a jak! Nie rozumiecie jeszcze takiej kwestii jak bezpieczeństwo. Widoczność na pewno się zmniejsza, a już w sezonie jesienno-zimowym to w ogóle. Poza tym np. w USA, gdzie jest taka wolność i demokracja, policja co raz baczniej przygląda się samochodom z ciemnymi szybami z przodu. Skąd mają wiedzieć, czy za szybą akurat gość nie ładuje spluwy? Nie mam nic przeciwko workom na śmieci przyklejonym na szyby, o ile nie ma ich na przednich szybach. Widzę taki samochód to od razu przychodzi mi skojarzenie z małomiastowym gangsterem, który chce wzbudzić tym respekt na mieście. Chwila refleksji przychodzi, kiedy albo zabierają dowodzik, albo trzeba pazurkami zdzierać folię na miejscu. Wtedy każdy się zastanawia "na ch... ja to robiłem? I jeszcze za to zapłaciłem!".
    Ostatnio edytowane przez scudettokrk ; 03-10-2011 o 12:01

  9. #99
    Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS
    Postów
    1,125

    Domyślnie

    ja kiedys widzialem czarnego civica VI gen. i mial przyciemnione wszystkie szyby oprocz przedniej, ale nie tak delikatnie tylkomocno.
    to bylo kilka lat temu wiec juz nie pamietam dokladnie, ale albo w dolnym rogu przy lusterku bocznym albo na wysokosci glowy wfolii byl wyciety kwadrat
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P


  10. #100
    rYKU
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał scudettokrk Zobacz post
    Najlepiej przyciemnijcie sobie jeszcze przednią szybę, a jak! Nie rozumiecie jeszcze takiej kwestii jak bezpieczeństwo. Widoczność na pewno się zmniejsza, a już w sezonie jesienno-zimowym to w ogóle. Poza tym np. w USA, gdzie jest taka wolność i demokracja, policja co raz baczniej przygląda się samochodom z ciemnymi szybami z przodu. Skąd mają wiedzieć, czy za szybą akurat gość nie ładuje spluwy? Nie mam nic przeciwko workom na śmieci przyklejonym na szyby, o ile nie ma ich na przednich szybach. Widzę taki samochód to od razu przychodzi mi skojarzenie z małomiastowym gangsterem, który chce wzbudzić tym respekt na mieście. Chwila refleksji przychodzi, kiedy albo zabierają dowodzik, albo trzeba pazurkami zdzierać folię na miejscu. Wtedy każdy się zastanawia "na ch... ja to robiłem? I jeszcze za to zapłaciłem!".
    tak, no ja jestem zajebistym gangsterm uwazajcie na mnie!
    nosze spluwe w majtkach hehe

    nieno zartuje sobie - sie nie obrazaj czasem.
    mialem juz keidys przyciemnione szyby w innym aucie (oba całe boki), a folie zakladał jeszcze poprzedni wlasciciel i tam były dosyc ciemne (cos jak kolega pokazywal na ktoryms ze zdjec w 156ce). patrzac z zewnatrz nie poznalbys kierowcy.

    jedzilem tak 9 miechow, ale troche w strachu. jak mnie zatrzymywali to wczesniej puszczalem szybe w dół. a jak stawali obok mnie na swiatlach to juz byla adrenalinka generalnie najgorzej było z jazdą do tyłu jak padał deszcz, ale... duzo tak nie jezdzilem
    prawa i lewa strone w nocy tez masz nie oswietloną ale cos tam bylo widać (tak jak na zdjeciach wczesniej)

    no ale po 9 miesacach staneli carabinieros obok mnie na światlach(w nocy)i patrzyli na mnie... i patrzyli... i
    nagle, nieoczekiwanie zmienily sie swiatla,wrzut lewy kierunek i czesc...
    udalo mi sie i niewiele brakwoalo. nastepnego dnai sciagnalem z przednich szyb bo nie chcialem sprawdzac czy przy kolejnym spotkaniu kaza mi sciagac na miescu, wlepia madat, czy zabiora dowód dlatego takiej ciemnej nie polecam!
    no i bok z przyciemnioną tylko tylną szyba nie podobał mi sie juz wiecej

    a z tym cicic o ktorym mowisz kt0sfajny to cóż, jestem w stanie w to uwierzyć bo debili nie brakuje na tym swiecie.
    ja moze jestem troche jebniety, ale pobono nie szkodliwie dla społeczeństwa

    ---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:10 ----------


    Pforul słusznie w NL pochrzanilem posty bo ktos tez pisal o takiej histori we wloszech... tylko im niesety łupneli wszsytko co mieli!
    Mysle że jakby Omen mial jasna folie na szybie to moze by sie nie przebili.
    U siebie chce zalozyc alarm wiec jak zacznie wyc to nie ma szans zeby sie dostali squrkowańcy!
    Ostatnio edytowane przez rYKU ; 03-10-2011 o 20:31

Podobne wątki

  1. Spalanie LPG w alfach????
    Utworzone przez DASERT w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 16:14
  2. [156] Lampy Deyline ala Audi A5 w naszych Alfach -Ciekawe rozwiązanie
    Utworzone przez kamko25 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 16:22
  3. [156] Moc naszych alf...:D
    Utworzone przez magik663 w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-02-2009, 12:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory