Strona 17 z 27 PierwszyPierwszy ... 7891011121314151617181920212223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 268

Temat: ciemnie szyby w naszych alfach

  1. #161
    Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS
    Postów
    1,125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    Moj Alfons ma tylko cały tył - super dark - samoróbka metodą podwórkową . Przodu nie robiłem bo już w E36 miałem i odbierałem z urzędu dowodzik . Myślę ,że w kombiku to obowiązkowe ( bo po co kto ma widziec co sie w bagażniku wozi )Załącznik 46592
    bezpieczenstwo bagazy to jeden plus
    a drugi jest taki ze poprostu kombi/van fajniej wyglada z przyciemnionymi
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P


  2. #162
    CarFashion
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aroniaa Zobacz post
    ja w kappie miałem fabrycznie zielone szyby temat dobry auto nie nagrzewało sie mocno w lato a i tez słonce nie raziło mocno po oczach.
    i zastanawiam sie właśnie na założeniu foli na moja belle 166 kolor azurro nuvola
    tylko tak rozmyślam jaki kolor foli kupić srebrny a może jasno zielony ;/
    może ma ktoś z tym kolorem auta takie szyby ?
    Myślę, że do tego koloru samochodu jeżeli chcesz mieć podobny kolor folii na szybach polecam firmę Armorlite i typ folii Endurance. Niestety nie miałem aparatu przy sobie, ale w ostatnią sobotę robiłem w takim odcieniu Passata B5 Sedan. Technicznie folia jest bardzo dobra, ale odcień na prawdę śliczny.

  3. #163
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aroniaa Zobacz post
    szyby jak szyby ale Fele ładne
    Dziękuje - fele właśnie odebrałem z renowacji i poleru rantów , docelowo srodki będa pomalowane w czarny mat ,tylko ranty i imitacje śrubek zostaną w polerze . A same fele to MIm-y z AUDI !!!! Oczywiście na śrubach pływających . Sorry koledzy ale wyboru do Alfonsa zaduzego niema a mnie już "kółeczka" się zbrzydły...

  4. #164
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Aroniaa
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    AR 166 3.0v6 azurro nuvola
    Postów
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    Dziękuje ......A same fele to MIm-y z AUDI !!!! ..........
    według mnie reweacyjnie pasują do alfy.

    ---------- Post added at 20:02 ---------- Previous post was at 19:59 ----------

    Cytat Napisał CarFashion Zobacz post
    Myślę, że do tego koloru samochodu jeżeli chcesz mieć podobny kolor folii na szybach polecam firmę Armorlite i typ folii Endurance. Niestety nie miałem aparatu przy sobie, ale w ostatnią sobotę robiłem w takim odcieniu Passata B5 Sedan. Technicznie folia jest bardzo dobra, ale odcień na prawdę śliczny.
    szukałem co to za folia ale nigdzie nie znalazłem.. moze słąbo szukałem.. rozumiem ze kolega zajmuje sie profesjonalnym ściemnieniem
    jaki kosz za moje autko.. w foli która proponujesz?

    pasaty były tez w takich kameleonach jak alfy?

  5. #165
    CarFashion
    Gość

    Domyślnie

    Tak dokładnie zajmuję się tym. Co do passatów to nie, po prostu klient sobie zażyczył

    Co do kosztu samego tyłu to ok 300zł, z przodami łącznie ok. 400

  6. #166
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Aroniaa
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    AR 166 3.0v6 azurro nuvola
    Postów
    474

    Domyślnie

    masz moze jakies fotki tego pasata jak to wygladało kolorystycznie?
    albo link jak ta foila wyglada.

    rozumiem ze dajecie atest na te folie i nie bede musiał ich skrobać przy polciji;/
    Ostatnio edytowane przez Aroniaa ; 10-02-2012 o 12:37

  7. #167
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aroniaa Zobacz post
    masz moze jakies fotki tego pasata jak to wygladało kolorystycznie?
    albo link jak ta foila wyglada.

    rozumiem ze dajecie atest na te folie i nie bede musiał ich skrobać przy polciji;/
    Atest atestem a przepisy przepisami . Przednie o ile pamiętam muszą mieć 70% przepuszczalności światła a już fabryka jest przyciemniona , więc atestem to możesz policji na tylne szyby pomachać ,że wogóle masz przyciemnione . Co do przednich to slyszalem ,że nie czepiają sie dymionych ale folie czy masz atest czy nie to jedziesz na ryzyko .

  8. #168
    Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS
    Postów
    1,125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    Atest atestem a przepisy przepisami . Przednie o ile pamiętam muszą mieć 70% przepuszczalności światła a już fabryka jest przyciemniona , więc atestem to możesz policji na tylne szyby pomachać ,że wogóle masz przyciemnione . Co do przednich to slyszalem ,że nie czepiają sie dymionych ale folie czy masz atest czy nie to jedziesz na ryzyko .
    w uwaga pirat kiedyś gościa złapali i mówił ze ma atesty a policjant ze atest jest na sama folie
    słyszałem tez o akcji ze gość miał piecowo przyciemnione szyby i policjant "to na bank jest folia" i przejechał kluczem i musiał zapłacić za naprawę
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P


  9. #169
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gcredhot18
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Swieradow-Zdroj/Wrocław Poland
    Auto
    Była 159 SW 1.9 JTDm 2006r. Jest XF 2017. 241KM
    Postów
    910

    Domyślnie

    ja miałem przyciemnione szyby przednie minimalne.policjant wystawił mi mandat ale go nie przyjęłem,bo sugerował sie tylko swoim wzrokiem. gdyby miał miernik lub aparat by zrobić choćby zdjęcie na dowód w sądzie to napewno mandat bym przyjął a tak to jakby wyssał sobie z palca.było to ponad rok temu i nic mi nie przyszło jeszcze.oczywiście zabrał mi dowód i folie musiałem w końcu siągnąc zeby go odzyskać. diagnosta dodatkowo powiedział mi ze chocby przezroczystą folie nakleić na sam przód to i tak nie przejdzie ona badania bo nieprzycimniona szyba ma około 70%przepustowości czyli tyle ile norma. przyciemnione szyby(przednie boczne) moga być tylko w samochodach wyjezdzajacych prosto z fabryki i nieważne wtedy jaka mają przepustowośc-tez tak mi powiedział...

  10. #170
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Dokłdnie tak jak pan diagnosta powiedział . Więc myślę ,że temat co do przednich szyb opanowany . Ps. Mnie osobiści wkur....a to ,że pan policjant zabrał mi dowód za przednie szyby w e36 -srednio przyciemnione. A jak zaproponowałem mu podjechać pod komisariat i obadac auta jego kolegów to się rozesmiał debil . I właśnie dlatego "psów" nie lubie bo im wolno wszystko....Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rejestracja_997_policja.jpeg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	23.1 KB
ID:	46728

Podobne wątki

  1. Spalanie LPG w alfach????
    Utworzone przez DASERT w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 16:14
  2. [156] Lampy Deyline ala Audi A5 w naszych Alfach -Ciekawe rozwiązanie
    Utworzone przez kamko25 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 16:22
  3. [156] Moc naszych alf...:D
    Utworzone przez magik663 w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-02-2009, 12:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory