Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Temat: [156] fotele pół kubły??

  1. #21
    mojax
    Gość

    Domyślnie

    Czytam Wasze wypowiedzi i nie do końca się z Wami zgodze. Uważam że kubełki wyglądają całkiem fajnie w AR156, specjalnie dla Was znalazłem jedną z pierwszych prób tuningu AR156, zdjęcie jest stare (z 1999) ale Alfa na tym zdjęciu po prostu mnie urzekła. Sam zastanawiam się nad zmianą foteli, ideałem dla mnie były by Recaro ze Sportpacka, ale cieżko je dostać, jeżeli ktoś miałby do sprzedania to proszę dać znać. Co do foteli ze zdjęcia obawiam się że za 500 zł nie kupimy wygodnego fotela, ale prezentuje się on znakomicie, tył zawsze można oddać do tapicera i dopasować kolor do przodu.
    Ja jeżeli nie znajdę nic ciekawego zastanowie się nad Sparco, Isottą lub czymś dobrym w tym stylu, jedyne czego się obawiam to komfort, te które mam obecnie, seryjne, welurowe naprawdę świetnie się spisują na długich trasach, są wygodne, ale gorzej już z trzymaniem bocznym.
    Pozdrawiam!

  2. #22
    Daniel156SW
    Gość

    Domyślnie

    No moim zdaniem to nie wygląda za ciekawie :? A może te z Alfy GTA byłyby tu rozwiązaniem??

  3. #23
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie

    ja bym dawno sie zdecydowal gdyby nie kolor (ciemna zieleń) która urzeka mnie i wygladem i wzorem

  4. #24
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniel156SW
    Ja wyrażam swoje zdanie, nie obchodzi mnie twój projekt, ani jego założenia. Dla mnie ten kolor to totalna pomyłka, ale to moje zdanie, tobie sie podoba OK.
    OK tylko jesli nie jestes zainteresowany czy zorientowany a nawet cie to nie obchodzi to tym bardziej poco te opinie :!: :?: wnioskuje z twojej wypowiedzi ze wszyscy z D1 to wiesniaki i buraki :shock: a to swiadczy o tym ze naprawde nie wiesz co piszesz
    Cytat Napisał Daniel156SW
    Nie ma o czym dyskutować.
    DOKŁADNIE :!: :!:
    Cytat Napisał Daniel156SW
    Co do tej propozycji to już ją wyraziłem, zostaw te co masz bo szkoda auta "buraczyć" :?

    Ps. Ferrari też pomalujesz na zielono? Ech.. mam nadzieje ze jednak Ferrari nie wpadnie w twoje ręce.. Bez urazy
    No nie wiem, mysle ze skreslanie takich firm jak Hamann czy Novitec to pomyłka ,no ale ;//


    wracając do tematu postu

    Cytat Napisał mojax
    Czytam Wasze wypowiedzi i nie do końca się z Wami zgodze. Uważam że kubełki wyglądają całkiem fajnie w AR156, specjalnie dla Was znalazłem jedną z pierwszych prób tuningu AR156, zdjęcie jest stare (z 1999) ale Alfa na tym zdjęciu po prostu mnie urzekła. Sam zastanawiam się nad zmianą foteli, ideałem dla mnie były by Recaro ze Sportpacka, ale cieżko je dostać, jeżeli ktoś miałby do sprzedania to proszę dać znać. Co do foteli ze zdjęcia obawiam się że za 500 zł nie kupimy wygodnego fotela, ale prezentuje się on znakomicie, tył zawsze można oddać do tapicera i dopasować kolor do przodu.
    Ja jeżeli nie znajdę nic ciekawego zastanowie się nad Sparco, Isottą lub czymś dobrym w tym stylu, jedyne czego się obawiam to komfort, te które mam obecnie, seryjne, welurowe naprawdę świetnie się spisują na długich trasach, są wygodne, ale gorzej już z trzymaniem bocznym.
    Pozdrawiam!
    dokładnie ,tez obawiam sie o komfort dlatego myslałem nie o strikte kubłach tylko o regulowanych masz racje sparco było by idealnym rozwiazaniem ale przeraza mnie cena jeszcze mysle o Simoni Racing juz tansze ale tez 2koła za fotel duzo treoche nie wspomne o sparco z regulacja skora :arrow: http://www.rallyshop.pl/index.php?p1...l-sparco-demon przeszło 5tys za fotel ;//
    jak bys miał jakies namiary na cos tanszego badz tansza altenatywe daj znac

    dzieki

    pozdrawiam
    [*]


  5. #25
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    robak a te co masz będa na sprzedaż

  6. #26
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie [156] kubły

    hehe
    Widze ze jest więcej niz jeden zaiteresowany
    Co do projektu Robaka to na początku jak wielu nie byłem do niego przekonany... Teraz to jedna z moich ulubionych alf i niesamowicie podziwiam ogrom tego projektu.

  7. #27
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kosiar
    robak a te co masz będa na sprzedaż
    Jesli sie zdecyduje to na pewno ,a co dobrze ci sie siedziało hehe :wink:

    pozdro kosiar
    [*]


  8. #28
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie Re: kubły

    Cytat Napisał b.pawelek
    hehe
    Widze ze jest więcej niz jeden zaiteresowany
    Co do projektu Robaka to na początku jak wielu nie byłem do niego przekonany... Teraz to jedna z moich ulubionych alf i niesamowicie podziwiam ogrom tego projektu.
    dzieki dzieki <mruga>
    pozdrawiam

    miło ze ktos oficjalnie sie przyznał ,smierci sie nie boi żartuję ,ale taka jest prawda ze na PW i na gg to mnóstwo osób do mnie pisze czy nawet dzwoni a na forum to tak jak widac :roll:ale co tam jeszcze raz dzieki pozdro



    kurcze cos mi sie pomnożyły posty ops:
    [*]


  9. #29
    Daniel156SW
    Gość

    Domyślnie

    No dobra mnie też się podoba, nie chciałem się przyznać ...
    Nie no żartuje tylko :wink:

  10. #30
    destikero
    Gość

    Domyślnie Re: fotele pół kubły??

    Cytat Napisał robak#21
    na razie wygląda to tak dla porównania
    Hej!

    Wygląda super! :-)
    Sam szukam skórzanych foteli do swojej Alfy.
    Masz może jakieś namiary, gdzie można kupić fotele
    podobne do Twoich? (Stan oczywiście idealny)

    Jakbyś chciał sprzedać swoje, to chętnie kupię :-)

    Pozdrawiam!

Podobne wątki

  1. [159] fotele
    Utworzone przez rafalyou w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-09-2022, 23:01
  2. Fotele
    Utworzone przez TriXter w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-05-2013, 20:15
  3. [164] Fotele do AR 164
    Utworzone przez stacho49 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-06-2011, 14:34
  4. [159] Fotele
    Utworzone przez tylki w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-02-2011, 11:28
  5. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 11:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory