Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 115

Temat: [146] przyciemnianie szyb

  1. #21
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jeson
    mi tak zrobiono na wlasna odpowiedzialnosc 8)
    i jak się to sprawdza w konfrontacji z misiaczkami?
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  2. #22
    Jeson
    Gość

    Domyślnie

    hehe jeszcze mnie niezlapali :twisted:
    ale jeden z naszych kolegow alfaholikow musial drapac szybki

  3. #23
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jeson
    hehe jeszcze mnie niezlapali
    ale jeden z naszych kolegow alfaholikow musial drapac szybki
    i Ciebie to może czekać jak pojedziesz na przegląd,teraz stacje wykonujące przeglądy są bardzo wyczulone


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  4. #24
    Jeson
    Gość

    Domyślnie

    jestem po przegladzie

  5. #25
    alanwroc
    Gość

    Domyślnie

    tak jak piszecie szybek przednich nie można przyciemniac wogule folia a większość np te lekko zielone/niebieskie mają juz 30% ale jezeli ktos juz chce przyciemnic to wydajem i sie ze lepiej jest DOBRĄ folia zawsze jak są uporczywe miśki bądź inne problemy folie sobie usuniemy a piecowe przyciemnianie bądź laserowe juz nie .. ja mam u siebie przyciemnione na maxa folia lusterkowo - czarną + mialem orginalne fotochormy wiec mam naprawde czarne szyby poki co miski mnie nie zatrzymali ale wiele razy stalem obok nich na swiatlach czy to obok drogowki czy to obok prewencji .. i zbytnio im to nie przeszkadzalo ze mnei wogule nie widac, a co do atestow na folie tak naprawde to nimi mozna podetrzec sobie du%# poniewaz tyle szyby mozna sobie nawet zaspawac czy folia aluminiowa zakleic i mamy na to pelna zgode jezeli mamy 2 lusterka a przednich szyb NIE mozna robic folia wogule !! wiec na co nam atest ? dobry jest w razie czego kwitek jak folia jest w miare jasna ze nie jest to folia przyciemniajaca a folia antywlamaniowa wtedy mozna mowic ze szyby orginalnie byly tak dymione a folia jest tylko antywlamaniowa zeby nam ktos radyjka nie ukradl ..

    PS. jakos na dniach dozuce fotki szybek

  6. #26
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał alanwroc
    mozna mowic ze szyby orginalnie byly tak dymione a folia jest tylko antywlamaniowa zeby nam ktos radyjka nie ukradl ..
    raczej policja na taką bajkę by się nie nabrała bo producent nie może przyciemnić przednich szyb bardziej niż 30%

  7. #27
    alanwroc
    Gość

    Domyślnie



    zdjecie szybek

  8. #28
    Strzala_1
    Gość

    Domyślnie

    nie wiem jaka jest prawda ale był robiony test oglądałem w tv, nie pamiętam co za program ale mniejsza z tym, test był przeprowadzany na szybach bocznych kierowcy wszystkie nowe nie używane w autach

    urządzenie do tego testu bez szyby w ramieniu wykazywało 100% przejzystosci
    -szyba zwykła (biała) - 94% przejzystosci

    -szyba Atermiczna (zielona) - nie naswietlona 83% przejzystosci ,naswietlona miała 64% przejzystosci czyli juz sie nie miesciła w przepisie

    -szyba przyciemniana folia nie wiem jaka ,ale wizualnie wygladała typowa jak dla mnie - przejzystosc miała zaledwie 30%

    moim zdaniem tu tylko jedno co było dla mnie nie tak ze 100% było odwzorowane do braku jakiej kolwiek szyby w urzadzeniu a nie do szyby seryjnej białej

    i kolejna sprawa poruszona w tv to jazda w okularach przeciw słonecznych gdzie moga to byc okulary super ciemne i jest oki bo je mozna zdjac w kazdej chwili ale gdy jakis kozaczek leci w super ciemnych super goglach w wieczorowych porach?? jak dla mnie parodia

    skoro okulary w kazdej chwili mozna zdjac to ja moge stwierdzic ze w kazdej chwili moge se szybki opuscic i jechac z opuszczonymi a przeciez nikt mi nie zabroni smigac autem z otwartymi szybami

  9. #29
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Moim zdaniem zakaz przyciemniania przednich bocznych szyb jest bez sensu,ponieważ jest to wymysł tylko dla ułatwienia pracy policji,że w razie czego będą mogli zobaczyć kto jechał danym pojazdem w przypadku nie zatrzymania się do kontroli.Tak czy siak i tak będą takiego kierowcę ścigali i ta biała szyba nic nie zmieni w ujęciu sprawcy wykroczenia.


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  10. #30
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie

    jak dla mnie folia jest po to żeby np policjant widział co w trkacie kontroli robi np kierowca. A cała ta głupia otoczja na temat bezpieczeńśtwa naszego to tylko takie gadanie

Podobne wątki

  1. Przyciemnianie szyb
    Utworzone przez kamilern w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-12-2015, 14:19
  2. Przyciemnianie szyb
    Utworzone przez gumis_kiler w dziale 156
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 18-04-2014, 09:43
  3. przyciemnianie szyb 156
    Utworzone przez bsq w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 07:39
  4. Przyciemnianie szyb szyb - Szczecin
    Utworzone przez Dragos w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 17:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory