Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 113

Temat: [156] Moje lampy a'la GTA +polerowanie szkła

  1. #21
    ViP Pirat drogowy Avatar szamacz
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR GT 1.9 jtd
    Postów
    261

    Domyślnie

    Cytat Napisał robak#21
    mozesz jeszcz nakleić bez wycinania
    dokładnie, wytarczt że kupisz listwę krawędziową chromowaną na allegro za grosze. Trochę mniej roboty niż w przypadku wycinania szczebelek z grilla a efekt myślę że zadowalający Lampy wyglądają świetnie, jakie hidy zamontowałeś u siebie alces?? Mógłbyś wrzucić linka do nich i skomentować jak sie sprawują?? Jeszcze co do siatki którą można wrzucić pod grill -> http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=88281 wydaje mi sie że lepsza by była jakaś matowa...
    To co się liczy w życiu to szybkie dziewczyny i piękne samochody...

    AR 156 2.0 TS - była i jest dalej w rodzinie
    AR GT 1.9 jtd powered by Rperformance

  2. #22
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał szamacz
    Cytat Napisał robak#21
    mozesz jeszcz nakleić bez wycinania
    dokładnie, wytarczt że kupisz listwę krawędziową chromowaną na allegro za grosze. Trochę mniej roboty niż w przypadku wycinania szczebelek z grilla a efekt myślę że zadowalający Lampy wyglądają świetnie, jakie hidy zamontowałeś u siebie alces?? Mógłbyś wrzucić linka do nich i skomentować jak sie sprawują?? Jeszcze co do siatki którą można wrzucić pod grill -> http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=88281 wydaje mi sie że lepsza by była jakaś matowa...
    Zestaw ksenonów kupiłem tutaj: http://allegro.pl/item296178431_296178431.html.
    Jestem zadowolony, tym bardziej, że to rzadko spotykany H7R a nie H7. Co do montażu, niestety palniki nie bardzo chciały się zmieścić i musiałem troszkę pokombinować i teraz jest OK. Jeśli chodzi o oślepianie, to póki co nikt jeszcze mi nie mrugał, ale jak odbiorę samochód z warsztatu to dodatkowo pojadę wyregulować reflektory, tak dla własnego lepszego samopoczucia.
    Co do grilla, to początkowo miałem naklejone listewki na kratkę, wyglądało OK, ale chciałem czegoś więcej, bo nie bardzo podobał mi się widok wystającej spod nich kratki. Dlatego wyciąłem je i jestem bardziej zadowolony. Jeśli chodzi o to, że widać chłodnicę - to tylko z bardzo bliska - jak na zdjęciu i trzeba się schylić, bo inaczej szerokie listwy ją zastawiają. Ponadto zdjęcie było robione z fleszem, więc światło oświetliło chłodnicę i stąd taki efekt.
    Listwy natomiast mam naklejone tylko z góry, ale pod dwie. Jedna z nich, to krawędziowa, a ta za nią, to normalna płaska. Wszystko do kupienia na allegro.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  3. #23
    provokator
    Gość

    Domyślnie

    no na pewno grill z samą listwą krawędziową wygląda znacznie okazalej niż ten standardowy, jednak chyba skłonię się ku wycięciu gdyż 2 listewki wyglądają jeszcze ładniej
    jeśli chodzi o siateczkę to dzięki szamacz za linka, póki co zrobię jednak normalnie, ewentualnie później może pomyślę o siateczce
    dzięki za pomoc, jak już porobię to pochwalę się efektami ale to dopiero jak już się cieplutko zrobi
    jeśli chodzi o polerowanie szkieł to jeśli naprawdę wyszłoby tak jak na waszych fotkach to chyba każdy powinien zrobić to obowiązkowo
    pzdr

    alces mógłbyś jeszcze napisać jakie kupiłeś szerokości listewek?

  4. #24
    Arek 146
    Gość

    Domyślnie

    Słuchaj a jaką farbą malowałeś środek lamp, możesz mi wysłac na pw swój numer gg, mam do Ciebie parę pytań gdyż sam chce przerobic sobie lampy i wstawic ksenony

  5. #25
    Jeson
    Gość

    Domyślnie

    a ja mam pytanie czym pozniej przyklejiles szklo do reszty :?:

  6. #26
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jeson
    a ja mam pytanie czym pozniej przyklejiles szklo do reszty :?:
    Można to zrobić na dwa sposoby - silikonem sanitarnym lub klejem do szkła. Polecam to pierwsze.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  7. #27
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie

    ja polecam również pierwsze rozwiązanie. Dobrze trzyma.

  8. #28
    Jeson
    Gość

    Domyślnie

    aha dzieki bardzo

  9. #29
    provokator
    Gość

    Domyślnie

    jeśli chodzi o trzymanie to na pewno lepszy będzie klej do szyb (tuba w motoryzacyjnym około 20zł), jest sztywniejszy od sanitarnego przez to trwalszy

  10. #30
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jeson
    a ja mam pytanie czym pozniej przyklejiles szklo do reszty :?:
    rowniez polecam silicon do szkła trzyma lepiej niz nie jeden fabryczny reflektor (co najwazniejsze nie paruje) w przeciwieństwie do reflektprow FK - nie polecam :!: :!:
    [*]


Podobne wątki

  1. [159] Lusterka boczne ( szkła )
    Utworzone przez szyrud1696 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 25-04-2022, 18:11
  2. Przekładka szkła
    Utworzone przez GoldeNx3 w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-07-2014, 13:19
  3. [GTV] Moje lampy słabo świecą. Jak świecą Wasze lampy? Jak rozebrać lampę?
    Utworzone przez DARO-RT w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 14-10-2009, 11:08
  4. [166] Polerowanie przedniej lampy
    Utworzone przez sergiusz1988 w dziale 166
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 06-07-2008, 19:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory