Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Wyciemnienie tylnych szyb

  1. #1
    Użytkownik Embrion Avatar maniek1
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Plock.Podole(Belgia,Antwerpia)
    Auto
    alfa 166 2,4 jtd 2002r
    Postów
    2

    Domyślnie Wyciemnienie tylnych szyb

    Witam wszystkich forumowiczów! Mam Alfę 166 z 2002 i mam mały problem.Chciałbym wyciemnić tylne boczne szyby folią,ale nie mogę ich wyciągnąć z drzwi.Znalazłem 6 śrub krzyżakowych i 1 imbusową i wciąż nie mogę zdjąć boczków.Może są gdzieś jeszcze jakieś śruby o których nie wiem???Będę wdzięczny za każdą pomoc!!!

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar dawidmk7
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Łaziska Górne
    Auto
    166 2.5 V6 Distinctive 00r.
    Postów
    567

    Domyślnie

    jakbyś najpierw przeszukał forum to napewno znalazłbyś temat jak zdjąć boczek w 166 a trochę rozkręcania jest.

    Po pierwsze zdejmujesz osłonę głośnika i odkręcasz głośnik, jest na czterech wkrętach. za nim są dwie śruby na torx o ile pamiętam.
    Od dołu drzwi zdejmujesz lampkę, wychodzi po podważeniu z jednej strony. Odkręcasz dwie śruby na dole drzwi i jedną pod zaślepką po lewej stronie

    Ściągasz obudowę klamki z głośnikiem, śruba na imbus jest pod zaślepką, potem ściągasz uchwyt zamykania drzwi, dwie śruby są pod gumową zaślepką. Po zdjęciu tego uchwytu w glębi są dwie śruby na torx dość niewygodne do wyjęcia .

    Teraz masz wszystko rozkręcone, boczek trzyma się na czterech zatrzaskach. Ciągniesz dół do siebie a potem do góry i wychodzi.


    Jeśli coś nie idzie znaczy, że jakaś śruba trzyma. Pamięć ulotną bywa, mogłem coś pominąć.
    Ostatnio edytowane przez dawidmk7 ; 21-04-2013 o 10:32

Podobne wątki

  1. Elektryka tylnych szyb
    Utworzone przez B@rtek w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-06-2014, 11:54
  2. [155] Przekaźnik tylnych szyb
    Utworzone przez bikermarek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-04-2014, 21:00
  3. Sterowanie tylnych szyb
    Utworzone przez Krzysiek866 w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 09-03-2011, 17:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory