Hej wszystkim ^_^,
chciałbym uprzejmie zapytać Was czy ktoś z grupy, posiadający Alfę Stelvio miałby oczywiście czas oraz chciałby na jeden dzień pomóc i zostać kierowcą auta do ślubu .

Zależałoby mi na dniu 10 września 2022. Najlepiej gdyby byłaby to osoba ze Świętokrzyskiego lub okolic Kielc.

Oczywiście dla mnie nie ma problemu jeżeli ktoś miałby takie dobre serce i chciał przyjechać z większej odległości ^_^.
Ślub i sala weselna oraz miejsce gdzie mieszkam to Kielce plus pobliskie 2 miejscowości.
Łącznie do przejechania jest ok. 100-150km tak sądzę. Nie powinno być na pewno więcej.

Dystans zawiera w sobie przejazd ode mnie z domu do panny młodej, do kościoła oraz na salę weselną. (50km zostawiam w zapasie gdyby trzeba było ode mnie z domu podjechać na przybranie auta ^_^)

Oczywiście wszelkie koszty paliwa, wynajmu razem z kierowcą lub samo auto jeżeliby ktoś tak bardziej wolał, oraz za poświęcony czas, są do uzgodnienia na priv.

Z góry bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za odpowiedzi oraz poświęcony czas na przeczytanie tej wiadomości.

Życzę miłego dnia ^_^