Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Temat: Poszukiwany dobry mechanik w Kielcach

  1. #1
    elBuli
    Gość

    Domyślnie Poszukiwany dobry mechanik w Kielcach

    Witam,
    Poszukuje dobrego mechanika w Kielcach który zrobi mi rozrząd w Alfie 146 1.4TS 2000r. Macie kogoś zaufanego godnego polecenia??? ASO raczej odpada ze względu na cenę.

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar tomito
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Kielce / Gdańsk
    Auto
    AR 156 1.8 TS 2003 benzyna | Chevrolet Tahoe 2002 5.3 V8 | W oczekiwaniu aż Stelvio stanieje...
    Postów
    471

    Domyślnie

    Cześć! Witam brać z CK! Wpadnij i zarejestruj się także na Alfa Romeo Klub Kielce Co do mechanika to ja serwisuję Alfę w CarMario Mariusz Rówiński - Kostomłoty II 95a, 26-085 Miedziana Góra, tel. 600-769-944 - serwisuję u niego auta jeszcze jako pracownika ASO Fiata i Alfy Romeo. Na TS'ach się zna, fakt - trzeba czasem poczekać bo ma sporo aut, niektórzy twierdzą że drogo... z drugiej strony gość zna się na rzeczy. Możesz powiedzieć, że Tomek ze srebrnej Alfy Cię nasłał

    Drugi serwis o jakim słyszałem, że gość ma pojęcie o Alfach to P.C. Auto-Max Piotr Cieplicki ul. Warszawska 252 Kielce, tel. 509 378 948.

    Najlepiej zadzwoń i podpytaj w obydwu o cenę robocizny, terminy, jakich części używają (ważne!), ceny części. Poczytaj też na forum o AR 145 i 146 jakich producentów elementów używać, co jeszcze zrobić.


    Pozdrawiam,
    Tomasz.
    Jedyny miarodajny wskaźnik jakości kodu jednostka WTF/min - czyli programisty dzień powszedni...
    Wielki błysk - czarny pysk czyli elektronika dzień powszedni...

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ANN
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    Auto
    GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    362

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomito Zobacz post
    Drugi serwis o jakim słyszałem, że gość ma pojęcie o Alfach to P.C. Auto-Max Piotr Cieplicki ul. Warszawska 252 Kielce, tel. 509 378 948.
    osobiście polecam Piotrka. Robią u niego koledzy z ARKKielce (taki nasz klubowy mechanik). Super gość, nigdy nie odmówił pomocy

    Co do Kostomłotów to słyszałam sporo negatywnych informacji. Na pewno nie zostawiłabym tam swojej AR. No ale są również zadowoleni jak np. Tomek.

    pozdrawiam

    http://ann156.fotosik.pl/

    GT 3.2 V6 Q2 '05 (09.2014)
    MiTo 1.4 T-Jet 155 KM '09 (10.2016)
    Spider 2.0 TS '99 (10.2022)
    ______________________________
    156 2.5 V6 '00 (03.2010-10.2014)
    156 1.9 JTD '98 (06.2006-03.2010)

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar tomito
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Kielce / Gdańsk
    Auto
    AR 156 1.8 TS 2003 benzyna | Chevrolet Tahoe 2002 5.3 V8 | W oczekiwaniu aż Stelvio stanieje...
    Postów
    471

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANN Zobacz post
    [...]Co do Kostomłotów to słyszałam sporo negatywnych informacji. Na pewno nie zostawiłabym tam swojej AR. No ale są również zadowoleni jak np. Tomek.
    No właśnie, jak tak rozmawialiśmy na naszym super-mini-spocie to chyba ziomek coś wspominał o swoich niemiłych przygodach z CarMario. Jutro chyba jadę z ojcem po jego auto odebrać z przeglądu to będę się musiał rozmówić z Mariuszem Ja go fajnie reklamuję, a tu Alfisiti nie są zadowoleni...

    Co do zostawiania mu AR to patrząc na jego doświadczenie (i całej ekipy z resztą) to raczej nie ma obaw. Patrząc na ASO w Kielcach miałbym obawy Sienę zostawić, co dopiero AR. Jeszcze chyba Marian166 od nas z ARCK wspominał o kimś z Bilczy, ale nie wiem dokładnie o kogo chodzi.
    Jedyny miarodajny wskaźnik jakości kodu jednostka WTF/min - czyli programisty dzień powszedni...
    Wielki błysk - czarny pysk czyli elektronika dzień powszedni...

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm
    Postów
    37

    Domyślnie

    Witam
    Chciałbym trochę odświeżyć temat. "Daj boże " stałem się szczęśliwym posiadaczem 159-tki poszukuje dobrego mechanika w Kielcach , czy coś się zmieniło przez te kilka lat?

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    AR156 TS 1.8 2001
    Postów
    9

    Domyślnie

    Ja tez chce naprawic swoja 156

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Busko Zdrój
    Auto
    ---
    Postów
    388

    Domyślnie

    Ciężko o zaufanego mechanika w okolicy.
    Spora część osób polecała Kamila z alfaserwis w Radomiu, albo chłopaków z autka.pl z Krakowa.
    Natomiast jeśli chodzi o Kielce, to nie słyszałem o nikim godnym polecenia.
    Swego czasu chodziły słuchy, że nawet nie warto pakować się w ASO.

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar gizmo1988
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Fiat Brava 1.9 JTD. Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 350NM+
    Postów
    210

    Domyślnie

    http://dobrymechanik.pl/mechanicy/ki...chudzicki.html


    znam się z właścicielem, robił moją alfę i jestem zadowolony... po za tym sam jeździ fajną alfą

    A ASO odradzam, zbyt dużo negatywnych opinii jest o nich....

  9. #9
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Starachowice
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    168

    Domyślnie

    Kamyla z radomia śmiało polecam. Trzyma się umówionego terminu, dobrze robi to co robi i zawsze jest wesoło

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    AR 159 SW 1.9 8v 2006
    Postów
    74

    Domyślnie

    Kilka rzeczy w swojej 159 robiłem w Autosferze w Kielcach na Wesołej. Była to regeneracja maglownicy, co nieco w zawieszeniu (jakaś tulejka, łożysko), a ostatnio rozrząd. Nie mam się do czego przyczepić. Mam do wymiany wahacz dolny i też do nich pojadę. Cenowo nie za tanio nie za drogo, terminów się trzymają. Dobrą opinię mam też o Marad Motors na Zagnańskiej, ale oni przy 159 mi tylko EGR robili, więc nie wiem jak podejdą do bardziej specyficznych dla modelu tematów. Opinię swoją opieram na doświadczeniach znajomych, którym pomogli w tematach w których inni mechanicy rozkładali ręce. Goście myślą zanim porozkręcają i chcą dojść do problemu a nie tylko skasować klienta. Swoją drogą znajomi, o których mówiłem byli pozytywnie zaskoczeni wysokością rachunku.

Podobne wątki

  1. poszukiwany dobry mechanik
    Utworzone przez MisiekXc w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-03-2017, 12:26
  2. Dobry mechanik / lakiernik w Kielcach specjalizujący się w Alfach
    Utworzone przez Domo w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 12-08-2016, 23:31
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-01-2016, 17:22
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-11-2014, 10:48
  5. Mechanik w Kielcach , 2.0 JTDM Alfa 159, problemy z ASO
    Utworzone przez kedzior303 w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-11-2014, 08:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory