Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Temat: Ceny Alfa Romeo 75 3.0 America?

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Miałem swoją malować (od 2 lat się zbieram) i takie dostałem szacunkowe wyceny.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Mikelos
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    75 2.5 V6 + Delta 1.4TB + Laguna3 2.0 DCI
    Postów
    490

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekskiba Zobacz post
    Dzięki za podpowiedź, po doliczeniu cło+VAT robi się z tego jednak 6000 EURO, w tej cenie poszukałbym czegoś w 3.0

    Te 8 tys. za lakiernika to powiedz jak policzyłeś? 2 tys. za maskę, po 2 tys. za tylne błotniki, a pozostałe 2 tys. dla żony lakiernika za szkodliwość?
    Czuję się przywołany do tablicy 2.5 wcale nie jest złym pomysłem, wyszło tego dosyć mało, około 1200 sztuk (niestety nie wiem ile 3.0 ale raczej sporo więcej, mniej było chyba tylko evo) więc to nie dyskwalifikuj jej. Chyba, że chcesz coś na bazę wyścigówki. W porównaniu do współczesnych aut to niestety ale osiągi nie powalają, co innego wrażenia z jazdy. Tutaj vo to v6 niezależnie od pojemności.
    I czy na pewno chcesz amerikę? Na tej z ogłoszenia nie widzę "obrysówek", kiedyś widziałem komplet na sprzedaż na tysiaka
    Objechałeś kogoś ostatnio? A wiedział, że się ściga?

  3. #13
    Użytkownik Znawca Avatar andrzej1980
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    Alfa 155 1.8
    Postów
    1,206

    Domyślnie

    Nie ma znaczenia ,czy 2,5 ,czy 3,0 . 3,0 jedzie lepiej niż 2,5 ,ale Mikelos ma rację. 2,5 wyszło bardzo mało i według mnie to powinno być kryterium zakupu 75 jesli poważnie o tym myslisz, a nie bijesz pianę jak większość ludzi na forum

  4. #14
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikelos Zobacz post
    Czuję się przywołany do tablicy 2.5 wcale nie jest złym pomysłem, wyszło tego dosyć mało, około 1200 sztuk (niestety nie wiem ile 3.0 ale raczej sporo więcej, mniej było chyba tylko evo) więc to nie dyskwalifikuj jej. Chyba, że chcesz coś na bazę wyścigówki. W porównaniu do współczesnych aut to niestety ale osiągi nie powalają, co innego wrażenia z jazdy. Tutaj vo to v6 niezależnie od pojemności.
    I czy na pewno chcesz amerikę? Na tej z ogłoszenia nie widzę "obrysówek", kiedyś widziałem komplet na sprzedaż na tysiaka
    te 'europejskie' ameriki nie miały obrysówek
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wujo
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Mokrsko (NL Den haag)
    Auto
    ALFA 75 3.0V6 QV - 75 2.5V6 Milano - 75 3.5V6 SAVALI - 155 Q4 - Dodge Ram SRT-10
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekskiba Zobacz post
    Wujo, a co konkretnie było do zrobienia blacharsko w obydwu autach?

    Nie do końca znalazłem odpowiedź na moje pytania, więc Panowie konkretnie - auto ze Szwajcarii (dochodzi 30% - cło+VAT), 240 tys. km, ale 40 tys. km po remoncie silnika, mechanika niby ok., tylne nadkola do konkretnej roboty plus wnęka koła zapasowego, maska do malowania, parę elektrycznych rzeczy i trochę skundlony za 3000 CHF. Bryka, którą ktoś kupił, żeby odpicować, ale nigdy tego nie zrobił. Co sądzicie?
    Dlaczego nie do końca znalazłeś odpowiedz? Co do ceny nikt ci dokładnie tego nie określi. To jest stare auto a nie 10. letnie. Jeśli chcesz kupić takie auto w dobrej cenie, bo nie masz tyle kasy, żeby kupić pierwsze lepsze, to zamiast tej kasy musisz poświęcić czas na zakup takiego auta. Nie da się kupić takiej alfy w miesiąc, czasem potrzeba nawet pół roku lub więcej. Daj sobie czas, nie nerwowo. Dwie alfy 75 które posiadam trafiły mi się przypadkowo, nie szukałem, po prostu była okazja trzeba było brać -tak już mam. Inna sytuacja był ze 155 Q4. Kolega miał taką, przejechałem się kilka razy i stwierdziłem że musze taka mieć i mam. Poszukiwania trwały prawie rok, ale w końcu znalazłem odpowiedni egzemplarz. Nie da się na już.

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    '91 75 Twin Spark
    Postów
    63

    Domyślnie

    Z czasu moich polowań na 75 - z racji priorytetów - najważniejsza blacha i lakier, potem mechanika - wyszło, że geograficznie nie ma co szukać gdzie indziej niż Włochy czy Hiszpania. Niemcy to niestety zimy, Holandia i Francja lepiej, ale cudów nie ma, poza tym Francja (niestety Włochy też) to często dużo wgniotek parkingowych. Z racji odległości zostały Włochy, raczej północne i udało się znaleźć auto w odpowiadającym mi stanie. Wadą Włoch jest silne nasłonecznienie - czerwone elementy wnętrza potrafią być wyblakłe. Co więcej Włosi pierwsi chyba zaczęli cenić 75, zwłaszcza wyższe modele i 10 tysięcy Euro za dobry egzemplarz robi się powoli normą.
    Mam już auto w którym metodą garażową( z racji ograniczonych środków finansowych) była robiona podłoga i wiem, że zrobienie tego "jak fabryka" jest w zasadzie niewykonalne i dla tego priorytetem był brak korozji.
    Co do 3.0 - ja odpuściłem z powodu akcyzy i faktu że w moim budżecie nie mieściło się nic sensownego. Jeśli tylko była by kasa brałbym V6 nawet 2.5 choć trochę by mnie bolało że sprawny TS by mnie objechał :-)

  7. #17
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimsky Zobacz post
    te 'europejskie' ameriki nie miały obrysówek
    O ile dobrze kojarzę, to AR Milano = wersja na Amerykę, a AR 75 Amerika = wersja Milano na Europę.

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Chojnice
    Auto
    159 i 75
    Postów
    881

  9. #19
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Miałem swoją malować (od 2 lat się zbieram) i takie dostałem szacunkowe wyceny.
    Przyciąg 75 w lubelskie. Ogarnę ci malowanie całego auta za 4.5tys zł.
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  10. #20
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał SCHNNAZZI Zobacz post
    Przyciąg 75 w lubelskie. Ogarnę ci malowanie całego auta za 4.5tys zł.
    Ja też Ci za tyle ogarnę, tylko gwarancja do bramy... Takie auto maluje się od A do Z na nowo - po rozebraniu całości do gołej blachy. Nikt przytomny, kto stosuje sensowne lakiery i umie dobrze pomalować samochód, nie zrobi tego za 4500 PLN.
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

Podobne wątki

  1. ceny - Alfa Romeo
    Utworzone przez siapek w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-12-2011, 16:11
  2. Alfa romeo 75 America zderzaki
    Utworzone przez Wujo w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-02-2010, 12:56
  3. Ceny czesci do ALFA ROMEO 166
    Utworzone przez areks w dziale 166
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-02-2009, 12:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory