Witam wszystkich!!!
Od dnia wczorajszego (bo już jest po północy) stałem się właścicielem Alfy Romeo GT 1.9 JTD 16V 2006r,przebieg 107700 (mam nadzieję że tyle ma), Autko zostało sprowadzone ze swojej ojczyzny, Włoch znaczy się, wczoraj przeszło przegląd a po świętach jadę je zarejestrować..Jedzie się nim dość przyjemnie i mam nadzieję że szybko przywyknę do twardego zawieszenia (przesiadka z Volvo V 40, które miało dość komfortowe zawieszenie) i tego małego okienka zamiast tylnej szyby ,Jak znajdę więcej czasu to zamieszczę jakieś zdjęcia.Mam kilka pytań co do tego autka ale to jak przejże dokładniej forum. Narazie mam dwa pytanka,jak wy oceniacie swoje GT i jak się sprawują w codziennej eksploatacji, i drugie , czy to jest normalne że kontrolki przy odpalaniu migają wraz z obrotami rozrusznika...Mam nadzieję że będe mógł liczyć na waszą pomoc wrazie jakiś kłopotów...Narazie tyle i wesołych świąt dla wszystkich...

Admin przymknij oczko na moje małe złamanie regulaminu, poprostu radość z posiadania tego GT odebrała mi trochę rozumu . A tak na koniec,ładny zestaw emotikonek macie, już zaczynam lubieć to forum