Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Czasami nie odpala.

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    159
    Postów
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    U mnie też, zawsze miałem wrażenie, że za słabo albo za późno wcisnąłem pedał hamulca więc uważałem, że nie ma problemu.
    Mam to samo co jakiś czas, i mam takie same wrażenie (że albo pedał hamulca nie dociśnięty, albo przycisk start zbyt krótko naciśnięty). Auto nie odpala, pedał hamulca zapada się, a za 2gim razem już odpala i uznałem, że to nic takiego.

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    czasem też się zastanawiałem czy pedał wcisnąłem wystarczająco albo przycisk nie za krótko albo nie za szybko. ciężko powiedzieć jak zdarza się to raz na miesiąc czy dwa w sytuacji kiedy się nie spodziewam i nie skupiam. w każdym razie chciałem podkreślić że tego typu zachowanie się zdarza każdemu i wydaje się nic nie znaczyć (i w nowym i po 2 latach) - już kolega [MENTION=79655]izan10[/MENTION] się podpinał z tym pod ewidentną usterkę u kolegów a to raczej dwie osobne sprawy, jedno usterka a drugie cecha
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    92

    Domyślnie

    Ja również potwierdzam TTTM. Na rok użytkowania auta zdarzyło się 2 lub 3 razy, że za pierwszym naciśnięciem guzika nie odpalił, ale za drugim nie było już problemu. Zapadający się pedał hamulca lub chrobotanie też miałem. O ile dobrze pamiętam to przytrafiało mi się to kiedy wsiadałem do auta i nie odpalałem dłuższą chwilę - słychać było jakby komputer zaczął rozłączać obwody, podobnie jak dzieje się jakiś czas po zamknięciu/zazbrojeniu auta.

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2018
    Auto
    Giulia 2.0 200hp, Giulietta 1.8 tbi
    Postów
    384

    Domyślnie

    I mnie dzisiaj dopadł P26E4-00, w związku z tym chciałbym się dobrać do przekaźników w prawym nadkolu,
    Pierwsza trudność jaka się pojawiła to zdjęcie osłony z prawego nadkola, ktoś się orientuje jak zdjąć tą osłonę, bez użycia siły ?

  5. #15
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,510

    Domyślnie

    Cytat Napisał tzebrowski Zobacz post
    i mnie dzisiaj dopadł p26e4-00, w związku z tym chciałbym się dobrać do przekaźników w prawym nadkolu,
    pierwsza trudność jaka się pojawiła to zdjęcie osłony z prawego nadkola, ktoś się orientuje jak zdjąć tą osłonę, bez użycia siły ?
    odkrecic srubki.

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2018
    Auto
    Giulia 2.0 200hp, Giulietta 1.8 tbi
    Postów
    384

    Domyślnie

    Tak, żeby wyrównać wiedzę, mowa jest o tym okienku w nadkolu https://www.alfabb.com/attachments/p...s-jpg.1636106/
    marekkoczta, podtrzymujesz tezę, że są tam jakieś śrubki ?

  7. #17
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,510

    Domyślnie

    Cytat Napisał tzebrowski Zobacz post
    Tak, żeby wyrównać wiedzę, mowa jest o tym okienku w nadkolu https://www.alfabb.com/attachments/p...s-jpg.1636106/
    marekkoczta, podtrzymujesz tezę, że są tam jakieś śrubki ?
    Możesz i tak jak masz chińskie raczki normalnie to zdejmujesz koło, nadkole i jesteś w domu. Teraz jakieś inne czasy każdy pisze cv zamiast do ręki śrubokręt .

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2018
    Auto
    Giulia 2.0 200hp, Giulietta 1.8 tbi
    Postów
    384

    Domyślnie

    Złoto

Podobne wątki

  1. [159] Czasami źle odpala 120km/8v
    Utworzone przez grab w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-11-2015, 20:18
  2. [156] 2.4 JTD czasami nie odpala
    Utworzone przez Paweł Grzybek w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-08-2012, 18:57
  3. Czasami nie odpala
    Utworzone przez pawel2910 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-09-2011, 23:35
  4. czasami nie odpala
    Utworzone przez mnosal w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-09-2011, 14:18
  5. Czasami nie odpala 2.4 JTD
    Utworzone przez Mani w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-11-2010, 13:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory