Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: [Stelvio] gdzie kupić albo wynająć Stelvio w tych czasach? Najlepsze oferty w Polsce.

  1. #21
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    W Giulii nie można mieć dojazdówki.

    Wysłane z mojego Pixel 4a przy użyciu Tapatalka
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    W Giulii nie można mieć dojazdówki.
    Tak, ale temat jest o Stelvio i autor posta też mówił o Stelvio Veloce Ti

  3. #23
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Mea culpa .

    Wysłane z mojego Pixel 4a przy użyciu Tapatalka
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  4. #24
    Bart123
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Neroslaw Zobacz post
    Także polecam Torino w Lublinie, dostałem największy rabat, parę dosyć kosztownych gratisów "na zachętę", poza tym całość (leasing, ubezpieczenia) załatwiana mailowo: żadnych problemów. Handlowiec p. Kamil zawsze gotowy do wyjaśnienia nurtujących mnie tematów lub pomocy.
    Potwierdzam tez u nich kupiłem nowa giulia cena najniższa w Polsce.

  5. #25
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamu Zobacz post
    Ciekawe czy decydując się na nowa Q jest szansa zejść poniżej 400k .
    Spokojnie zależy od konfiguracji, Stelvio Q zaczyna się od 437 900zł to spokojnie może być wyjdzie poniżej 400 tys.

  6. #26
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    -----
    Postów
    56

    Domyślnie

    Konfig pod max prócz ceramiki wiec bliżej 500k wychodzi , przeglądam również rynek takiego 1-2 letniego , ale nie wiem jak z wytrzymałością silnika i podzespołów względem km za świeże egzemplarze …

  7. #27
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    A jakie to ma znaczenie? Teraz każdy samochód w salonie schodzi na pniu, nie zdziwiłbym się, gdyby teraz na te 160 tys. dawali mniejsze rabaty niż na 145 tys. w maju .
    Takie właśnie, że wcześniej Business była tak nisko wyceniona, bo była już mocno zrabatowana sama w sobie, niespecjalnie chcieli/mogli dawać na nią cokolwiek ekstra. Teraz to się zmieniło więc ciekawi mnie jak to się ma do obecnej polityki rabatowej.

    Co do placów, niby trochę aut stoi ale znacznie mniej niż przed rokiem. W tym roku nie było też nocy cudów - bo nie było tylu aut zalegających na placach.
    Śledzę otomoto na bieżąco teraz - ceny mocno w górę :| jak się pojawi jakaś lepiej wyceniona Giulia, znika w ciągu dnia.

  8. #28
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Na auto zamawiane w czerwcu br. (własny konfig odbiór za kilka dni) najlepszą ofertę dostałem w Krakowie (Sobiesław Zasada). Najlepszą, bo bardzo spodobało mi się podejście handlowca i uczciwość w relacji biznesowej. Mogłem kupić Stelvio nieco taniej, ale profesjonalne podejście do tematu Pana Michała z Krakowa zadecydowało (chodzi o jego słowność i rzetelność i przede wszystkim to, że odezwał się do mnie we właściwym momencie). Jeśli chodzi o Kraków to ważne aby złosić się do Pana Michała. Zostałem olany i gburowato potraktowany przy pierwszym kontakcie przez innego krakowskiego sprzedawcę z tego samego salonu co Pan Michał.

    Na Stelvio biznes dostawałem wtedy (w czerwcu przed ostatnią podwyżką) w niemal każdym salonie 4%. Podobno maksem bylo 5%. Pisze o średniej z kilku salonów, więc tajemnic żadnych nie zdradzam, a może komuś pomogę w negocjacjach. Proszę dajcie znać jakie teraz rabaty są możliwe i czy według Was warto doposażać tańsze wersje (biznes, super, sprint?, jeśli tak do do max jakiej kwoty) czy od razu (jeśli kogoś stać) ładować się w TI lub Veloce.

    Najtańszy nowy samochód z placu mogłem kupić w Lublinie. Bardzo dobry handlowiec-odważny w polityce rabatowej Pan Michał jest dobrym adresem dla kogoś kto chce tanio kupić samochód i być miło obsłużony.

    Ze względu na Pana Marka (Ci co się znają wiedzą o kogo chodzi), nie polecam Carserwisu w Warszawie, ale na Veloce dali mi w czerwcu tak potężny rabat, że zastanawiałem się czy nie wziąć kilku sztuk na handel Tak poważnie-ostro polecieli z ceną w dół z tymi Veloce. Nie wziąłem bo trzymałem się swoich założeń finansowych ale kusiło.

Podobne wątki

  1. stelvio proxy gdzie jest moduł SGW
    Utworzone przez marekkoczta w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 28-07-2023, 15:13
  2. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  3. [STELVIO] Dlaczego Stelvio, a nie Stinger?
    Utworzone przez zukowski w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-08-2019, 19:39
  4. [Giulia] Wyniki sprzedaży w Polsce 2017 (Giulia, Stelvio i reszta FCA)
    Utworzone przez Belfer w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 171
    Ostatni post / autor: 23-03-2018, 07:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory