Cześć

Mam na imię Piotrek i mieszkam w Bielsku-Białej. Od dziecka jestem miłośnikiem motoryzacji (głównie włoskiej). Miałem kilka aut ze stajni Fiat'a i byłem z nich bardzo zadowolony. Nie miałem jednak nigdy żadnego modelu Alfy Romeo, choć zawsze mi się najbardziej podobały te samochody. Obecnie jeżdżę kombi ze stajni Renault, ze względu na powiększenie się rodziny, ale tego typu auta nigdy mi się podobały i trochę wstyd się tutaj przyznawać do Dacii Logan II MCV (choć pod względem ekonomii i awaryjności nie ma co narzekać). Jestem miłośnikiem małych, 3-drzwiowych hatchback'ów Szukam dla siebie drugiego autka, takiego które będzie mi się podobało, którym będę się więcej interesował i zajmował, na które będę spoglądał po zaparkowaniu i "podziwiał" - wiecie o co chodzi ;P Taka moja fanaberia, albo już kryzys wieku średniego Rozglądam się za Alfą Romeo 147 - jest to wybór nie z rozsądku, lecz z serca - zawsze mi się ona podobała. Oczywiście obowiązkowo w wersji 3-drzwiowej Jutro jadę do Krakowa obejrzeć pierwszy egzemplarz sprowadzony przez z Niemiec przez handlarza. Na zdjęciach wygląda ładnie i wg zapewnień sprzedającego wszystko jest OK, ale znając już trochę życie, to okaże się ona niemiłą niespodzianką (obym się jednak mylił ). Zdaje sobie sprawę, że nie kupię perełki, bo to już stare, wysłużone modele. Zdaję sobie też sprawę, że na dzień dobry po zakupie będę musiał w nią trochę zainwestować (chciałbym zmieścić się w 15 tys. zł. wraz z zakupem). A może ktoś z Was ma lub wie o czymś sensownym na sprzedaż?