Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Temat: Alfa Romeo stelvio quadrifoglio

  1. #11
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał bob@ Zobacz post
    I co z tego że nie zgadza się Vin?
    Jak kupujesz passata w TDI, których w ogłoszeniach jest milion, to możesz odrzucać oferty na podstawie zdjęć, czy błędnego vinu w ogłoszeniu.
    Jak kupujesz stelvio quadrifoglio po wypadku, gdzie ogłoszeń jest pewnie 10, to po prostu siadasz w auto i jedziesz zobaczyć każdy, nawet na drugi koniec Polski. Tak mi się wydaje. Czy kolor nie taki, czy drzwi wymienione, czy błotnik wyklepany, nie ma znaczenia. Tak czy tak musisz zobaczyc na miejscu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    i g..... zobaczysz. Jak myślisz - sprzedający pozwoli ci go rozkręcać do "oględzin"?

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    i g..... zobaczysz. Jak myślisz - sprzedający pozwoli ci go rozkręcać do "oględzin"?
    a po co go rozkrecac?
    Każde auto po wypadku możesz rozkręcić?
    Otworzysz drzwi, to zobaczysz progi i wnęki, otworzysz maskę to zobaczysz podłużnice i pas przedni.
    Co za różnica czy wszystko jest zgniecione i zakleszczone czy nie?
    Tak czy tak nikt auta ci nie pozwoli rozkręcić. Kupujesz to, co widzisz...
    Jakaś dziwna logika. Kupować auto powypadkowe na podstawie zdjęć...
    Rozumiem, że jak kupujesz z USA, to na plac CV oparty jedzie ekipa z narzędziami


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #13
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał bob@ Zobacz post
    a po co go rozkrecac?
    Każde auto po wypadku możesz rozkręcić?
    Otworzysz drzwi, to zobaczysz progi i wnęki, otworzysz maskę to zobaczysz podłużnice i pas przedni.
    Co za różnica czy wszystko jest zgniecione i zakleszczone czy nie?
    Tak czy tak nikt auta ci nie pozwoli rozkręcić. Kupujesz to, co widzisz...
    Jakaś dziwna logika. Kupować auto powypadkowe na podstawie zdjęć...
    Rozumiem, że jak kupujesz z USA, to na plac CV oparty jedzie ekipa z narzędziami


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    cytuje
    "a co tu pochowane jest? Uszkodzenia widoczne na zdjęciach, poza tym kto kupuje auto tylko ze zdjęć?
    W przypadku EU zawsze możesz pojechać i auto zobaczyć, zweryfikować. W przypadku US jest to zdecydowanie bardziej kłopotliwe a w zasadzie niemożliwe. Nie ma znaczenia gdzie kupujesz, liczy się stan egzemplarza. Na copart rowniez aż roi się od aut podpicowanych na sprzedaż.."
    jak chcesz to zrobić - bo jakoś postami sobie zaprzeczasz.
    to nie maluch że wszezie zajrzysz a druga sprawa jak nie znasz budowy specyfiki Q to wiele przeoczysz- nie licz na to że sprzedający zadanie Ci ułatwi.

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie Alfa Romeo stelvio quadrifoglio

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    cytuje
    "a co tu pochowane jest? Uszkodzenia widoczne na zdjęciach, poza tym kto kupuje auto tylko ze zdjęć?
    W przypadku EU zawsze możesz pojechać i auto zobaczyć, zweryfikować. W przypadku US jest to zdecydowanie bardziej kłopotliwe a w zasadzie niemożliwe. Nie ma znaczenia gdzie kupujesz, liczy się stan egzemplarza. Na copart rowniez aż roi się od aut podpicowanych na sprzedaż.."
    jak chcesz to zrobić - bo jakoś postami sobie zaprzeczasz.
    to nie maluch że wszezie zajrzysz a druga sprawa jak nie znasz budowy specyfiki Q to wiele przeoczysz- nie licz na to że sprzedający zadanie Ci ułatwi.
    Zdecydowanie sobie nie przeczę. Nie ma różnicy czy jedziesz oglądać akto rozbite i zakleszczone, gdzie nie możesz otworzyć maski i drzwi czy takie, w którym ktoś już zadał sobie trochę trudu żeby maskę i drzwi otworzyć.
    Jednego czy drugiego nikt nie pozwoli ci rozebrać do oględzin.
    W USA liczysz na kogoś, kto ma na tobie zarobić, więc im szybciej "wcisnie" ci jakieś auto, tym lepiej dla niego. W PL możesz zobaczyć sam, albo skorzystać z pomocy kogoś, kto nie ma interesu w tym, czy kupisz to auto czy nie.
    Wszystko ma swoje + i -, ale teorie że tu coś ukryte, tu Vin nie pasuje są zupełnie z czapy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #15
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Może ten VIN się zgadza tylko jest od jednej z połówek tego samochodu ;⁠).
    Ostatnio edytowane przez netzmark ; 03-11-2023 o 17:54

  6. #16
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kąty Wrocławskie.
    Auto
    była AR156 1,9 JTD 110 2001; AR147 1,9 JTD 2003, Stelvio, jest 159,1,9 200KM, Giulia 280KM
    Postów
    1,552

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaz156 Zobacz post
    Sprzedałem swoje Stelvio, jutro jadę to oglądać. Wygląda, że " tylko" przód do zrobienia. Nie wiem, czy coś jeszcze będzie do naprawy, może mała podpowiedź , gdzie jeszcze szukać uszkodzeń, na co zwracać uwagę.

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Karol1
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    ALFA GIULIA VELOCE
    Postów
    504

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaz156 Zobacz post
    Sprzedałem swoje Stelvio, jutro jadę to oglądać. Wygląda, że " tylko" przód do zrobienia. Nie wiem, czy coś jeszcze będzie do naprawy, może mała podpowiedź , gdzie jeszcze szukać uszkodzeń, na co zwracać uwagę.
    Na alledrogo masz cały kompletny przód - obserwuje części do stelvio Q już jakiś czas. Ten kompletny przód jest już wystawiany nie RAZ, sądzę że można negocjować cenę.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Nawet nikt z Was nie zobaczył ze VIN się nie zgadza. Mina jak "ta lala".
    Sprawdzałem ten vin kupiłem raport Najpierw wyskakuje ze to BMW na następnej stronie jest już Alfa. Możecie jakoś to wytłumaczyć?
    Ostatnio edytowane przez Karol1 ; 03-11-2023 o 20:09

  8. #18
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kąty Wrocławskie.
    Auto
    była AR156 1,9 JTD 110 2001; AR147 1,9 JTD 2003, Stelvio, jest 159,1,9 200KM, Giulia 280KM
    Postów
    1,552

    Domyślnie

    Wdziałem to, właściwie jadę oglądać z ludżmi, którzy na co dzień naprawiają uszkodzone auta. Rozbitego Stelvio Quadrifoglio co prawda jeszcze nie oglądali i nie naprawiali, stąd te moje zapytania na co jeszcze zwracać uwagę. Jestem dobrej myśli, pewnie sprawdzą dokładnie wszystko.

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Karol1
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    ALFA GIULIA VELOCE
    Postów
    504

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaz156 Zobacz post
    Wdziałem to, właściwie jadę oglądać z ludżmi, którzy na co dzień naprawiają uszkodzone auta. Rozbitego Stelvio Quadrifoglio co prawda jeszcze nie oglądali i nie naprawiali, stąd te moje zapytania na co jeszcze zwracać uwagę. Jestem dobrej myśli, pewnie sprawdzą dokładnie wszystko.
    Patrząc co jest czasami naprawiane to moim zdaniem warto ratować ten egzemplarz. - wstępna diagnoza tylko ze zdjęć, ale wiadomo trzeba być na miejscu i to zobaczyć. Sprawdź dokładnie sanki jak coś ten Pan od przodu też ma sanki.

  10. #20
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,511

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaz156 Zobacz post
    Wdziałem to, właściwie jadę oglądać z ludżmi, którzy na co dzień naprawiają uszkodzone auta. Rozbitego Stelvio Quadrifoglio co prawda jeszcze nie oglądali i nie naprawiali, stąd te moje zapytania na co jeszcze zwracać uwagę. Jestem dobrej myśli, pewnie sprawdzą dokładnie wszystko.
    zobacz ze on dostal tez w dupe rurki pogiete z tylu lewa strona

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio montaż haka
    Utworzone przez WojtekB w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-09-2022, 11:03
  2. [Stelvio] Stelvio Quadrifoglio.
    Utworzone przez Kap w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 235
    Ostatni post / autor: 03-05-2022, 08:32
  3. Stelvio Quadrifoglio - potrzebuję wsparcia
    Utworzone przez Mike1980 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-01-2020, 22:28
  4. Alfa Romeo GT Quadrifoglio
    Utworzone przez ozzy w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-06-2008, 22:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory