Witam, ostatnio rano alfa powitała mnie samoistnym zapaleniem się świateł mijania gdy auto stało zaparkowane, nie szło ich wyłączyć ani nic z tym fantem zrobić nawet po odłączeniu i ponownym podłączeniu aku. Okazało się, że jakimś cudem woda wkradła się do środka i zalała wszystkie wtyczki w body, na szczęście szybko zareagowałem i wymontowałem body, rozebrałem na części pierwsze, wypłukałem IPA i wysuszyłem wszystko razem z wtyczkami. Wszystko działa ale dzisiaj po jeździe w deszczu znów zauważyłem kropelki wody na plastikowej osłonie body, pomimo włączonego obiegu wewnętrznego. Jeden miły kolega na facebookowej grupie giulii/stelvio już mi podpowiedział żeby uszczelnić wlot powietrza do nagrzewnicy znajdujący się pod podszybiem. I teraz pytanko czy ktoś robił u siebie taki manewr? Wiem, że była na to akcja serwisowa ale moje auto jest z USA więc raczej się na to nie łapię. Nie mam pojęcia czym to uszczelnić, chciałbym uniknąć wszelkiej maści klejów żeby w przyszłości (z jakiegokolwiek powodu) dało się to zdemontować Ktoś ma pomysł albo zna kogoś z aso i mógł by podpytać jak oni to uszczelniają?