Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: przeskoczyl rozrzat czy tylko blad p1320

  1. #11
    MarcinTM
    Gość

    Domyślnie

    Niezły moment musi mieć ten diesel jak przy 3 czy 5 biegu potrafi tak kopnąć po garach, że aż napinacz nie utrzymał

    Hall do wymiany, albo wtyczka luźna.

  2. #12
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    156 jtd (105)
    Postów
    619

    Domyślnie

    Cytat Napisał lesio146 Zobacz post
    Rozrząd.Tak to się nazywa.Rozrząd.
    Wiesz co popisales sie inteligencja,Radze Ci zalogować sie na stronie Pana Miodka i tam postować. Po zatym w twoim poscie nie ma znaków oddzielenia zdania. Po "kropce" ktora konczy zdanie zawsze stawia sie spacje.
    Po drugie
    Cytat Napisał lesio146 Zobacz post
    Rozrząd.Tak to się nazywa."Rozrząd".
    w polskim mozna budowac zdania skladajace sie z jednego słowa??

    Gratulacje Ci zacny czlowieku iz jezyk Polski masz opanowane do perfekcji.

    W moim przypadku była to literowka spowodowana szybka odpowiedza. Moj umysl szybciej mysli niz pisze, twoj natomiast jest wybitnie zlosliwy.

  3. #13
    Madzia M.
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał odzi Zobacz post
    Wiesz co popisales sie inteligencja,Radze Ci zalogować sie na stronie Pana Miodka i tam postować. Po zatym w twoim poscie nie ma znaków oddzielenia zdania. Po "kropce" ktora konczy zdanie zawsze stawia sie spacje.
    Po drugie w polskim mozna budowac zdania skladajace sie z jednego słowa??

    Gratulacje Ci zacny czlowieku iz jezyk Polski masz opanowane do perfekcji.

    W moim przypadku była to literowka spowodowana szybka odpowiedza. Moj umysl szybciej mysli niz pisze, twoj natomiast jest wybitnie zlosliwy.
    Odzi,sorry,ale teraz to Ty się popisałeś. Wolę czytać wypowiedzi lesio146 bez spacji,niż Twoje ewidentne błędy ortograficzne. Kolega lesio chciał Ci zwrócić uwagę,ponieważ bardzo źle się czyta takie byki,jak robisz,a Ty zaraz unosisz się honorem. A brak spacji akurat w niczym nie przeszkadza,bo to nadal czyta się normalnie!!! Literówki oczywiście się zdarzają,ale Tobie zdarzyły się co najmniej 3 razy w tym temacie,więc nie pisz,że to zwykła literówka. Gdybym się chciała przyczepić,to mogłabym Tobie wytknąć to,że nie używasz polskich znaków,typu "ż","ę" itd. Przy cytowaniu Twojej wypowiedzi miałam aż czerwono na monitorze. A poza tym gdybyś zapytał jakiegokolwiek polonistę o zdanie,to powiedziałby Tobie,że dopuszczalne jest nieużywanie spacji,ponieważ jest to forum,a nie oficjalne pismo. Więc nie czepiaj się kolegi lesio146!!! Zwracaj po prostu większą uwagę na to co piszesz,a nikt nie będzie Ci robił uwag!!!! I tyle w temacie...

  4. #14
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    156 jtd (105)
    Postów
    619

    Domyślnie

    ja jestem scislym umyslem, oczywiscie Pisac kazdy polak powinien potrafic, ale takie wtracenia m nie irytuja. Jak nie ma sie nic do powiedzenia w temacie to radzilbym zachowac milczenie. natomiast jesli ktos chce mi zwrocic uwage to priv chyba dziala. Trzeba rowniez pamietac ze uzytkownik lamie regulamin forum jesli pisze "posty" ktore nic nie wnosza do tematu.
    Droga Madziu jesli moje posty Cie draznia, irytuja to ich nie czytaj. Zyjemy w wolnym kraju, taka mam nadzieje

  5. #15
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał odzi Zobacz post
    Wczoraj w jakis baran mnie wkurzyl i zamiast jedynke wrzucilem 3 albo 5 . Samochod mi zgasl a dzisiaj widze ten blad. Czy to mozliwe ze rozrzat przeskoczyl, niedawno byl wymieniany i bylo by to niemila niespodzianka gdy znow byl do wymiany
    Na drodze same barany.Oczywiście z wyłączeniem odzi .Rozrząd czy jak wolą ścisłe umysły rozrzat nie przeskakuje od zmiany biegów etc.No chyba że zakładał go podobnie kudłaty i rogaty stwór jakie cie wkurzają.
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  6. #16
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    near zamość
    Auto
    156 1,8 ts 98
    Postów
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał lesio146 Zobacz post
    Na drodze same barany.Oczywiście z wyłączeniem odzi .Rozrząd czy jak wolą ścisłe umysły rozrzat nie przeskakuje od zmiany biegów etc.No chyba że zakładał go podobnie kudłaty i rogaty stwór jakie cie wkurzają.
    a tacy sie zdarzają chyba nie cały tydzień temu ,na forum kolega pisał, o przeskoczeniu rozrządu właśnie po wymianie.Powód --zbyt luźny pasek a w takim przypadku nawet ruszanie z 3 moglo to spowodować

  7. #17
    Użytkownik Znawca Avatar Kali_33
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GTV 2.0TS 1997
    Postów
    1,525

    Domyślnie

    jeśli silnik zgasł ci nagle to mógł wyskoczyć taki błąd i to nie oznacza jeszcze awarii, skasuj błąd i jeździj. Będziesz się martwić jak pojawi się ponownie bez przyczyny.
    A lesio146 ma rację, pisze się "rozrząd", czasem się dziwię, jak ludzie nie wstydzą się walić takich byków, ale już od dawna obserwuję spadek poziomu tego forum...

Podobne wątki

  1. Błąd P1320 P0335 2.4 JTD
    Utworzone przez dragon855 w dziale 166
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 13-04-2015, 10:13
  2. [145] JTD ma problem kod P1320 ?
    Utworzone przez gwilinski w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-05-2014, 10:16
  3. AR 166 2,4 JTD bład P1320
    Utworzone przez kojotos w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-03-2013, 18:11
  4. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 01-08-2011, 20:04
  5. ALFA 156 2.5V6 Przeskoczyl pasek
    Utworzone przez Wujo w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-06-2010, 00:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory