Strona 101 z 262 PierwszyPierwszy ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 2613

Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #1001
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    To jak zak***ście dobrze napisane.

    Trudno się z tym pogodzić ale tak jest.
    Nudni ludzie wolą jeździć nudnymi autami bo wszyscy inni dookoła jeżdżą nudnymi autami.
    Ludzie mają brzydkie domy, brzydkie żony (mężów) to auta też kupują brzydkie.
    Są biedni więc nie stać ich na ekstrawagancję.
    A żeby kupić Alfę to trzeba mieć to coś (jaja?)
    A żeby się nie zagłaskać to trzeba też przyznać że marka stara się "tak se" I o klienta przesadnie nie walczy...

    PS: tysięczny post w temacie, yeeee

    Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka


    Normalnie poczułem się rozdarty
    A już najlepsze są te brzydkie żony - no ale w końcu jak cudze żony wydają się brzydkie, to w sumie chyba dobrze? ROTFL
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  2. #1002
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Znaczy trzeba mieć jaja żeby kupić obecna najnowsza Alfę - nijakiego crossovera? No wyznacznik poziomu testosteronu normalnie .

  3. #1003
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Znaczy trzeba mieć jaja żeby kupić obecna najnowsza Alfę - nijakiego crossovera? No wyznacznik poziomu testosteronu normalnie .
    Widziałeś na żywo? Oglądałeś?
    Nijakie to są Mazdy...

  4. #1004
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Tonale wyglada z miejsca kilka razy lepiej, niż te paździerzowe CX-3 czy CX-5 dla dziadków.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #1005
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Z cennika co jest na naszej stronie 180tys. to nie jest nawet w skórze - trzeba dopłacić 7,5-11tys w zależności od wersji. I opcji do dołożenia jest całe 4 (słownie cztery). W tym wybór koloru. Jak na ".....Alfa rzuca rękawice najbardziej wytrawnym zawodnikom klasy premium. Najnowsze dziecko koncernu ma wszelkie aspiracje, aby stać się czołowym graczem segmentu kompaktowego....." to grubo. Audi, BMW i Mercedes już mają pełne gacie. Ze śmiechu.

  6. #1006
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Tonale wyglada z miejsca kilka razy lepiej, niż te paździerzowe CX-3 czy CX-5 dla dziadków.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Normalnie kocham te hejterskie wpisy psychofanów, a już najbardziej tych co Alfami nie jeżdżą

    Miałem przyjemność obcować z bogato wyposażoną Mazdą CX-5 oraz z bieda wersją Giulii (nie pamiętam, czy Business czy Sport). I powiem tak: paździerz to czułem w Alfie - niestety, aż ból dupę ściskał... Na szczęście wyższe wersje to niebo, a ziemia.
    Zalecam nieco obietywizmu i dystansu przy takich ocenach.
    Żeby się tylko nie okazało, że te Mazdy dla dziadków okażą się zaraz szybsze od co po niektórych Tonale z tymi nowymi silnikami
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  7. #1007
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Normalnie kocham te hejterskie wpisy psychofanów, a już najbardziej tych co Alfami nie jeżdżą

    Miałem przyjemność obcować z bogato wyposażoną Mazdą CX-5 oraz z bieda wersją Giulii (nie pamiętam, czy Business czy Sport). I powiem tak: paździerz to czułem w Alfie - niestety, aż ból dupę ściskał... Na szczęście wyższe wersje to niebo, a ziemia.
    Zalecam nieco obietywizmu i dystansu przy takich ocenach.
    Żeby się tylko nie okazało, że te Mazdy dla dziadków okażą się zaraz szybsze od co po niektórych Tonale z tymi nowymi silnikami
    Sam wiec widzisz, jakie to porównanie. Bogato doposażona Mazda vs Business Giulia to trochę różnica. Podstawie Ci tutaj Stelvio Veloce TI z ogromnymi połaciami karbonu to nie spojrzysz na Mazdę. A jak odpalisz Alfę i pojeździsz trochę szybciej to Mazda polegnie z kretesem. To auto się nie nadaje do niczego pod katem wrażeń z jazdy. To taczki z wolnossacymi silnikami.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #1008
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    I żeby nie było, ze ja tu wielbię Tonale, bo jest zupełnie ja odwrót. To auto w cenie 180 tys nie będzie się nawet średnio sprzedawać. Jest za droga jak na te osiągi. Za 210-215k ma się Stelvio Veloce 2.0 280km Q4, które kasuje cała swoją marną konkurencje do kwoty 250 tys zł.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #1009
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,799

    Domyślnie

    Cytat Napisał Machaju Zobacz post
    Z cennika co jest na naszej stronie 180tys. to nie jest nawet w skórze - trzeba dopłacić 7,5-11tys w zależności od wersji. I opcji do dołożenia jest całe 4 (słownie cztery). W tym wybór koloru. Jak na ".....Alfa rzuca rękawice najbardziej wytrawnym zawodnikom klasy premium. Najnowsze dziecko koncernu ma wszelkie aspiracje, aby stać się czołowym graczem segmentu kompaktowego....." to grubo. Audi, BMW i Mercedes już mają pełne gacie. Ze śmiechu.
    To jest cennik Edycji Specjalnej a nie Tonale jako całej oferty modelu. Dlatego ograniczona liczba opcji i kolorów bo ilość samochodów w tej edycji też będzie ograniczona. Skóry nie każdy lubi i dlatego jest w opcji.

  10. #1010
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    To jest analogiczna relacja na zasadzie - skoro ktoś nie widzi, ze wrona nie jest krukiem to dla mnie ma coś ze wzrokiem albo zwyczajnie nie skupił się na danym obszarze. Bo sprawa jest ewidentna i bezdyskusyjna. Twoja działalność w tym wątku tez jest żenująca, co nieraz pokazałeś.
    Off top plus niska kultura dyskusji, zgłoszone do moderatora.

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory