Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #1361
    Użytkownik Świeżak Avatar Mieszko Drugi
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    77

    Domyślnie

    Najtańsze Tonale z silnikiem 160KM to 189k na Otomoto
    Ostatnio edytowane przez Mieszko Drugi ; 17-07-2022 o 21:00

  2. #1362
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał carramba Zobacz post
    Alfa Romeo zamknęła pierwszą połowę 2022 roku z rosnącą liczbą zarejestrowanych jednostek. W szóstym miesiącu roku zanotował wzrost o 20,2 proc . w porównaniu do tego samego miesiąca w 2021 roku.
    Każda taka informacja jest optymistyczna, ale myślę, że duży wpływ na wzrost ma fakt, że dostępność Alf jest w porównaniu z konkurencją dość dobra. To też miało moim zdaniem wpływ na to

  3. #1363
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Chyba dobry ruch ze strony Alfy
    https://fb.watch/ekV3dUDhht/

  4. #1364
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Dlaczego?

  5. #1365
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał John_z_NASA Zobacz post

    To jest cena za wersję super, czyli samochód wyposażony jak rumuńskie więzienie. Nie wydaje mi się żeby to była dobra cena biorąc pod uwagę co samochód ma do zaoferowania.
    Ceny aut mamy jakie mamy-tyle samo kosztuje słabo wyposażone BMW X1 z 1.5 bez hybrydy.W tym przypadku Tonale wypada całkiem fajnie.

  6. #1366
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Mito 135 MA TCT było, Giulietta 170 MA TCT_była, Stelvio 200KM, Ducato 3,0 160 AT był, Corsa 130
    Postów
    221

    Domyślnie

    Cytat Napisał AdiCarrion Zobacz post
    Ceny aut mamy jakie mamy-tyle samo kosztuje słabo wyposażone BMW X1 z 1.5 bez hybrydy.W tym przypadku Tonale wypada całkiem fajnie.
    Aż strach pisać bo punkciki na bana się zbierają. Słuszna uwaga, kiepsko wyposażone BMW czy inne tego typu padło wychodzi jak dobrze wyposażone Tonale.
    Nasuwa się pytanie - ile ma kosztować dobrze wyposażone Tonale ? 100kzł? Tyle i sporo więcej kosztuje niehybrydowa CORSA 130 KM z automatem hydrokinetycznym 8 biegowym w wersji prawie wszystko mającej. To ile ma kosztować Tonale aby lud był zadowolony? Albo inaczej - dlaczego kiepskie BMW ma prawo kosztować więcej niż dobra AlfaRomeo? Wyłączam tu myślenie typu - bo tak chce rynek. Otóż rynek właściwie chciałby wszystko za darmo i jeszcze z pocałowaniem d....Tylko, ze wtedy nic się nie opłaci produkować.

  7. #1367
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Chyba dobry ruch ze strony Alfy
    Zdecydowanie dobry, wreszcie ktoś zaczął myśleć w tym marketingu na poziomie lokalnym
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  8. #1368
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Gdybym oglądał reklamy, to po czymś takim na pewno bym nie kupił Alfy. A że nie oglądam, to przynajmniej mam ten komfort psychiczny, że nie wiem kto je promuje.

  9. #1369
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Wczoraj oglądalem wersje Speciale na chyba felach 19 albo i większych auto wygląda z przodu i z tyłu super. Z boku to klasyczny, suvowski but z cholewką.
    Natomiast dziwi mnie, ze nikt nie szydzi z tego stojącego tabletu na desce rozdzielczej. Kiedyś nabijano się tu z mazd, które miały taki stojak Obecnie w np. tróje tablet nadal stoi ale jest idealnie wkomponowany w deskę i pasuje tam (porównaj: wersja trójki do 2019 i ta nowa, od 2019).
    Tymczasem w Tonale stoi taki ekran, jak ciotka na polu kukurydzy.
    Reszta stylistyki wnętrza bardzo mi się podoba.
    Jak tak patrzyłem na to auto, oczami wyobraźni widziałem nową giuliettę, która wyglądałaby fantastycznie. Stańcie z boku i obniżcie to auto do wysokości compacta. To byłby stylistyczny hit.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Każda taka informacja jest optymistyczna, ale myślę, że duży wpływ na wzrost ma fakt, że dostępność Alf jest w porównaniu z konkurencją dość dobra. To też miało moim zdaniem wpływ na to
    wpływ na wzrost sprzedaży ma pojawienie się nowego modelu. Zawsze tak jest. Cześć osób zamawia nowy model a część przypomina sobie o marce i kupuje modele już będące na rynku. Wyobrażasz sobie sumaryczny spadek sprzedaży jakiejs marki, kiedy pojawia sie nowy model???
    ZA WCZESNIE na jakiekolwiek wnioski, pod koniec tego roku będą dane bardziej wiarygodne.
    Ostatnio edytowane przez Teddy Bear ; 19-07-2022 o 09:11

  10. #1370
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Przasnysz
    Auto
    Giulietta 1.4 TB 120 Distinctive 2015 Fiat Punto Evo 1.4 77 2010
    Postów
    576

    Domyślnie

    Byłem, oglądałem jakąś godzinę temu. Bardzo przyzwoite auto. Fajnie wygląda z zewnątrz, wewnątrz też. Miejsca mniej więcej jak w Giuliettcie, podłokietnik już lepiej usytuowany choć nadal nie regulowany. Ja tam nie mam się zbytnio do czego przyczepić. Nawet ten tablet nie wygląda tragicznie, porównując go do innych marek. Zgadzam się też z Teddym, że jakby samochód obniżyć, byłby to hicior, taka Julka 2. Niestety, jazda próbną nie wypaliła, bo... mieli testowke nieprzygotowaną XD

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory