Strona 148 z 148 PierwszyPierwszy ... 4898138139140141142143144145146147148
Pokaż wyniki od 1,471 do 1,475 z 1475
    Użytkownik Świeżak Avatar Don Pedro
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia

Domyślnie

E tam, mój szwagier kupił BMW bez radia i głupi odebrał, bo miało za 2 tygodnie przyjść. Czeka już ponad rok.

› Więcej...: Alfa Romeo Tonale

Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21

Domyślnie

No nieźle... I nie robi żadnej afery? Ja się wkurzam, że muszę czekać na jakieś pierdółki (być może) kilka miesięcy...
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

Użytkownik Świeżak Avatar Don Pedro
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia

Domyślnie

Robił, to mu dali zastępczy taki sam, tylko z radiem, ale ile można jeździć zastępczym.

Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280

Domyślnie

Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    No nieźle... I nie robi żadnej afery?
    W BMW jest sztos. Kolega razem ze mną zamawiał 340 (wrzesień 2021). Ja odebrałem w styczniu, on miał termin na kwiecień. Do kwietnia miał jeszcze kilka telefonów o przełożeniu terminu, oraz że samochód nie będzie miał: najpierw AA, tempomat aktywny, później kamery 360 itp. Oczywiście termin też się przesuwał chyba na lipiec. W końcu się wkurzył i zrezygnował. Zaproponowali mu X3, że będzie lepiej bo już płynie z USA (tam są produkowane). Był to początek czerwca. W Niemczech stoi od połowy czerwca, a to coś wgrywają, a to coś programują... W końcu zrobił jazdę i ma odebrać w przyszłym tygodniu

Użytkownik Maniak resoraków
    Auto
    Alfa 159

Domyślnie

Cytat Napisał BTX Zobacz post
    A
    Tylko podkresilem, ze EV sa po prostu lepsze i nie ma takich co by chcieli wracac do ICE, po prostu. Ty nie masz o tym pojecia bo o nowym 5 letnim samochodzie jedynie marzysz, jezdzisz starym dizlem, a w EV zapewne nigdy nie siedziales i nie jezdziles dluzej niz godzine. Gdyby Ci ktos takie auto dal na pare dni to przestalbys wypisywac to co wypisujesz, po prostu.
    Coś jeszcze podobnie głębokiego napiszesz? Bo to jest głębia porażająca. "Są po prostu lepsze" a ja "jeżdzę starym dieslem i w EV zapewne nigdy nie siedziałem".
    Pytam więc ponownie: coś jeszcze mądrego i głębokiego merytorycznie napiszesz? Czy pani w przedszkolu nie pozwala na dłuższy kontakt z kompem?

- - - Updated - - -

Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Tyle było pitolenia Imparato o jakości, gonieniu Lexusa - a tymczasem wczoraj byłem w Pol-Carze, samochody przyjeżdżają niekompletne bez jakichś pierdółek (zaślepki), Pol-Car nie chcąc robić wiochy nie wydaje takich klientom i zamawia części w Alfie, czekają do 3 miesięcy na nie... W tej firmie się chyba nigdy nic nie zmieni.
    Przykre ale prawdziwe. Dlatego obawiam się, że Tonale to ostatni nowy model AR. Biznes się musi zgadzać a wielkie grupy (jak Stellantis) patrzą już tylko na cyferki.