Strona 57 z 262 PierwszyPierwszy ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 2613

Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #561
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alcapone154
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Nad Krakowem
    Auto
    159 2.0 / ex147
    Postów
    592

    Domyślnie

    Wersja 275 PHEV ma mieć silnik 1.3. Jak się skończy prąd na autostradzie to trochę dupa. Chyba że się mylę to mnie poprawcie.

    Najlepiej dla mnie wygląda póki co wersja 160 koni która podkreślali jest stworzona przez i dla Alfy Romeo.

    Gesendet von meinem Redmi Note 9 Pro mit Tapatalk

  2. #562
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Ciekawostka nt swiatel:

    https://www.youtube.com/watch?v=IGc24Y3yLX0

    #Marelli is proud to be onboard the new Alfa Romeo Tonale. ​Marelli Automotive Lighting Full-LED Adaptive Matrix Headlights will light the way for a car that combines both style and innovation. ​​

    In addition to the headlamp's classic features, this solution integrates two sophisticated lighting technologies: the "Adaptive Low Beam" and the "Adaptive Driving Beam".​ The "Adaptive Low Beam" features City, Country, Motorway and Bad Weather modes as well as static bending lights. The "Adaptive Driving Beam" includes the "Glare-Free High Beam Segmented Technology", which automatically detects traffic in front and in the opposite side of the vehicle to prevent creating glare to other cars.​​

  3. #563
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,800

    Domyślnie

    Cytat Napisał alcapone154 Zobacz post
    Wersja 275 PHEV ma mieć silnik 1.3. Jak się skończy prąd na autostradzie to trochę dupa. Chyba że się mylę to mnie poprawcie.

    Gesendet von meinem Redmi Note 9 Pro mit Tapatalk
    W niemieckich hybrydach Plug-in faktycznie tak jest, że słabnie ale we włoskich tego problemu nie ma. Jak skończy się prąd to zaczyna więcej palić ale moc jest dostępna cały czas. Minusem włoskiej wersji jest jedynie fakt, że na siłę korzysta z prądu nawet jak warunki nie są optymalne (np. jadąc ekspresem 120 km/h), dopóki się nie wyczerpie. Tak jest przynajmniej w Jeepie. Mam nadzieję , że w Alfie korzystanie z elektryki będzie zoptymalizowane w zależności od trybu jazdy.
    Ostatnio edytowane przez Żuczek ; 09-02-2022 o 22:04

  4. #564
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    Fajny samochód się zapowiada, choć z wyglądu to typowa pufa jak wszystkie auta tego rodzaju. Mam nadzieję, że rozniesie konkurencję typu Kia Sportage, bo cenowo jest podobnie.

  5. #565
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alcapone154
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Nad Krakowem
    Auto
    159 2.0 / ex147
    Postów
    592

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Jak skończy się prąd to zaczyna więcej palić ale moc jest dostępna cały czas.
    Ale jak moze byc dostepna skoro jest wyczerpana? Po 60km na autostradzie nie będzie czym depnąc...

    Gesendet von meinem Redmi Note 9 Pro mit Tapatalk

  6. #566
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,800

    Domyślnie

    Bateria nigdy nie rozładowuje się do końca i ładuje się do pewnego minimalnego poziomu na bieżąco podczas jazdy. Dzięki temu pełna moc jest zawsze dostępna.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #567
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał walgreen Zobacz post
    Fajny samochód się zapowiada, choć z wyglądu to typowa pufa jak wszystkie auta tego rodzaju. Mam nadzieję, że rozniesie konkurencję typu Kia Sportage, bo cenowo jest podobnie.
    Nie rozniesie.. Nie osiągnie nawet połowy wolumenu sprzedaży Kia. Piszę to ze smutkiem i żalem, ale nie ma miejsca na rynku na nowe marki a AR jest w tym segmencie nową marka. Ale pomarzyć można.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 09-02-2022 o 13:08 Powód: Off Topic.

  8. #568
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    https://www.alfaromeo.com/tonale-reveal

    Dla tych, którzy tego nie widzieli

  9. #569
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Nie rozniesie.. Nie osiągnie nawet połowy wolumenu sprzedaży Kia. Piszę to ze smutkiem i żalem, ale nie ma miejsca na rynku na nowe marki a AR jest w tym segmencie nową marka. Ale pomarzyć można.
    właśnie spojrzałem na cennik i dobrze wyposażona Sportage (nie topowa) to 198.000.Jerśli w takiej cenie będzie można dostać podobnie wyposażoną Tonale to watpie aby więcej osób wybrało KIA.
    Wbrew pozorom dzięki Guliettcie,Mito ,Giuli i Stelvio bardzo mocno zmieniło się postrzeganie marki jeśli chodzi o solidność.I mówię tu o postrzeganiu wśród osób kupujących nowe auta, a nie internetowych mędrcach twierdzących że Bóg nie wymyślil niczego lepszego niż Passat B5.
    Wydaje mi się,że jesli cena oscylowałaby na poziomie między Mazdą CX3-CX5 to byłaby duża szansa na sukces.

  10. #570
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    A mnie tam się podoba czasy są takie że jak chcesz przyjemności z jazdy to se kup klasyka albo janktajmera, to ma wyglądać i pozwalać zrobić selfiaczka i łączyć się bezpośrednio z insta po zapłonie a na koniec jazdy z automatu instastory wrzucać.
    Całkiem zgrabne autko i myślę że jak nie wyebia z ceną z kosmosu, tudzież z dupy, to ma duże szanse na sukces, kobietom na bank się spodoba a to myślę główny target, czy komuś się podoba czy nie to fura dla córek i żon mniej lub bardziej majętnych mężów lub cwaniar, czyt. bizneswomen wg nomenklatury obecnych władz

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory