Strona 179 z 262 PierwszyPierwszy ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189229 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,781 do 1,790 z 2613

Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #1781
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    682

    Domyślnie

    Plugin Hybrid Q4
    https://www.youtube.com/watch?v=bne_XZxBA9o

    - - - Updated - - -

    Żartownisie na testach zadają tylko "inteligentne" pytania
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot 2022-11-21 at 13.27.51.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	28.6 KB
ID:	285408

  2. #1782
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    Cały czas w pewien, może i niezdrowy sposób, fascynują mnie ludzie wierzący, że spalanie węgla szkodzi planecie.
    Oczywiście, nie szkodzi. Jak mówił w trakcie swojego sitcomowego objazdu polskich miast, Prezes Tysiąclecia, w czym w ogóle problem. W takim Bełchatowie jest wielka elektrownia, na wungiel brunatny i jakoś ludzie tam żyją. Tak rzekł Prezes.
    Jak widać, intelektualna mamałyga Prezesa trafia do wyznawców.

  3. #1783
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    JEST: Giulia Veloce Ti MY21, 166 FL 3.2, BYŁY: 166 2.0TS, 156 1.8TS
    Postów
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    Cały czas w pewien, może i niezdrowy sposób, fascynują mnie ludzie wierzący, że spalanie węgla szkodzi planecie
    Hehe - znów te urocze idiotyzmy.

    ... a jaka jest ziemia: płaska, czy okrągła?
    Powiesz nam?

  4. #1784
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Auto
    signiore Giuseppe Busso
    Postów
    743

    Domyślnie

    Cytat Napisał Machaju Zobacz post
    https://www.youtube.com/watch?v=Or7nf8-RQtE
    Adam Kornacki opowiada o Stelvio o ogólnie, i jaka jego zdaniem jest Alfa. Zastanawiam się ile z tego można powiedzieć o Tonale. Tonale to może fajne auto, ale to nie Alfa to produkt Alfopodobny.
    ,,Miszczu" , a Stelvio pasuje do Alfy ? Przecież nigdy nie produkowali suva ? A jtd pod maską to jeszcze Alfa ? A busso w poprzek pod maską pasuje ? Podniecasz sie sie tym seatem jakby to lambo urus był , kup w końcu jak ci sie podoba i uważasz że jest lepszy a nie męczysz dupe i zaśmiecasz wątek i na siłe próbujesz udowadniać że twoje jest lepsze ??? Szczerze , to chyba nik ci tu nie zazdrosci że kupujesz seata także zluzuj gumke i pochwal sie fotami jak kupisz.

  5. #1785
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    zazdrość się wylała
    Ostatnio edytowane przez Machaju ; 21-11-2022 o 22:52

  6. #1786
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał carramba Zobacz post
    męczysz dupe i zaśmiecasz wątek i na siłe próbujesz udowadniać że twoje jest lepsze ???
    Zdaje się, że nie trzeba nic udowadniać - dożyliśmy takich czasów, że najmocniejsza Alfa jest słabsza od Seata... smutne to
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  7. #1787
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Zdaje się, że nie trzeba nic udowadniać - dożyliśmy takich czasów, że najmocniejsza Alfa jest słabsza od Seata... smutne to
    Alfa starała się bardzo odalfić (tak SUV JTD poprzeczne fwd mimo że bussso, w ogóle odejście od Rwd, podtrzymywane sztucznie twinsparki...powolne gotowanie żaby a bociany i tak ja łykają). Teraz Tonale i niektórzy się budzą ojej co z tą Alfa...

    Co do Seata to Alfa podejścia nie ma w konfiguracjach nadwoziach napędach
    użyteczności codziennej możliwościach rozpracowanych tuningow obsługi sprzedażowej dostępności wersji do jazd próbnych no niczego w zasadzie . Trochę nimi pojeździłem i sa sprawy które mi akurat dyskwalifikowały ( dla mnie ) tablet brak fizycznych dla dotykowych regulacji , zawias, DSG, szkopskosc

    Ale kurde żeby choć ułamek tego co seaty / Cypry Alfa w sensie gamy oferowała.. już o trwałości poważnym sporcie nie mówiąc. Ale w sporcie dla amatorów także. Seatracing ma w PL serie trackdayow Alfa -jeden-..Przykro to widzieć ale to głównie parkingodetailingday a nie trackday.

    Tonale przynajmniej niczego nie udaje, w reklamach nie kręci się po lodowisku bo Rwd giulia nie potrafi na asfalcie bo esp i bujak sie kierowco. zdaje się faktycznie czerpać z japońskich wzorcow-zrobimy budę modnego segmentu bez pieprzenia o sportowych aspiracjach ale (tym razem moz3 faktycznie) bezobsługowa , pierwszy malutki kroczek. Sport wrażenia i tak już od Alfy odjechały dawno temu, kto ich szuka znajduje gdzie indziej, to po co się oszukiwać i klientów oszukiwać.

    Btw ten tablet ciemny dopóki się go nie włączy to fajna sprawa ! (O ile nie był zepsuty ; ja bym osobiście to wolał niż karbonowy wal w klocu ciężkim i z lagami skrzyni i tak nic nie dającybczyvczerwony guzik na kierownicy.
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 22-11-2022 o 01:31

  8. #1788
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    ja bym osobiście to wolał niż karbonowy wal w klocu ciężkim i z lagami skrzyni
    Siedzisz tutaj z jakiejś masochistycznej potrzeby czy lepiej Ci, kiedy wylewasz tutaj swoje żale? M3 jest ze 200 kg cięższe od Giulii, idź na forum BMW napisać, że powinni zaorać ten model. Lepiej kupić Mazdę 6.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  9. #1789
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Siedzisz tutaj z jakiejś masochistycznej potrzeby czy lepiej Ci, kiedy wylewasz tutaj swoje żale? M3 jest ze 200 kg cięższe od Giulii, idź na forum BMW napisać, że powinni zaorać ten model. Lepiej kupić Mazdę 6.
    Jaki, gdzie żal ? gdzie widzisz jakiś żal ??
    To BMW z wałem nie-karbonowym aby się lepiej nie sprzedaje ? ja ich na trackdayach gdzie takie rzeczy mogłmieć znacznie widuję sporo w odróżnieniu od AR.

    Pisze dopiero wyżej ktoś kto wydaje swoje pieniądze, ze woli asystenta parkowania niż karbonowy wał, ja piszę że bardziej podoba mi się domyślnie czarny ekran tabletu niż karbonowy wał,. Sprzedaż mimo karbonowych wałów rekordów nie bije. Widzisz wspólny mianownik ? - rzeczy użytkowe do aut użytkowych. Wobec nieużytkowej w aucie użytkowy, . W Alfie typu 4C gdyby miała silnik z przodu o tak, tam by pasował jak najbardziej . W SUVie i ciężkiim sedanie ? element którego źródłem powstania było przyspieszenie wchodzenia i schodzenia z obrotów silnika naprawdę ma znaczenie o czymś decydujące?
    Czym ja dla frajdy jeżdżę zamiast AR chyba widać w podpisie (i nie jest to mazda mx5 o dziwo ) , nie wiem po co głupia wzmianka o Maździe 6 ?
    Wszystko do swoich celów i jak najmniej udawania . Tonale nie udaje i w tym sensie mi się jak najbardziej podoba, łącznie z "narracją" obecnego zarządu dot. jakości .
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 22-11-2022 o 12:07

  10. #1790
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    To BMW z wałem nie-karbonowym aby się lepiej nie sprzedaje ?
    Oba modele nie mają startu do Toyoty Corolli. Czego to dowodzi?


    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    ja ich na trackdayach gdzie takie rzeczy mogłmieć znacznie widuję sporo w odróżnieniu od AR.
    Wierzę, że bywając na track dayach na tyle się orientujesz, że kluczowa jest szeroka dostępność części aftermarketowych na różnych półkach cenowych, możliwość przekładek itp. ma większe znaczenie, niż techniczna strona samochodu. Możesz sobie dzisiaj kupić gruzowane E46, zapakować tam silnik z rozbitego M3 ze dwie generacje do przodu pewnie, a do tego masz pełną ofertę spojlerów, tarcz, klocków, sprężyn i innych modyfikacji. W przypadku Giulii nic sobie specjalnie nie zeswapujesz, a do 159 możesz co najwyżej swapować z Insignii . 156 to już nie zabawka na ściganie się w 2022 roku, chyba że w Classics Cup. Faktycznie, przykre, że ludzie Giuliettami się nie ścigają, myślę, że baza jest całkiem przyzwoita.

    Tonale nie udaje, bo nie ma czego. Znaczy udaje, że to NFT ma jakiś sens . Nie ma...
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory