Strona 183 z 262 PierwszyPierwszy ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,821 do 1,830 z 2613

Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #1821
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    O kurde.. t 33..

    No i Włosi sobie robią sieste wieczna a honda dostarcza napęd dla mistrzowskiego zespołu f1. Alfa nie ma nawet swojej jednostki.
    Przyziemnie-k20 k24 wszędzie jak ma być konkurencyjnie, porządnych twinsparkow jakoś nikt nie chce żeby coś osiągnąć. Busso - przez klapki do niedawna uważałes że to busso wygrywało w dtm..
    Topowe hatchbacki alfy nawet nie startują nigdzie bo łomot od civicow dostają.
    Alfa nigdy sobie z torque steering nie poradziła honda- jakoś się dało.
    Alfa wariatory honda vtec.
    S2000 nawet odpowiednika nie ma bo siesta trwa
    Integra vs co?
    Motocyklowych używanych w wyscigowkach samochodowych hondowskich masa . Jakieś Alfy? Formuła Alfa w Gruzji i wieczne fuckupy z ciśnieniem oleju.
    T 33 stradale..

    To co napisałeś to niezła laurka dla Alfy-co od tego czasu osiągnęła Honda od poniżej litra a jak się stoczyła Alfa mając taki potencjał.
    No ale jak wyznacznikiem jest macanie plastików to może. Nie wiem nie macam.
    Wiecznie się odnosisz do tego amatorskiego ścigania, jakby to miało istotne znaczenie, S2000 jest fajna, GT-R jest fajny, 370Z też spoko - ale oferta rynkowa Hondy i Nissana w Europie jest smutna jak p***a, juz Toyota z Yarisem GR lepiej wygląda, ale, kurde, siedząc w Corolli 1.8 Hybrid to się nie ma raczej ciśnienia, żeby dokręcać każdy Apex. Czy Mercedesami się ludzie ścigają na poważnie na trakcdayach? No raczej nie, ale jakoś nikt nie mówi, że Mercedes jest beznadziejną marką.
    Co byś kupił, gdybyś teraz wszedł do salonu Hondy? Najmocniejszy bolid tej marki aktualnie na Otomoto to Civic 185 KM xD. Gama benzynowych Stelvio i Giulii startuje 15 KM wyżej...
    https://www.otomoto.pl/osobowe/nowe/...panded%5D=true


    Honda w 2007 roku sprzedała w Europie 312 tys. samochodów - w 2021 roku 73 tys. Tak, wiem, to nadal więcej niż Alfa, ale spadek też jest potężny - najwyraźniej ich zaawansowana technologicznie oferta też jakoś przestała do Europejczyków trafiać. Dacia w tym samym roku 2007 sprzedała w Europie 76 tys. samochodów, w 2021 - 404 tys.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  2. #1822
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,300

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Wiecznie się odnosisz do tego amatorskiego ścigania,....

    Dla mnie F1 nie jest amatorskim ściganiem. (Mistrz świata konstruktorów ma kontrakt z Hondą do 2025 , ale RedBull to amatorzy ok).


    Do Europejczyków przestaje wiele trafiać (w tym Alfy) , bo sobie narzucają sztuczne regulacje, Honda z kilkoma innymi markami z Japonii stanęły okoniem w tej sprawie , może rynek EU nie taki strasznie istotny .


    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Czy Mercedesami się ludzie ścigają na poważnie na trakcdayach? No raczej nie, ...
    No raczej tak, A45 b często jeżdżą, klasyków w ch.. , przy Alfach to jak much ich , ale mniej niż Hond oczywiście. Największy puchar timeattacków w PL i w zasadzie centralnej europie wygrał mercedces.

    Co ja bym kupił w Hondzie ? nie wiem, nie potrzebuję teraz auta i raczej długie lata nie będę, więc nie zaglądam do salonów.
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 24-11-2022 o 12:04

  3. #1823
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Honda w 2007 roku sprzedała w Europie 312 tys. samochodów - w 2021 roku 73 tys.
    Polityka sprzedażowa Hondy jest akurat tak samo zajeb***a jak AR. Ktoś genialny u nich wpadł na pomysł, żeby wycofać z Europy Accorda
    Nie wiem jak oni to wykminili, ale tak zrobili. Jednym ruchem skasowali sedana segmentu D oraz kombi. Jak dla mnie strzał w kolano porównywalny do dyskontynuacji Giulietty.

    Obecnie faktycznie Toyota z serią GR jest IMO ciekawsza niż Honda z Type-R. Niemniej sam fakt, że te japońskie marki mają takie serie (i to udane, bo nieźle dają popalić niemieckiej konkurencji) jest już dużym plusem
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  4. #1824
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,300

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Polityka sprzedażowa Hondy jest akurat tak samo zajeb***a jak AR. Ktoś genialny u nich wpadł na pomysł, żeby wycofać z Europy Accorda
    Nie wiem jak oni to wykminili, ale tak zrobili. Jednym ruchem skasowali sedana segmentu D oraz kombi. Jak dla mnie strzał w kolano porównywalny do dyskontynuacji Giulietty.
    ..
    Ale przecież Accord jest . A że nie w EU ? jak EU go nie chce, to co się będzie pchać, będzie truł dymem gdzie indziej. A Giulietta odeszła na amen bez następcy.

  5. #1825
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Ale przecież Accord jest . A że nie w EU ? jak EU go nie chce, to co się będzie pchać, będzie truł dymem gdzie indziej.
    Co prawda to prawda. Debilna polityka EU zabija nasz rynek moto. Jak tak dalej pójdzie to skończymy jak UK - połowa producentów nie będzie robić wersji na EU, bo szkoda zachodu, za mały rynek...
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  6. #1826
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,300

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    ..

    Obecnie faktycznie Toyota z serią GR jest IMO ciekawsza niż Honda z Type-R. Niemniej sam fakt, że te japońskie marki mają takie serie (i to udane, bo nieźle dają popalić niemieckiej konkurencji) jest już dużym plusem
    To ich fajna tradycja, że ciągle (? jak długo jeszcze przy poprawności polityczno ekologicznej nie wiem) coś dla frajdy zwykłego Kowalskiego dostarczają, bez nadęcia supercarowego a dla czystej frajdy z jazdy, łomotania a nie przyglądania się, czy majsterkowania jak kto lubi/potrafi jak mx5, MR2, s2000, integra, subara przeróżne i Mitsubishi evo'a, BRZ/Gt86, type-R, GR czy jakieś nie pamiętam jakiej marki RXy z drzwiami na odwrót . Nie wiem po co od tego wszystkiego odwracać głowę.

  7. #1827
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Co prawda to prawda. Debilna polityka EU zabija nasz rynek moto. Jak tak dalej pójdzie to skończymy jak UK - połowa producentów nie będzie robić wersji na EU, bo szkoda zachodu, za mały rynek...
    Ja jestem dziwnie spokojny. Jeszcze te kilka lat wytrzymamy. Koniec strefy euro jest bliski, a jak to upadnie, to już z górki.

  8. #1828
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    Koniec strefy euro jest bliski, a jak to upadnie, to już z górki.
    Wg mnie lepiej, żeby nie upadało, tylko wróciło do korzeni. EWG to był bardzo dobry pomysł i tak to powinno wyglądać.
    Jak zawsze, zabiła nas polityka, tfu, tfu.
    Nadzieja właśnie w gospodarce, bo jak się kasa przestaje zgadzać, to nagle wszystkim się oczy otwierają


    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    mx5, MR2, s2000, integra, subara przeróżne i Mitsubishi evo'a, BRZ/Gt86, type-R, GR
    MR2 drugiej generacji, z turbo... to jeden z moich dream carów
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  9. #1829
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,300

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    MR2 drugiej generacji, z turbo... to jeden z moich dream carów
    Ś.p. Culmen ( ;( ) z tego forum miał z kompresorem raz się przejechałem na Kielcach o kurde! ! Westfield przy niej to lajt na wyjściach a on lajt nie jest ... tam trzeba potężnego skila do opanowania tyłu nie jest to Alfa promenadowa z niewylaczalnym esp. Mimo i pracy i wiedzy dla podstawiania zawieszenia . Turbo raczej nie pomoże z z jego charakterystyka vs kompresor. Ale kurde jak tam się na asfalcie siedzi jak zwarta ta buda jak to hamuje czuć normalnie jak tył się wzera w asfalt na dohamowaniach jak zwarte z kierowcą jak skrzynia chodzi bajka!
    Świetne jest to że wygląda zabawkowy ale oj zabawka to nie jest. Przynajmniej z doładowaniem. Nie brnij w ta 147 na tor tylko coś tego pokroju kombinuj. Lata lecą ..
    A na wycieczki w pogodę dach out..brak dachu fajna sprawa
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 25-11-2022 o 00:28

  10. #1830
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,798

    Domyślnie

    Przestańce smędzić o złej Unii czy japońskich gratach i napiszcie w końcu coś na temat.

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory