Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 147

Temat: Alfa Romeo Tonale - Użytkownik modelu EDIZIONE SPECIALE 1.5 T4 160 KM HYBRID DCT7

  1. #61
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał daras Zobacz post
    Gdybyście mieli wybór, za swoje pieniądze (nie banku), podobnie skonfigurowane: Tonale za 200 tys. czy Tucson za 150 tys., co byście wybrali?
    Bardzo trafne pytanie
    Gdyby oprócz designu Alfa oferowała lepsze osiągi, to brałbym AR. W momencie kiedy osiągi są podobne, raczej nie wywaliłbym 50tys. za design... :-O
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  2. #62
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2022
    Auto
    Tonale Edizione Speziale
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał daras Zobacz post
    Bez sensu cała ta dyskusja. Ludzie decydują swoimi portfelami, co widać w statystykach sprzedaży.
    Gdybyście mieli wybór, za swoje pieniądze (nie banku), podobnie skonfigurowane: Tonale za 200 tys. czy Tucson za 150 tys., co byście wybrali?
    Podkreślam, nie leasing, tylko swoje pieniądze.
    Tonale jest fajne ale spóźnione i za drogie. Ze szkodą dla marki.
    Akurat ja miałem taki wybór i wybrałem Tonale. Hyundai i Kia to fajne auta i uważam, że osoby je kupujące podjęły dobrą decyzję. Ale Hyundai i Kia chodzą w tej samej klasie co np. Opel. Osobiście strasznie doskwierałaby mi jakość wykonania i zastosowanych materiałów we wnętrzach tych aut. Ale każdy jest inny i kieruje się własnymi preferencjami.

  3. #63
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał daras Zobacz post
    : Tonale za 200 tys. czy Tucson za 150 tys., co byście wybrali?
    Podkreślam, nie leasing, tylko swoje pieniądze.
    i.
    Po pierwsze to trochę dziwne sformułowanie, bo ratę leasingową spłacasz własnymi pieniędzmi.
    Po drugie wydając kupę kasy za auto wolałbym takie jak mi się podoba.
    Po trzecie Tuscona za 150 tys prównałbym raczej do Tonale za 170 tys a nie do wersji za 200 tys.

  4. #64
    Użytkownik Świeżak Avatar piotruś1
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Giulietta Veloce / Subaru Forester 2,5XT / Hyundai I30N Performance / Ioniq 6
    Postów
    140

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Znaczy japońska i koreańska się bronią wolumenami, ale żeby specjalnie budziły jakoś moje pożądnie, to jednak niekoniecznie (poza jakimiś tam wyjątkami z Japonii).
    I włoska i koreańska i japońska motoryzacja budzą moje pożądanie . Jakość wykonania w Giulietcie Veloce i Hyundai I30N Performance niemal taka sama, oba auta jeżdżą tak, że nie chce się wysiadać, a jak czasem zabieram na spacerek naszego starego Forestera 2,5XT (280KM) to kiepska jakość wnętrza i archaiczne rozwiązania też przestają mieć znaczenie, bo też daje radochę z jazdy I w dodatku wszystkie przepięknie brzmią - w ogóle nie włączam radia

  5. #65
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał daras Zobacz post
    Podkreślam, nie leasing, tylko swoje pieniądze.
    a leasing się spłaca papierkami po cukierkach?

  6. #66
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Pierwszy merytoryczny wątek o Tonale i znowu bajzel... Pan moderator tu zagląda?
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  7. #67
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Pierwszy merytoryczny wątek o Tonale i znowu bajzel... Pan moderator tu zagląda?

    Zaglądnąłby gdyby ktoś opisał swoje przygody z miesiącami wiszącymi 2 nówkami alfami na podnośnikach w ASO na wymianę silników.

  8. #68
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Pierwszy merytoryczny wątek o Tonale i znowu bajzel... Pan moderator tu zagląda?
    Miałem właśnie o o tym wspomnieć, ale mnie ubiegłeś...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Zaglądnąłby gdyby ktoś opisał swoje przygody z miesiącami wiszącymi 2 nówkami alfami na podnośnikach w ASO na wymianę silników.
    Chyba było wiele razy dlaczego stało się, jak się stało (po pierwsze nie było właśnie wątku, tylko spamowanie w każdym dostępnym wątku), ale gdybyś nie wbił szpilki nie byłbyś sobą, nie?

  9. #69
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Chyba było wiele razy dlaczego stało się, jak się stało (po pierwsze nie było właśnie wątku, tylko spamowanie w każdym dostępnym wątku), ale gdybyś nie wbił szpilki nie byłbyś sobą, nie?
    Andrzejowi się wydaje, że każdą Alfą trzeba jeździć po torze i nikt inny Alfy nie kupuje. Nie wiem tylko dlaczego w jego garażu do dzisiaj nie stoi Giuila lub Stelvio w wersji Q? Pewnie przez te auta stojące na podnośnikach w ASO Może pora na kupno Hondy i zmianę forum?
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  10. #70
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Nie byłbym, gdybym zamiatał pod dywan jak to jest w zwyczaju Alfisti niewygodnych prawd.
    Co do spamowania w różnych wątkach ja widziałem tylko jeden i spamem bym tego nie nazwał a zwyklym lekko mówiac rozczarowaniem nt jakości jego dwóch Alf w tym Q i obsługi w Autoryzowanych przez Alfę Romeo serwisach.
    Wszędzie na tym forum burdello bum bum włoskie, a w tym jednym przypadku tak radykalna reakcja moderacji.

    [MENTION=6129]Krzysztof[/MENTION], jak to delikatnie powiedzieć...na torze auto musi przede wszystkim dojeżdżać. A co do mojego garażu do zabaw trackdayowych to spokojna głowa. Jakaś krowa Q mnie nie rusza. Gdzie indziej znalazłem Cuor"O" Sportivo.
    Btw o jakich niby warunkach jak nie torowych można mówić w przypadku aut nazywanych "sportowymi". Z karbonowymi wałami i cała reszta marketingu jadącego na sporcie? O przejażdżkach na Mazury?

    Tonale przynajmniej niczego nie udaje. A bez wysilania się na "sport" i wysilenia ma szansę zacząć budować opinie niezawodności . Choć obawiam się że i to polmozbyty autoryzowane będą potrafiły skopać.

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Tonale
    Utworzone przez radosuaf w dziale Tonale
    Odpowiedzi: 2612
    Ostatni post / autor: 11-04-2024, 14:34
  2. Alfa Romeo Tonale
    Utworzone przez azar w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2019, 09:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory