Strona 8 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 147

Temat: Alfa Romeo Tonale - Użytkownik modelu EDIZIONE SPECIALE 1.5 T4 160 KM HYBRID DCT7

  1. #71
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Auto
    signiore Giuseppe Busso
    Postów
    743

    Domyślnie

    Andzej tak jest ! Jak q nie jeździ po torach to niech w polmozbycie odkręcą mu wał karbonowy i założą z stalowy z poloneza i na to powinna być ustawa wogóle. A suviarze jak nie mieszkają w górach i nie mają podjazdu 40% to z urzędu konfiskata suva.

  2. #72
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    [MENTION=6129]Krzysztof[/MENTION], jak to delikatnie powiedzieć...na torze auto musi przede wszystkim dojeżdżać. A co do mojego garażu do zabaw trackdayowych to spokojna głowa. Jakaś krowa Q mnie nie rusza. Gdzie indziej znalazłem Cuor"O" Sportivo.
    Btw o jakich niby warunkach jak nie torowych można mówić w przypadku aut nazywanych "sportowymi". Z karbonowymi wałami i cała reszta marketingu jadącego na sporcie? O przejażdżkach na Mazury?
    Andrzejku, mój ulubiony fanie marki Alfa Romeo, żeby dojechać do mety trzeba najpierw wystartować Niestety, nie wszyscy fani motosportu mają jaja, żeby ją w ogóle kupić, dlatego ta marka musi dzisiaj bazować na takich motoryzacyjnych leszczach, jak ja, którzy (nie wiadomo po co) kupują "sportowe" auto z karbonowym wałem na wypady na Mazury, więc mogę z czystym sumieniem napisać, że od 20 lat utrzymuję tę markę przy życiu, za to ty najlepiej (na tym forum) wiesz, jakie auta powinna produkować Alfa Romeo, których ty i tak nigdy nie kupisz, bo przecież jakaś krowa z literką Q cię nie rusza To co ty tu jeszcze robisz chłopie na tym forum?
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  3. #73
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Dajcie sobie spokój ze stereotypami na temat Alfy - one się nie skończą dokąd nie wymrze pokolenie, które się nimi kieruje

    Właśnie wróciłem z tygodniowego wypadu na Mazury, na którym spotkałem w pensjonacie przy piwie gościa, który przyjechał w miarę nową Hondą HR-V. Gdy się dowiedział, że ja jestem ten facet od Alfy, to na dzień dobry stwierdził, że on Alfy nigdy by nie kupił, bo się psują Gdy zapytałem, czemu akurat kupił Hondę, a nie Toyotę, czy Mazdę, to się dowiedziałem, że zamierzał kupić Toyotę, ale znajomy w salonie dał mu upust na Hondę Po takiej odpowiedzi dalsza dyskusja na tematy motoryzacyjne była zbędna
    To jeszcze nic. Ja też jestem na Mazurach i właśnie przed chwilą byłem w pensjonacie świadkiem następującej scenki - idzie dziecko z matką i pyta: mamo, co to za samochód? Alfa Romeo. A dlaczego nie mamy takiej Alfy Romeo? Bo Alfy się psują.

    Przyjechali skodą. To wszystko tłumaczy. Biedni i zakompleksieni ludzie.

  4. #74
    Użytkownik Świeżak Avatar 68oct
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Fiat bravo 1,4t-jet 207KM 300Nm Red maranello + AR Stelvio 2.0 Seria 280KM Competizione Red
    Postów
    122

    Domyślnie

    Skody wcale nie sa tansze niz alfy:-)
    To ja mialem fajniejszą akcję, auto zaparkowane przy krawężniku, czekam na burgera, idzie chłopiec z mama, chłopiec mówi: "mamo patrz jakie fajne auto, mama odpiera: to alfa romeo, śliczny kolor:-)"
    Generalnie nie spotlałem się z negatywną opinią, pozytywnych bardzo dużo.
    Dzisiaj też fajna akcja, pknechałem z dzieciakami na stadion polazić po trybunach, wracamy do auta, stoi starszy facet i młody chłopak i lookają na auto. Otwieram drzwi a starszy facet mówi, "noo a ja się zastanawiałem który z moich piłkarzy taką furą jeździ:-)" znowu miło się zrobiło.

    Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

  5. #75
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Wiem wiem, biorąc pod uwagę utratę prestiżu i inne koszty społeczne, to są nawet droższe. Ja na ten przykład nigdy nie wszedłbym w spółkę z właścicielem skody, nawet najfajniejszym i obrotnym. Bałbym się po prostu. Tak samo ja nie pożyczyłbym takiemu pieniędzy.

  6. #76
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Trzeba mieć nieźle zryty beret, żeby oceniać człowieka po samochodzie jakim jeździ.

  7. #77
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2022
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Subaru, Alfa Romeo
    Postów
    16

    Domyślnie Alfa Romeo Tonale - Użytkownik modelu EDIZIONE SPECIALE 1.5 T4 160 KM HYBRID DCT7

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    To jeszcze nic. Ja też jestem na Mazurach i właśnie przed chwilą byłem w pensjonacie świadkiem następującej scenki - idzie dziecko z matką i pyta: mamo, co to za samochód? Alfa Romeo. A dlaczego nie mamy takiej Alfy Romeo? Bo Alfy się psują.

    Przyjechali skodą. To wszystko tłumaczy. Biedni i zakompleksieni ludzie.
    Kto w tej opowieści był "biednymi i zakompleksionymi ludźmi"? [emoji848] dla kolegi pytam...

  8. #78
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    mamo, co to za samochód? Alfa Romeo. A dlaczego nie mamy takiej Alfy Romeo? Bo Alfy się psują.

    Przyjechali skodą. To wszystko tłumaczy. Biedni i zakompleksieni ludzie.
    Jaka mądra Mama. Dba o to aby dziecko dojechało gdzie zechce.

    [MENTION=86483]Krzysiu[/MENTION] , Andrzejkuj sobie do przyjaciela/partnera. Utrzymujesz AR ? no coraz lepiej. Co do jaj do startowania, znaczy Alfisti w PL są bezjajeczni? No bo coś tam się tu sprzedaje . A nie staruje nic praktycznie. DNS to przegrana. Tak samo jak DNF.
    Prawdziwi Fani nie powinni tylko kupować jak uważasz . Kupić każdy potrafi. Powinni łamać stereotypy. Jeździć, łomotać te hondy rzekomo tak śmieszne .

    Proszę . Wątek zaśmiecony sto razy bardziej niż ten o dwóch nowkach AR jednego wlasciciela z padnietymi silnikami i sobie trwa. A jeden czy dwa wpisy o realiach i bum zamykamy . I są/będą kolejni którym serwis na ubywajace tajemniczo chłodziwo powie - dolalismy (łał ) "jeździć obserwować" . Bo nie dowiedzą się przez poprawność fanatyczną jak mogliby zapobiec przegrzaniu silnika.

  9. #79
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Jaka mądra Mama. Dba o to aby dziecko dojechało gdzie zechce.
    Tak ogólnie spytam:
    Skrzywdził Cię ktoś, kto jeździł Alfą, nie wiem, czy coś? Bo to już takie naprawdę aż żenujące się zaczyna robić

  10. #80
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Powinni go stad dawno wyrzucić, bo tego sfrustrowanego trolla się czytać nie da


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Tonale
    Utworzone przez radosuaf w dziale Tonale
    Odpowiedzi: 2612
    Ostatni post / autor: 11-04-2024, 14:34
  2. Alfa Romeo Tonale
    Utworzone przez azar w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2019, 09:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory