Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Acc

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar lem60
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Krosno Odrz.
    Auto
    BYŁO; AR 147, AR 159 JEST AR Giulietta, AR Mito Veloce, AR Tonale Ti 2023
    Postów
    53

    Domyślnie Acc

    Witam,
    pytanko do użytkowników Tonale odnośnie czujnika kamerki ACC,
    ja u siebie zauważyłem (a przejechane mam 3,5 tys km od 4 tyg) że błędy o oślepieniu lub niedostępności ww czujnika pojawiają się za każdym razem gdy tylko warunki pogodowe minimalnie się pogorszą, wystarczy delikatna mżawka i już się wyświetlają, jak to wygląda u was?
    Alfy trzeba kochać - takie jest prawo

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Tonale na wtyczkę, 159 2.4 Q4
    Postów
    18

    Domyślnie

    Wszystkie Tonale cierpią na zbyt czuły system kamery czołowej. W ASO dowiedziałem się, że użytkownicy Jeep także zgłaszają podobne dolegliwości, gdyż w tych samochodach montowany jest ten sam system.
    Stellantis wie o tym problemie i jedyne co możemy robić to czekać na jakąś akcję serwisową.
    U mnie kamera potrafi stwierdzić, że jest oślepiona nawet gdy przejadę pod jakąś jaśniej świecącą latarnią albo gdy tablica drogowa odbije światła mijania xD

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar lem60
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Krosno Odrz.
    Auto
    BYŁO; AR 147, AR 159 JEST AR Giulietta, AR Mito Veloce, AR Tonale Ti 2023
    Postów
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Icecold Zobacz post
    Wszystkie Tonale cierpią na zbyt czuły system kamery czołowej. W ASO dowiedziałem się, że użytkownicy Jeep także zgłaszają podobne dolegliwości, gdyż w tych samochodach montowany jest ten sam system.
    Stellantis wie o tym problemie i jedyne co możemy robić to czekać na jakąś akcję serwisową.
    U mnie kamera potrafi stwierdzić, że jest oślepiona nawet gdy przejadę pod jakąś jaśniej świecącą latarnią albo gdy tablica drogowa odbije światła mijania xD
    dzięki za info miałem pytać w serwisie przy najbliższej wizycie
    Alfy trzeba kochać - takie jest prawo

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory