Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Temat: Kto może pokazać mi swoją 75?

  1. #31
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Giulietta/GTV
    Postów
    174

    Domyślnie

    Zobaczymy, nie spieszy mi się z kupnem aż tak bardzo, żeby kupować już teraz na dniach, niemniej chciałbym sobie sprawić 75 jeszcze w tym roku, bo w przeciwnym razie do końca zdziadzieję jeżdżąc klekotem.

  2. #32
    Użytkownik Rowerzysta Avatar minusbb
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Bielsko
    Auto
    AR 155 1.8 TS 16V Sport 1996
    Postów
    254

    Domyślnie

    Cytat Napisał badrequest Zobacz post
    Zobaczymy, nie spieszy mi się z kupnem aż tak bardzo, żeby kupować już teraz na dniach, niemniej chciałbym sobie sprawić 75 jeszcze w tym roku, bo w przeciwnym razie do końca zdziadzieję jeżdżąc klekotem.
    A na tego co powiesz? Wygląda OK...

    http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-75-2...tml#733a291546

  3. #33
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Ta ma chyba jakiś inherentny problem .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  4. #34
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Giulietta/GTV
    Postów
    174

    Domyślnie

    Zastanawiałem się już nad nim. Z jednej strony atrakcyjna cena, bez tragedii jeśli chodzi o rzeczy do zrobienia na już no i z kompletnym wnętrzem ( w porównaniu do innego egzemplarza z tablicy ), ale z drugiej strony to jednak TS, który nie przekonuje mnie w 100% w tym samochodzie.

    TS też ma szperę, prawda?

  5. #35
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Powinien mieć. Pytanie, czy ponad 20-letnia szpera będzie jeszcze sprawna...
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  6. #36
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Giulietta/GTV
    Postów
    174

    Domyślnie

    Takie samo pytanie będzie w przypadku każdej innej 75. Ale jest chyba jakaś minimalna przynajmniej szansa, żeby ją zregenerować 'w razie w'?

  7. #37
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wujo
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Mokrsko (NL Den haag)
    Auto
    ALFA 75 3.0V6 QV - 75 2.5V6 Milano - 75 3.5V6 SAVALI - 155 Q4 - Dodge Ram SRT-10
    Postów
    395

    Domyślnie

    Jeździłem jakiś rok temu właśnie tą alfą 2.0TS z OLX. Jeśli od tamtej pory nikt jej za mocno nie wymęczył to jest to dość dobry egzemplarz. Fajnie się nią jeździło nie była wymęczona. Od tamtej pory miało ją już chyba kilka osób które troche pomylił się z zakupem. To niestety nie jest golf III. Przy zakupie na pewno trzeba liczyć się z wymianą wszystkich gumowych elementów zawieszenia i wału napędowego. Podejrzewam ze nikt tego nie robił a to już są dość duże koszt nie licząc robocizny. Niestety za Alfe 75 TS w stanie nienagannym trzeba zapłacić jakieś 10Tys a tu masz połowę ceny.

    Cytat Napisał badrequest Zobacz post
    Takie samo pytanie będzie w przypadku każdej innej 75. Ale jest chyba jakaś minimalna przynajmniej szansa, żeby ją zregenerować 'w razie w'?
    Szpera w 75 TS z OLX działa bardzo dobrze.

  8. #38
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Giulietta/GTV
    Postów
    174

    Domyślnie

    Bardziej niż pieniądze martwi mnie raczej dostępność części. Generalnie tak jak pisałem wcześniej nie pali mi się z zakupem jakoś super, bo im dłużej się wstrzymuję tym więcej mam na to pieniędzy. Plus jak w sinusoidzie zmienia mi się raz Alfa 75, a raz Dedra SW Integrale zeswapiona na 16vt. Zależnie jaka 'okazja' akurat wisi w ogłoszeniach

  9. #39
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wujo
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Mokrsko (NL Den haag)
    Auto
    ALFA 75 3.0V6 QV - 75 2.5V6 Milano - 75 3.5V6 SAVALI - 155 Q4 - Dodge Ram SRT-10
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał badrequest Zobacz post
    Bardziej niż pieniądze martwi mnie raczej dostępność części. Generalnie tak jak pisałem wcześniej nie pali mi się z zakupem jakoś super, bo im dłużej się wstrzymuję tym więcej mam na to pieniędzy. Plus jak w sinusoidzie zmienia mi się raz Alfa 75, a raz Dedra SW Integrale zeswapiona na 16vt. Zależnie jaka 'okazja' akurat wisi w ogłoszeniach
    Części do alfy 75 TS można kupić bez problem. Ciekawi mnie czy w ogóle coś kupisz czy to tylko chwilowe zajaranie tak ja w przypadku kilku właścicieli alfy 75 TS z OLX. Takich co by chcieli kupić na forum jest bardzo dużo, ale niestety mało kto kupuje.
    Mi w zeszły roku marzyła się 155 Q4. Nie minęło pól roku i 155 Q4 jest w moim posiadani. Nie jest w idealni stanie ale za to cena była dobra. Jeśli nie interesuje cię Alfa 75 TS za 4tys to nie kupisz żadnej 75 bo po prostu się ich boisz. Pisałeś wcześniej że wolałbyś V6, ale jak dla mnie to tylko twoje marzenia.

    Bez urazy oczywiście

  10. #40
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Giulietta/GTV
    Postów
    174

    Domyślnie

    Tak, to są moje marzenia od długiego czasu, ale dopiero stosunkowo niedawno zacząłem zarabiać jakieś tam pieniądze, które mogą mi pozwolić na ich realizację. Nie boję się mniej lub bardziej ambitnych projektów, w trakcie jednego swapa już jestem.
    Natomiast na pewno nie będzie tak, że nie kupię sobie w ogóle jakiegoś fajnego wozidła. Po prostu nic na siłę ani na szybko, bo czasem po prostu się nie opłaca, nawet jak cena zakupu jest niska. A jeśli chodzi o 75 to w dalszym ciągu bardziej kusi mnie V6 niż TS - ot, kwestia brzmienia przede wszystkim.

Podobne wątki

  1. Ile za swoją 156?
    Utworzone przez Reloaded w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-03-2014, 08:34
  2. Alfa 146- czy wartą tą? a może inną? Może 156? Pomocy!!
    Utworzone przez guziaster w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-06-2013, 17:29
  3. Może by tak się w ostrowach pokazać?
    Utworzone przez LUKASZBOGDAL w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-04-2012, 16:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory