Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: czerwone GTV z Serbii

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2015
    Auto
    ALFA ROMEO 3.0 GTV
    Postów
    7

    Domyślnie czerwone GTV z Serbii

    Witam, poważnie myślę o zakupie tego auta ... wszystkie uwagi bardzo cenne

    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=210189115&zipcode=&damageUnrepaire d=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&isSearchRequest=t rue&minCubicCapacity=2600&makeModelVariant1.makeId =900&makeModelVariant1.modelId=19&pageNumber=1#



  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Mało informacji, drut pod maską straszny - ktoś poszedł mocno na skróty, ciekawe gdzie jeszcze. Zwróć uwagę na termostat i wąż od chłodzenia idący wzdłuż głowicy od strony kierowcy. Nie podoba mi się taka robota po łebkach. Podłoga pod nogami pasażera w okolicy progu dziwnie wybrzuszona. Kupa roboty, moim zdaniem, przy tym samochodzie jeszcze do zrobienia ;-)
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Policz też sobie koszty sprowadzenia tego z Serbii - tę kwotę możesz dorzucić do czegoś z Niemiec, jeśli się uda znaleźć... Gdybyś jechał, to może mógłbyś mi zabrać po drodze:

    http://www.mobile.de/pl/Samochod/Alf...217218548.html

    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    No tak jak Bimsky pisze, estetyką ten swap 24V nie powala, ale powiem z doświadczenia, wkładania niby banalnego 3.0 12V do GTV6, mega plusem jest to, że w tym aucie to już to 24V siedzi i działa (pytanie jak, pewnie wszystko na oryginalnym sterowaniu z 164 więc, w teorii powinno być ok) Z tego co widzę na zdjęciu to ten bajzel jest do ogarnięcia w 1 dzień dla dobrego elektryka, i żeby resztę węży, przewodów, mocowań ogarnąć, nie potrzeba jakiejś mega filozofii.
    Z drugiej zaś strony rażą takie banały jak nieściągnięta łapa mocowania z fwd (paska i koła się nie chciało sciągnąć) brak przeniesionego wlewu oleju, śrubka w wężyku oryginalnie idąca do zaworu zwrotnego na listwie, pojawiają się pytania gdzie jeszcze gościu przyciął na jakości. No i minusem jest dla mnie to, że jest to bazowo GTV4 a nie GTV6 więc co za tym idzie gorzej w temacie zawieszenia i przeniesienia napędu. Prawie drugie tyle co na auto, wydasz na dobry lakier, będzie trochę z tym roboty.
    1984 GTV6 3.2 24V

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał PietereQ Zobacz post
    ...

    Z drugiej zaś strony rażą takie banały jak nieściągnięta łapa mocowania z fwd (paska i koła się nie chciało sciągnąć)...
    Problem jest taki, że nie da się jej zdemontować, można co najwyżej obciąć ten fragment z tuleją metalowo-gumową. Do niej mocowana jest rolka dociskająca pasek rozrządu pomiędzy głowicami.

    brak przeniesionego wlewu oleju
    Pewnie nie ułatwia to obsługi, ale mi by nie przeszkadzało i u siebie zamierzam (jeśli kiedyś starczy zapału ) też tak zostawić

    śrubka w wężyku oryginalnie idąca do zaworu zwrotnego na listwie, pojawiają się pytania gdzie jeszcze gościu przyciął na jakości. No i minusem jest dla mnie to, że jest to bazowo GTV4 a nie GTV6 więc co za tym idzie gorzej w temacie zawieszenia i przeniesienia napędu. Prawie drugie tyle co na auto, wydasz na dobry lakier, będzie trochę z tym roboty.
    No właśnie to mnie martwi, wszystko po kolei. Czy przeniesienie napędu jest z v6, czy r4, czemu nie włożył piast na 5 śrub, czy mocowania silnika przerobił na te z v6, czy też przyoszczędził. Wielka niewiadoma bez oględzin, a jechać kawał drogi żeby się rozczarować...
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2015
    Auto
    ALFA ROMEO 3.0 GTV
    Postów
    7

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi . Wydaje mi się jednak, że cena jest bardzo atrakcyjna a wszystkie te drobiazgi da się usunąć. Jeśli ktoś ma podobne auto na sprzedaż to będę wdzięczny za info.....

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wujo
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Mokrsko (NL Den haag)
    Auto
    ALFA 75 3.0V6 QV - 75 2.5V6 Milano - 75 3.5V6 SAVALI - 155 Q4 - Dodge Ram SRT-10
    Postów
    395

    Domyślnie

    http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/a...reviousPage=lr

    Tu masz do sprzedanie w Holandii. Cena 2500e. Dzwoń jak zdążysz bo cena dobra.

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2015
    Auto
    ALFA ROMEO 3.0 GTV
    Postów
    7

    Domyślnie

    Niestety tej do której dałeś link już nie ma ... ale ciekawa strona. Znalazłem jeszcze taką:

    http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/alfa-romeo/m985267285-te-koop-alfa-romeo-gtv-savali-3-5.html?c=efb2ef4dc323389c4f92ed10afa33e3a&previous Page=lr

    .... jeśli to Savali to i cena chyba jest niezła w porównaniu z mobile.de. Tam mają kosmiczne ceny.

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wujo
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Mokrsko (NL Den haag)
    Auto
    ALFA 75 3.0V6 QV - 75 2.5V6 Milano - 75 3.5V6 SAVALI - 155 Q4 - Dodge Ram SRT-10
    Postów
    395

    Domyślnie

    Jak dla mnie gtv6 3.5 saveli za 5500e jest super okazją. Na pewno na tym nie stracisz.

  10. #10
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar ROBSON-OKR
    Dołączył
    11 2011
    Auto
    AR SPIDER 2.0 16V TS 97r.
    Postów
    116

    Domyślnie

    Witam Wszystkich,
    ile dostane za GTV 2.0 z 79 roku?
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [GTV] czerwone GTV z Serbii
    Utworzone przez DarekK w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-11-2015, 13:12
  2. Czerwone GTv z Kłodzka
    Utworzone przez Slepecci w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-09-2014, 09:14
  3. czerwone podświelanie.156
    Utworzone przez kamien007 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 09:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory