Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Potrzebuję pomocy w uruchomieniu Alfy 75 3.0V6

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Chełmno
    Auto
    AR 155 2.0 TS 16v 97'; AR 159 1.9 JTD 150KM
    Postów
    166

    Domyślnie Potrzebuję pomocy w uruchomieniu Alfy 75 3.0V6

    Witam,
    Potrzebuję pomocy w uruchomieniu 75 3.0V6 z 87 roku. Szukam kogoś kto się na tym zna i jest gotów podjąć się zadania w najbliższym czasie. Jestem już zdesperowany bo auto oddałem jednemu czarodziejowi, który twierdził, że sobie z nią poradzi. Rozłożył mi ją na części. W między czasie auto przeszło renowację blacharki i lakieru. Przy składaniu wyszły schody bo się okazało, że gostek nie potrafi jej uruchomić. Auto jest w większości poskładane. Został mi tylko przód ale to już niebawem będzie z głowy jak opanuję błotniki przednie. Trochę w środku jest do zabawy , ale to nie jest najważniejsze. Silnik jest pod maską. Teoretycznie rozrząd zapięty i ustawiony choć mam do tego ograniczone zaufanie. Nie potrafi go jednak magik odpalić i nie wiem gdzie jest problem bo on też nie wie. Twierdzi, że nie ma iskry i winny jest czujnik halla przy aparacie zapłonowym ale to też nie pomogło w uruchomieniu. Nie ma co się znęcać nad tym przypadkiem.

    Podpowiedzcie proszę kto się tym potrafi zająć. Najlepiej w kujawsko-pomorskiem, choć jak trzeba bedzie to zawiozę auto dalej. Mam po prostu już dosyć amatorki i chcę w końcu cieszyć się autem.
    Będę wdzięczny za pomoc.

  2. #2
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    667

    Domyślnie

    mogę uruchomić i zrobić to i owo

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Chełmno
    Auto
    AR 155 2.0 TS 16v 97'; AR 159 1.9 JTD 150KM
    Postów
    166

    Domyślnie

    Naprawdę jest tak źle i nikt więcej nie zajmuje się już takimi zabytkami?

  4. #4
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    No przecież majk Ci zaproponował...

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Chełmno
    Auto
    AR 155 2.0 TS 16v 97'; AR 159 1.9 JTD 150KM
    Postów
    166

    Domyślnie

    ...ale się nie odzywa do mnie a ja ciągle potrzebuję pomocy przy samochodzie.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    Alfa Romeo 75 2.5 V6
    Postów
    7

    Domyślnie

    witam serdecznie!
    Jestem tutaj nowy i chetnie podepne sie do tego tematu, choc ja akurat szukam dobrego mechanika w wojewodztwach zachodnich i poludniowych. Wiem, wiem, ze bylo juz sporo tego typu postow i czytalem regulamin, ale nie do konca moge znalezc namiary na mechanikow, ktorzy znaja sie na "Transaxlach". Wiekszosc postow dotyczy aut z czasow Fiata a to troche inny swiat.
    Kupilem AR 75 2.5 V6 w(mam nadzieje) niezlym stanie technicznym ale niestety na ten moment nie na chodzie. Blacharka prawie nie zna rdzy, wnetrze zadbane. Wlasciciel podobno rok temu byl u mechanika i ten powiedzial mu, ze wystarczy zawory ustawic i bedzie OK. Czy to prawda czy nie to inna sprawa, ale tak czy siak bede potrzebowac kogos kto zna sie na takich zabawkach poniewaz mam zamiar zrobic sobie to autko "dla siebie". I tu prosba: jesli ktos ma jakis typ czy sugestie dla mnie to bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Potrzebuję pomocy w wyborze zakupu pierwszej Alfy ! ! !
    Utworzone przez BlackThundeRrr w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-09-2016, 09:05
  2. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-10-2011, 08:13
  3. Potrzebuję pomocy
    Utworzone przez groszek w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-11-2008, 09:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory