Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Części blacharskie do 75

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeCZ
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Giuelitta 2.0JTDm 2011, Rover Mini 1275 1991
    Postów
    519

    Domyślnie

    No jeszcze kilka dni wztecz byłą na Olx za 20k, nim zniknęła. Właśnie się zastanawiałem, czy ktoś ją nareszcie przygarnął i szczerze po opisie spodziewałem się dużo lepszego stanu... Ale jak powysyłał realne zdjęcia to git.
    Toyota Corolla TS 1.8 2023, Rover Mini 1991 1275
    Ex: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm 2011, Alfa Romeo 164 2.0 V6TB 1995, Honda Civic VIII 1.8, Seat Leon ST FR 1.4TSI 2017, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 2007 berlina, Fiat Stilo 1.4 MW 2007

  2. #12
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2021
    Auto
    Alfa Romeo 75 2.0 TwinSpark
    Postów
    14

    Domyślnie

    Udało się za 18 tysięcy, choć tak naprawdę ile wyjdzie to będę mógł powiedzieć myślę że za pół roku najwcześniej

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    Gratuluję zakupu i witamy na forum.
    Auto z ogłoszeń znane, chyba, każdy w tej czesci forum nie raz je oglądał i nad nim się zastanawiał, tym bardziej, ze względu na pakiet evo i sprawną klimę .
    Tak z ciekawości, jak wygląda sytuacja z zakupem auta na indywidualnych tablicach rejestracyjnych. Czy poz zmianie właściciela tablice zostają z autem? Czy może poprzedni właściciel, który za nie zapłacił, może je założyć na inne auto? Czy to jednorazowa opłata i teraz nowy właściciel po przerejestrowaniu dostanie inne tablice zgodne z jego rejonem, a ten numer indywidualny jest zwalniany do puli ponownego wykupienia?

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2021
    Auto
    Alfa Romeo 75 2.0 TwinSpark
    Postów
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stefan116 Zobacz post
    Gratuluję zakupu i witamy na forum.
    Auto z ogłoszeń znane, chyba, każdy w tej czesci forum nie raz je oglądał i nad nim się zastanawiał, tym bardziej, ze względu na pakiet evo i sprawną klimę .
    Tak z ciekawości, jak wygląda sytuacja z zakupem auta na indywidualnych tablicach rejestracyjnych. Czy poz zmianie właściciela tablice zostają z autem? Czy może poprzedni właściciel, który za nie zapłacił, może je założyć na inne auto? Czy to jednorazowa opłata i teraz nowy właściciel po przerejestrowaniu dostanie inne tablice zgodne z jego rejonem, a ten numer indywidualny jest zwalniany do puli ponownego wykupienia?
    Sprawa z tymi tablicami wygląda niestety dokładnie tak jak z każdymi innymi. To znaczy w momencie przerejestrowania jeśli jest się z innego powiatu to idą do śmieci. Dlatego ja planuje poczekać do przyszłego roku, gdyż podobno od stycznia będzie można zachować tablice nawet z innego powiatu po przerejestrowaniu. A teraz tylko zgłoszę zakup

Podobne wątki

  1. Części blacharskie GTV
    Utworzone przez sołtys w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-09-2021, 07:52
  2. Części blacharskie 156
    Utworzone przez siwulec82 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2013, 17:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory