Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 73

Temat: ALFA ROMEO 75 czesci

  1. #61
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    chełmno
    Auto
    alfa romeo 156 2.4 jtd 136 km 1999r alfa romeo 75 2.0 ts 1990
    Postów
    32

    Domyślnie

    chociaz 1000 zl bym chcial dostac bo silnik i skrzynia sa w doskonalym stanie

  2. #62
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Mikelos
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    75 2.5 V6 + Delta 1.4TB + Laguna3 2.0 DCI
    Postów
    490

    Domyślnie

    a tak na marginesie potrzebuję kompletu poduszek silnika do v-ki... albo sprawdzonego sposobu na ich regenerację
    Objechałeś kogoś ostatnio? A wiedział, że się ściga?

  3. #63
    Użytkownik Rowerzysta Avatar GUNIOZAUR
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    WROCŁAW
    Auto
    155 2.0 TS 16v 95, 155 2.0 8V 94
    Postów
    291

    Domyślnie

    Mówisz i masz, 48f prawa/lewa (są takie same z tego co widzę) i 26,5f tył + co smuci i powala na kolana 30f przesyłka do PL. Chyba że..., przy kombinujemy i wyjdzie przynajmniej o połowę taniej (mówię o przesyłce). Wszystko zależy od tego czy jeszcze jeden ziomalek potrzebuje synchronizatora do tego może jeszcze ja coś wezmę przy okazji więc może być całkiem znośnie. Ponieważ płacę PP nie ma w zasadzie żadnych kosztów związanych z zakupami w normalnej części świata. Lub coś o czym już kiedyś pisałem ale ze strony bardziej doświadczonych życiowo posypały się krytyczne uwagi krytyczne uwagi i temat padł, mianowicie wygrzeb jakąś firmę która ma w miarę spoko opinię i pomęcz im głowę o wykonanie takich poduch z poliuretanu. Tak ja wiem że to twarde, będzie trzęsło całą budą i w ogóle do kitu ale jak to ogólnie wiadomo wszystkim poliuretanowe wynalazki mają różną twardość i jak to trochę mniejszej ilości ludzi wiadomo można ją dowolnie dobierać więc nie ma problemu z turbulencjami, telepaniem itp czyli ze wszystkim tym co przychodzi do głowy mówiąc o poli w tym miejscu. Ziomeczek poskładał ostatnio 180 KM na poli i co fakt to fakt trochę telepie ale zażyczył sobie twarde poduchy więc nie ma się co dziwić ale jak twierdzi rzucało bardziej na zajechanych resztkach starych poduszek więc nie wiem czy to taki zły pomysł. Nie wiem też gdzie je dorabiał ale jeśli będziesz chciał takie dziwo odstawić to zapytam i Ci podeśle namiar. Napisz mi na PW jeśli Cię interesuje któraś opcja.
    Pozdrawiam
    NO TO WPADŁEM...

  4. #64
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Mikelos
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    75 2.5 V6 + Delta 1.4TB + Laguna3 2.0 DCI
    Postów
    490

    Domyślnie

    Cena powala więc narazie odpuszczę. Rozejrzę się u nas, może coś się trafi...
    Objechałeś kogoś ostatnio? A wiedział, że się ściga?

  5. #65
    Użytkownik Rowerzysta Avatar GUNIOZAUR
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    WROCŁAW
    Auto
    155 2.0 TS 16v 95, 155 2.0 8V 94
    Postów
    291

    Domyślnie

    Wiesz, wychodzi jakieś 250zł za poduszkę i 130zł za cukierka więc to nie tak źle z tego co mi się wydaje. Z tego co pamiętam regeneracja starych poduszek do R4 kosztowała 270zł sztuka więc jak na moje oko to sensu nie miało ponieważ niecałe 200zł kosztuje nówka za sztukę. Jak na mój gust koszt przesyłki jest trochę nienormalny ale jak już pisałem to też da się jakoś ogarnąć w rozsądnych granicach. Twój wybór W razie co wiesz gdzie uderzyć.
    NO TO WPADŁEM...

  6. #66
    Kampa
    Gość

    Domyślnie

    Siemka Alfaholicy
    szukam zacisków przednich oryginalnych brembo 48mm np. z Alfy 75 2.0. Stare dwutłoczkowe. Ma ktoś takie odstąpić?
    pzdr

  7. #67
    Użytkownik Rowerzysta Avatar fafa
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Knurów/Mysłowice
    Auto
    RWD & FWD & Q4
    Postów
    304

    Domyślnie

    Witam.
    Czy chodzi Ci o coś takiego? Z pewnością nie jest to zacisk do mniejszych R4 bo w takim celu go kupiłem i nie pasuje.
    Jak będziesz zainteresowany to w przyszłym tygodniu zdrobię dokładniejsze zdjęcia i pomiary.


    Załącznik 67494
    33 1.7IE 8v Mirto Verde; 75 1.8 ie Rosso Alfa; 159 SW JTDm Q4 Nero Carbonio Met. & Poltrona Frau inside
    Ypsilon 0.9 TA BiColore Platinum
    było: 147 Selespeed, 146 1.6 TS

  8. #68
    Kampa
    Gość

    Domyślnie

    nie mogę otworzyć tego załącznika. Czy możesz przesłać na @ albo jeszcze raz wrzucić? Widzę, że jesteś z moich okolic. Jakby to były te aluminiowe brembo na tarcze wentylowane z lat `70 i `80 to byłoby fajnie. Występowały w Alfach 1.8 Turbo, 2.0 TS i V6 Pozdrawiam

  9. #69
    Użytkownik Świeżak Avatar piotruniek69
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Alfa Romeo 75 2.0TS
    Postów
    39

    Domyślnie

    Witam, poszukuję korektora siły hamowania do alfy 75 2.0T.S, rok prod. 1988.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    156 1.9 JTD 105KM

  10. #70
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    Alfa Romeo 75 2.5 V6
    Postów
    7

    Domyślnie

    poszukuje reflektora prawego i obu halogenow(podobno takie same sa w AR 33) do Alfy Romeo 75. Ma ktos cos takiego na zbyciu?

    - - - Updated - - -

    poszukuje reflektora prawego i obu halogenow(podobno takie same sa w AR 33) do Alfy Romeo 75. Ma ktos cos takiego na zbyciu?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory