Witam wszystkich bardzo serdecznie !

Mam na imię Rafał a przygodę z autami zacząłem już parę ładnych lat temu. Bardzo lubuje się w motoryzacji a moje hobby to auto detailing

Przez parę lat nazbierałem głównie ople i były to takie auta jak corsa b, astra f, astra g, vectra b, omega b fl ;-)

Nigdy nie było tak że uznawałem markę Alfa Romeo za bardzo nie udaną i myślę że to niepotrzebne plotki... Staram się być na bieżąco z motoryzacją dzięki czemu wiem o autach różnych marek bardzo dużo

Co sprawiło że jestem teraz tu na forum ? Na początku chciałem kupić model 159 gdyż miałem okazje takowym się przejechać i już od pierwszego spojrzenia w piękne ślipia 159 wiedziałem że skradła mi serce... Lecz zdałem sobie później sprawę że nie jest mi potrzebne tak wielkie auto itd. Szwagier ma model 147 od niedawna i zauważyłem że ta marka ma w sobie coś więcej niż cztery koła i kierownica ;-)

Obecnie nie posiadam jeszcze Alfy dlatego kto wie, może właśnie znajdę ją tutaj ? Jestem w trakcie poszukiwań belli 147 i mam nadzieję że nie długo znajdę swoją ukochaną. Mam też nadzieję że będę mieć dobry kontakt z użytkownikami tego forum.


Pozdrawiam !