Cześć wszystkim

Od sierpnia jestem posiadaczem Alfy Romeo 156 SW FL 2,4 jtd 175 kunia. Ogólnie jestem fanem aut z większą mocą, nietypowych, wyróżniających się na ulicy (zaczynałem od Astry, potem kolejna Astra, Carisma w automacie, trzylitrowy Eclipse 3G, Accord VII 2.0 no i w sierpniu niejako zostałem zmuszony do pozbycia się Accorda po bliskim spotkaniu z SUVem Hyundaia i wybór padł na dieslowską Alfę 156 po lifcie z racji dość bogatego wyposażenia, mocnego silnika i niesamowitych właściwości jezdnych (mimo, że diesli unikałem zawsze jak ognia i byłem fanatykiem dobrej benzynki z nadtlenkiem LPG

O forum wiem od dłuższego czasu, mój przyjaciel, podejrzewam, że ma tu konto, jeździł onegdaj Alfą 166 3.0 V6 (zapamiętałem ten samochód jako bardzo komfortowy z niesamowitymi właściwościami jezdnymi), sam też chciałem mieć Alfę, ale nie byłem do końca przekonany co do włoskiej motoryzacji (nawet mimo, że 156 FL i 159 wyglądają fantastycznie). No nic, sytuacja w której się znalazłem, niejako zmusiła mnie do zakupu jakiegoś auta i uznałem, że w sumie, raz w życiu wypadałoby mieć Alfę. No i tak właśnie nabyłem moją ciemnoszarą 156

Może za jakiś czas założę temat o niej, ponieważ troszkę wymaga dopieszczenia samochód, a czeka mnie kilka dość drogich inwestycji (półosie, pompa CR, rozrząd, kto wie czy nie turbo i parę innych pierdół ). No, także tyle