Cześć Wam,

Jestem Mateusz i mieszkam w Szczecinie

Od dnia wczorajszego stałem się właścicielem ślicznotki jaką jest Alfa Romeo 159 z 2.4 JTD pod maską i delikatnym programem na 220km i 500nm

Jak to się stało, że wielbiciel wszystkiego co jest VAGiem stał się posiadaczem włoskiej myśli technologicznej?

ostaram się streścić jak się tylko da!

Od samego początku odkąd mam prawo jazdy byłem fanem niemieckiej motoryzacji i nigdy w życiu nie pomyślałbym o zakupie czegokolwiek innego niż VAG.
Przez te lata posiadałem samochody tj:
- Golf III 1.9D
- Golf IV 1.9 TDI
- Audi A4 1.9 TDI
- Audi A4 2.6 V6
- Golf IV GTI
- Seat Ibiza 6L 1.9 TDI 238 koni
- Audi TT 1.8T
- Porsche Cayenne 3.2

W zeszłym miesiącu postanowiłem odpocząć trochę od 6 letniej pracy w korporacji i udać się na wymarzony urlop ( odszedłem z firmy ). Co za tym idzie, musiałem oddać swoją jeszcze nowa służbową Skodę Octavię ( również w TDI ) i zaczął się temat poszukiwania samochodu co by w wakacje nie zostać z komunikacją miejską

Nie zdziwi Was fakt gdy napiszę, że obiektem moich planów zakupowych była AUDI a4 B7 w dieslu

Po tym jak zająłem się sobą i postanowiłem nadrobić filmy na Youtubie gdzie trafił się akurat odcinek ZAcharOFF i M4K z A159 w roli głównej wiedziałem, że to koniec z Audi, Volkswagenami, Seatami i Skodami....
Plan był taki aby znaleźć Alfę najlepiej z jasnymi skórami, dużym radiem i czarną z chromami...

Obejrzeliśmy chyba z 5 Alf w naszym założonym budżecie od 1.9 JTD 115 koni do 2.4 JTD 200 koni

Po około miesięcznym poszukiwaniu pojechaliśmy 700 km w Polskę i udało się!!!

Mamy to, czego szukaliśmy!

Już niedługo pokażę ją w odpowiednim dziale

Pzdr