Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Dobry Wszystkim:)

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2019
    Auto
    Giulietta 2012 rok, 170 KM, skrzynia manualna
    Postów
    0

    Domyślnie Dobry Wszystkim:)

    Jako nowy w gronie pozdrawiam wszystkich Szanownych
    Od 2 tygodni jestem szczęśliwym (?) posiadaczem Giulietty. Moja pierwsza Alfa, więc sam jestem ciekaw, czy obecny banan na twarzy nie zamieni się w grymas nienawiści, bo jak wiadomo Alfę albo kochasz albo nienawidzisz (bez stanów pośrednich).
    Po prawie pół roku poszukiwań kupiłem Julkę z 2012 r, 170 KM, benzyna, manual, z przebiegiem 64,5 tyś km, z polskiego salonu i od I właściciela. Paweł Mikulec i Tomek Seliga, którzy oglądali auto twierdzą, że jest OK, więc mam nadzieję, że da radość a nie irytację Szanując oczywiście wszystkie kobiety za kierownicą, Pani która wcześniej jeździła Julką miała odbiegające od standardu wyczucie odległości, więc auto ma parę zarysowań, ale radocha z działania pedału przyśpieszenia całkowicie rekompensuje te estetyczne niedoróbki.
    Jako nowy na forum nie wiem, czy w tym miejscu powinienem zadawać pytania techniczne - jeśli nie to proszę o info, w jakim dziale mam to zrobić.
    1. Chcę kupić stalowe felgi do opon zimowych i znalazłem ofertę, która różni się wartością ET. W specyfikacji auta jest ET41, a osoba od której chcę kupić ma felgi o oznaczeniu ET37 (wszystkie inne parametry są takie same). Będą te ET37 pasować, czy muszę kupić ET41?
    2. Światła Giulietty - no delikatnie mówiąc szału nie ma Czy jest jakieś w miarę ekonomiczne rozwiązanie, które poprawiłoby jakość oświetlenia drogi?
    3. Trzeszczenie kokpitu - z tego co mi mówiono, to ten typ tak ma, ale może ktoś z Was przetrenował skuteczne sposoby poprawy tego mankamentu, poza oczywiście opcją przyzwyczajenia się
    4. Moja Julka nie ma czujników parkowania i systemu głośnomówiącego, więc kupiłem na znanej wszystkim skośnookiej aukcji lusterko multimedialne o wdzięcznej nazwie Junsun A930. Niestety nie mogę go zainstalować, bo kable które wpina się w górnej części lusterka uniemożliwiają ustawienie go w pozycji normalnego lusterka. Wpięte do lusterka wtyki blokowane są przez obudowę wskaźników pasów nad lusterkiem, więc maksymalny kąt ustawienia lusterka powoduje, że mogę co najwyżej zobaczyć, czy nie leży coś na tylnej kanapie
    Będę wdzięczny za pomoc w powyższych kwestiach lub wskazanie działów, gdzie mogę znaleźć info lub pytać o takie sprawy. Pozdrawiam wszystkich Alfistów

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2019
    Auto
    honda
    Postów
    0

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2019
    Auto
    honda
    Postów
    0

    Domyślnie

    Witam gorąco was

Podobne wątki

  1. Dzień dobry wszystkim!
    Utworzone przez sonkubu w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-08-2019, 07:02
  2. Dzień dobry wszystkim!
    Utworzone przez Mlody:) w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-04-2019, 12:09
  3. Dzień dobry wszystkim!
    Utworzone przez alf3on w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-07-2018, 13:13
  4. dzien dobry wszystkim
    Utworzone przez Boski123 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-02-2018, 12:26
  5. Dzień dobry wszystkim forumowiczom
    Utworzone przez MRÓWA w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2018, 15:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory