Dzień dobry,

Witam wszystkich forumowiczów. Zanim kupiłem auto wiedziałem, że na pewno istnieje forum ludzi zakochanych w samochodach marki Alfa Romeo. Tak znalazłem to forum. Potem już poszło łatwiej, ale tylko przez parę dni .
Znalazłem wątek odnośnie kupienia Giulii/Stelvio po faceliftingu. Ucieszyłem się, ale dlaczego wątek miał 119 stron w tym czasie, to już mnie zaniepokoiło. Przeczytałem chyba wszystko i potwierdzam, zakup nowego samochodu z salonu Alfa Romeo to droga przez mękę .
Nie wchodząc w szczegóły kupiłem białą giulię RWD 200KM. Od dziecka marzyłem o STI. Jeszcze parę lat temu to był mój cel dopóki nie zacząłem jeździć samochodem w automacie. I tak czekając, chodząc na salony samochodowe
Alfa Romeo stworzyła giulie, dla mnie najpiękniejszy sedan w swojej klasie. Wsiadłem do samochodu na salonie samochodowym i stwierdziłem, tak, tym autem mógłbym jeździć ... i jeżdżę . Jestem pod wrażeniem jak ten samochód się
prowadzi, jak skręca, podsumowując poezja . Także ciesze się, że mogę wstąpić do klubu alfaholików

Pozdrawiam wszystkich!!

Michał