Witam uzależnionych
Niecałe 2 miesiące temu zostałem posiadaczem Giulietty.
Przyznam się szczerze, ze podczas poszukiwań auta nie brałem Alfy pod uwagę. Giulietta mi się spodobała i pomyślałem, ze czas kupić auto dla siebie tzn takie jakie mi się podoba, bardziej sercem niż rozumem bo każdy z „ doradców „ pukał się w głowę. Oczywiście nikt z nich nie posiadał Alfy.
Prawda jest taka - albo pokochasz Alfę od początku albo jest Ci obojętna. Ja zakochałem się w tym aucie i marce, mimo ze to moja pierwsza Włoszka. Oczywiście Giulietta ma swoje humory i przypadłości ale postanowiłem z czasem doprowadzić ja do porządku. Owocuje to marudzeniem żony i delikatna dziurą w portfelu
Przeszedłem z autem przez kilka problemów od niedziałającego radia i zacieków na podsufitce, drgania na prawym lusterku, wymianę dekielka drążka biegów, pompę vacum, pompę sprzęgła aż po buczenie a’la bulgotanie z okolic rozrządu... (to ostatnie tak jak problem z niedziałająca klimą jeszcze nie rozwiązane - auto w R&Z AlfaSerwis w Warszawie). Powitanie to chyba nie miejsce na wymienianie co robiłem z Alfą i co było naprawiane ale jak wgryzę się bardziej w forum mam nadzieje, ze będę mógł w jakiś sposób pomoc innym.
Pozdrawiam wszystkich
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6A3FAD58-FC29-443E-BD83-212D07CD64EB.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	47.9 KB
ID:	273303