Witam serdecznie,

Moje imię Łukasz, pochodzę z województwa zachodniopomorskiego. Mieszkam w okolicach Koszalina.

Kilka dni temu zostałem szczęśliwym posiadaczem Alfy Romeo 159, 1.9 JTDm 150 konnej, widocznej na poniższym zdjęciu

Panience zostało już nadane imię: "Albina"



Czatowałem na 159-tkę już kupę lat. Pierwsze zainteresowanie modelem pojawiło się w czasach, gdy moje nikłe studenckie fundusze nie pozwalały na zakup Maleństwa.
Aktualnie ceny drastycznie spadły, a ja uciuławszy nieco grosza stwierdziłem, że czas zmienić autko. Po wejściu na "znany portal z ogłoszeniami lokalnymi" pierwszym autkiem jakie mi się ukazało była ONA.
Pojechałem... "Tak sobie ot obejrzeć". Pierwszego dnia oględziny, drugiego stacja diagnostyczna i zakup jednocześnie... Szalony

No i jestem!

Dobrze wiem, że społeczność Alfaholików to nie tylko zgrana ekipa lubująca się w ruchomościach nietuzinkowych, ale także posiadająca ogrom wiedzy i cierpliwości, z której nie ukrywam, zamierzam nieco uczknąć

Oczywiście też służę pomocą i wsparciem! Aktualnie wiedza o modelu nikła, ale z każdym kolejnym przeczytanym postem, łeb rósł będzie znacznie (Przynajmniej mam taką nadzieję )

Jeszcze raz: Hej! hej!