Witam wszystkich. Mam alfe i jak nie jeden jestem z niej dumny jak wszystko chodzi. Niestety czasami nie jest to tak swietnie. Od jakiegos czsu borykam sie z problemem odpalania. Autko smiga jak juz odpali.Moze ktos cos podpowie. Wiec tak , rano odpala po trzecim kreceni ale gdy przejade 3km i zgasze to juz po 5 -6tym kreceniu. Gdy przejade wiecej i temperatura osiagnie 90 to odpali od strzala. Chyba ze postoi dluzej np.pod pracą 8 -9 godz.to wtedy znow problem. Poczyniam coraz pewne kroki w tym kierunku. I tak. Regeneracja wtryskiwaczy,nowy regulator paliwa w pompie cr,nowy regulator w listwie i nowy czujnik cisnienia. Pompa wstepna wyjeta i wyczyszczona wraz z czyszczenim zbiornika. Filtr oczywiscie tez ok. Podczas jazdy nic sie nie dzieje zap.... jak szalona. Bledow nie wyrzuca. Ale gdzie wiecej szukac? Nie wiem. Czy moze poma cr? Ale cisnienie zadaje sie ok. Ponad 300barow na jalowym.Zastanawia mnie cisnienie na listwie przed odpaleniem oscyluje w granicach 43 barow. Chyba za malo. Moze ktos tez tak mial i chcialby podzielic sie tym co bylo i podpowie cos. Z gory dziekuje.