Cześć i czołem.

Mam na imię Mateusz. Lat 25. Zacznijmy od tego że najpierw była przygoda z jakże prestiżowym, szalonym i oklepanym na naszych polskich drogach E46 2.0 dieselek ^^, potem przejściowo przez kilka tygodni poruszałem się Kia Vengą 1.4, aż trafiłem na nią piękną, szaloną, zapierającą dech w piersi Alfą. Alfa Romeo Brera 2.4 jtdm mógłbym się rozpisywać na temat tego auta ale każdy wie co to Brera. W moim posiadaniu około roku. Większość czasu stała w garażu ze względu na poprawki lakiernicze i chęć znalezienia części w rozsądnych pieniądzach bo kupiłem ją niestety bez przedniego zderzaka z pękniętymi chłodnicami ( poprzedni właściciel najprawdopodobniej zbyt szybko sobie chciał zjechać z wysokiego krawężnika zostawiając gdzieś zderzak i ponadto chłodnica oleju jak i wody niestety przestały być szczelne :p). Tak o to kończy się historia moich samochodów. Na grupie znalazłem się w celu znalezienia cennych porad i informacji jak i również dzielić się swoją wiedzą na temat marki. Wrócę z pracy to napewno wrzucę jakąś fotkę